Centralne odkurzanie

Nowe gniazdo Hide A Hose od TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac wprowadziła na rynek nowe gniazdo HAH (Hide A Hose) oraz kasetę do gniazda HAH. Gniazdo zostało zmniejszone dokładnie o 38% w stosunku do swojego poprzednika.

Odkurzacze centralne TECNO R-evolution Centralne odkurzanie

TECNO R-evolution to zaawansowany technicznie odkurzacz centralny do domów jednorodzinnych, wykorzystujący innowacyjny system filtracji oparty na stożkowym filtrze aluminiowym oraz elektrostatycznej kontroli ładunku elektrycznego na jego powierzchni.

Promocja Husky lato 2017! Centralne odkurzanie

Firma Topvac jako wyłączny importer odkurzaczy centralnych kanadyjskiego producenta Nuera Air prezentuje jednostki marki Duovac i Husky oraz markę własną GREENline. Odkurzacze te dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz specjalnie przygotowanych na lato promocjach. Tylko teraz kupując pakiet promocyjny składający się z odkurzacza ...

Comfort System: systemy centralnego odkurzania Disan, Venton, Enke i Ergox Centralne odkurzanie

Comfort System już od 15 lat jest w Polsce wyłącznym importerem niezawodnych i nowoczesnych odkurzaczy centralnych światowych marek DISAN, VENTON oraz ENKE, sprzedawanych przez stale rosnącą sieć profesjonalnych, wyszkolonych przedstawicieli regionalnych.

Nowoczesne odkurzacze centralne marki Aspilusa Centralne odkurzanie

Centralne odkurzacze to rozwiązanie wygodne i bezpieczne. Montaż urządzenia warto przemyśleć już na etapie układania instalacji. Jednak jaki odkurzacz centralny jest najlepszy? Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas jego zakupu?

Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac, jako jedyna w Polsce, wprowadza nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to dwuwarstwowa rura z zastosowaną wewnątrz specjalną powłoką zapobiegającą elektryzowaniu się instalacji centralnego odkurzania.

Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów Centralne odkurzanie

Bezapelacyjnym zwycięzcą obu rankingów jest firma Beam. Ponad 60% respondentów rozpoznaje tę markę, a ponad połowa zastosowała lub zamierza zastosować jej odkurzacz w swoim domu. Stosunkowo wysoką rozpoznawalność mają: Santech (AeroVac), Borysowski, Vacuflo (Centrum Przyjaznego Domu) oraz Aspilusa (Ecomax).

Nowe jednostki centralne BEAM Alliance Centralne odkurzanie

Nowe jednostki centralne BEAM Alliance to produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało wysokiej klasy urządzeniem z najbardziej zaawansowaną technologią na rynku.

Porównanie odkurzaczy centralnych i odkurzaczy tradycyjnych Centralne odkurzanie

Dla budujących i remontujących opieranie się na doświadczeniach rodziny, znajomych, nawet własnych, zdobytych całe lata temu – nie wróży niczego dobrego. W budownictwie dekada czy dwie to szmat czasu, bo zmieniły się materiały i technologie, a wiele rozwiązań było w ogóle niedostępnych. Dobrym przykładem są odkurzacze ...

Odkurzacz centralny Enke z modułem Wi-Fi Centralne odkurzanie

Budowa inteligentnych domów staje się coraz popularniejsza w Polsce. Enke, producent odkurzaczy centralnych, również postanowił zadbać o potrzeby swojej grupy odbiorców. Jednostki centralne (m.in. CM014LE, CM018I oraz CM018HF) tej znanej marki wyposażone zostały w moduł Wi-Fi.