Łazienka

Łazienkowy odpływ liniowy - najczęściej zadawane pytania Łazienka

Montaż odpływu liniowego, zamiast tradycyjnego brodzika, nadaje łazienkom nowoczesny charakter. Wielu inwestorów zastanawia się jednak, czy instalacja takiego odwodnienia możliwa jest w każdej łazience i jak sprawdza się ono podczas eksploatacji. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, dotyczące łazienkowego odpływu liniowego.

Mikado - designerski wieszak Jaga Łazienka

Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. W zależności od pomieszczenia w którym się znajdzie i zadania, które zostanie mu powierzone.

Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Łazienka

Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Award. Niezależne jury konkursowe doceniło design oraz walory użytkowe kolekcji armatur KLUDI AMEO.

Pomporozdrabniacze SFA Łazienka

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".

KLUDI Ameo: Przepis na oryginalną łazienkę Łazienka

Armatura łazienkowa stanowi ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Dobieramy ją nie tylko ze względu na walory użytkowe, ale coraz częściej - ze względu na piękne wzornictwo i niebanalną formę. Nowa seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO udowadnia, że funkcjonalność może iść w parze z ciekawym designem. Konsekwentna forma, ...

Pięć sposobów na ciepłą wodę Łazienka

Ciepła woda jest jednym z podstawowych mediów, bez którego nie można sobie dzisiaj wyobrazić życia w domu, mieszkaniu, biurze, restauracji itd. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz uwarunkowań technicznych istnieje szereg urządzeń umożliwiających ogrzewanie wody. Firma KOSPEL już od 20 lat specjalizuje się w ich produkcji.

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Łazienka

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął na sukces całej Grupy KLUDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dobra hydroizolacja to nie tylko folia w płynie Łazienka

Na szczęście co raz więcej inwestorów rozumie, jak ważne jest wykonanie hydroizolacji przed położeniem płytek, zwłaszcza w łazience.

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej Łazienka

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.

Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Łazienka

Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ze stali nierdzewnej to nie jedyne zalety odpływu liniowego Linearis Comfort.