Garaż

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM Garaż

Kiedy ludzie solidarnie łacza siły, aby pomagać innym, można zdziałać wielkie rzeczy! Dlatego firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z RMF FM. To kolejna - obok autorskiej akcji Razem ratujmy małe serduszka - inicjatywa podejmowana przez firmę, aby wesprzeć dzieci.

Słup w środku garażu przesądził o wyborze bramy garażowej Garaż

Wjazd do garażu zrobiliśmy tak szeroki, na ile pozwalała największa dostępna w sprzedaży brama u wybranego producenta. Zależało nam na tym, bo na środku garażu stoi słup podpierający piętro - mówią Kasia i Jakub, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy górną segmentową bramę garażową użytkują od 2005 r.

Dzięki bramie roletowej mamy więcej miejsca w garażu Garaż

Postanowiliśmy z żoną wymienić wrota na nowocześniejsze, z automatyką. Wtedy przeczytaliśmy o bramach roletowych. Przy okazji wymiany bramy wydłużyliśmy przestrzeń parkingową wewnątrz garażu - mówi Mietek, Czytelnik Budujemy Dom, który najpierw użytkował dwuskrzydłową bramę, a od 2007 r. roletową.

Życiowe rekordy z marką WIŚNIOWSKI - Be The Winner Garaż

Blisko 1400 biegaczy, 10 kilometrów zbiegu z Krynicy do Muszyny i nieskończone pokłady radości na mecie - tak podsumować można bieg Życiowa Dziesiątka, którego sponsorem była firma WIŚNIOWSKI.

Zamówiłem bramę segmentową bez tłoczeń, żeby nie zbierał się na nich kurz Garaż

U polskiego producenta zamówiłem wrota segmentowe i otwierane do góry, ale celowo bez tłoczeń na blasze. Nie chciałem, żeby na nich zbierał się kurz. Zamówiłem również wewnętrzny rygiel i markowy napęd z trzema pilotami - mówi Rafał, Czytelnik Budujemy Dom, który górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2014 r.

Mam zbyt niskie nadproże i problem z zamontowaniem drzwi garażowych. Co mogę zrobić? Garaż

Mam problem z zamontowaniem drzwi garażowych, gdyż zbyt niskie nadproże nie pozwala na osadzenie prowadnic dla mechanizmu zwijającego czy podnoszącego. Drzwi rozwiernych nie mogę wstawić, bo do garażu jest niewielki spadek i nie można byłoby ich całkiem otworzyć. Co można zrobić aby zamknąć garaż?

Firma WIŚNIOWSKI wspiera małych pacjentów Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie Garaż

4 września 2017 r. odbyła się konferencja prasowa dotycząca akcji "Razem ratujmy małe serduszka", której inicjatorem i organizatorem jest firma WIŚNIOWSKI. Tym razem celem akcji jest niesienie pomocy małym pacjentom Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie poprzez wsparcie fundacji ScholaCordis. Patronat medialny nad akcja ...

Utrata ciepła w budynku. Jak się przed nią ustrzec? Garaż

Podczas projektowania domu energooszczędnego kluczową rolę odgrywa stolarka okienno-drzwiowa, osłony oraz brama, zwłaszcza gdy garaż jest integralną częścią budynku. Rozwój technologii sprawił, że na rynku pojawia się coraz więcej efektywnych energetycznie produktów, dlatego prędzej, czy później każdy inwestor staje ...

Podłoga na gruncie w garażu. Jak ją wykonać z użyciem keramzytu? Garaż

Parkowanie samochodów osobowych lub małych busów w typowym garażu przy domu nie wymaga temperatury takiej jak w mieszkaniu. Zbyt wysoka temperatura przyspiesza topnienie śniegu i lodu zgromadzonego na i pod samochodem.

WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych Garaż

Dzisiaj wieczorem Reprezentacja Polski odbędzie rewanżowe spotkanie wyjazdowe z Dania, a w poniedziałek na PGE Narodowym podejmie zespół Kazachstanu. Biało-Czerwoni są o krok od awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji. W zmaganiach kibicuje im firma WISNIOWSKI.