Braas: nowe kolory dachówki ceramicznej Topas

Braas: nowe kolory dachówki ceramicznej Topas
Model Topas to dachówka odpowiadająca najbardziej wymagającym klientom. Stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych dachówek płaskich, jednak dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię.

Cechą charakterystyczną modelu Topas jest jego uniwersalność. Geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponują się w nowoczesne projekty lub odświeżą budynki o klasycznym charakterze. Najwyższa jakość gliny wykorzystywana w dachówkach Braas stanowi gwarancję niezawodności na lata.

Nowe kolory dachówki Topas

Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata i atrakcyjna, odpowiadająca najbardziej zróżnicowanym gustom - mówi Grzegorz Barycki, prezes Monier Braas Polska. 

Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia jego wachlarza kolorystycznego o nowe, wyjątkowe odcienie. Model Topas 11V glazura topline dostępny jest więc w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Mniejszy odpowiednik tej dachówki - Topas 13V glazura topline dostępny jest w kolorze łupkowym błyszczącym, a angoba w kolorze łupkowym - dodaje Grzegorz Barycki.

Chłodna, szlachetna barwa (a w przypadku powłoki z glazurą topline także wysoki połysk) podkreśla elegancki, nowoczesny charakter domu. Niekwestionowany luksus i klasa spełnią oczekiwania fanów minimalizmu, dla których jakość ma mówić sama za siebie. Kolory szary kryształ i łupkowy błyszczący oparte są na chłodnej, szlachetnej szarości. Nieco jaśniejsze, utrzymane w innej tonacji niż najpopularniejszy w Polsce kolor antracytowy uczynią dach wyjątkowym, przykuwającym uwagę. Jednocześnie wspaniale komponując się z całą gamą tynków i pokryć, pozostawią szerokie pole dla wyobraźni podczas wyboru koloru ścian.

Dachówki Topas w gwarancji systemowej Braas

Jak wszystkie dachówki ceramiczne Braas, tak i model Topas objęty jest trzydziestoletnią gwarancją. Jednak dachówka to nie wszystko, za niezawodność systemu dachowego odpowiada szereg elementów i jakość usług dekarskich. Z tego powodu firma Braas jako pierwsza w Polsce oferuje gwarancję systemową na CAŁY dach. Dokonując zakupu dachówki i akcesoriów dachowych Braas oraz korzystając z usług naszych certyfikowanych dekarzy, inwestor otrzyma gwarancję na 15 lat na cały system dachowy.

Więcej informacji nt. gwarancji systemowej znajduje się na stronach: www.braas.pl i www.gwarancjasystemowa.pl

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2017-09-05

Dodaj komentarz

Pozostałe artykuły z kategorii
19 typowych błędów popełnianych podczas montażu rynien Dachy i rynny
Skuteczne odprowadzenie wody z połaci za pomocą rynien i rur spustowych to dopełnienie dobrze wykonanego pokrycia dachu. W uzasadnionych przypadkach i na skomplikowanych ...
Rodzaje blach i blachodachówek Dachy i rynny
Wszystkie pokrycia blaszane popularność zawdzięczają trzem ważnym cechom: lekkości, wytrzymałości i niepalności.
Jakie pokrycia dachowe zaliczamy do pokryć alternatywnych? Dachy i rynny
Domy jednorodzinne, czyli wiejskie chałupy i dwory prawie zawsze były kryte tylko materiałami lokalnymi, czyli dostępnymi i tanimi. Stosowano więc strzechy ze słomy ...
Jakie są elementy więźby dachowej? Dachy i rynny
Poszczególne elementy konstrukcji dachowej noszą zwyczajowe nazwy i czasami – zależnie od regionu Polski – można spotkać się z innym nazewnictwem.
Kiedy i jak należy wzmocnić więźbę dachową? Dachy i rynny
Remont dachu to kosztowna inwestycja. Jednak w sytuacji, gdy przecieka pokrycie, konstrukcja jest mocno ugięta, albo przez przegrodę ucieka za dużo ciepła, modernizacji ...
Pokrycie dachowe z AZBESTU (eternitu) należy usunąć do 2032 roku! Dachy i rynny
Pokrycia dachowe zawierające szkodliwy azbest to w naszym kraju poważny problem. Według specjalistów, do usunięcia pozostało aż 14,5 mln ton wyrobów azbestowych, a ...