Łazienka

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Łazienka

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to kolekcja subtelnych, błyszczących płytek wpisująca się w jeden z najgorętszych trendów - geometrię.

Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast Łazienka

Space Line to nowoczesne kabiny prysznicowe, akrylowe brodziki oraz wanny, zapewniające nieskrępowaną przestrzeń podczas kąpieli. Teraz oferta serii SPACE LINE od Sanplast wzbogaciła się o nową, półokrągłą kabinę przyścienną KPP/Space, zapewniającą jeszcze więcej miejsca i wygody.

Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO Łazienka

Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO to wymarzona alternatywa dla ciężkich wanien wolno stojących, wykonanych z konglomeratu.

Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI Łazienka

Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.

Dobór kolorów fugi Łazienka

Narzędzie doboru fugi pozwalające na wizualizację kolorystyczną ścian wyłożonych płytkami.

Czym można wykończyć nowoczesną łazienkę? Łazienka

W sprzedaży znajdziemy wodoodporne wersje przeróżnych materiałów wykończeniowych - z ceramiki, naturalnego kamienia i drewna. Z natury nienasiąkliwe oraz niewrażliwe na wilgoć i wodę są również, znane powszechnie, metal i szkło. Od jakiegoś czasu do pożądanych w łazienkach materiałów dołączyła lana akrylowa żywica.

Zasady planowania łazienki Łazienka

Projektanci wnętrz często uznają aranżowanie łazienki za zadanie bodajże najtrudniejsze, w porównaniu z resztą domowych wyzwań. I nierzadko tak jest w rzeczywistości, ponieważ nawet przy małej łazience opracowanie koncepcji wstępnej, a potem szczegółowej, polega na uwzględnieniu wielu parametrów technicznych i szczegółów, ...

Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem Łazienka

Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14–18 marca 2017 r. we Frankfurcie nad Menem, firma Viega, lider w dziedzinie rozwiązań systemowych, zaprezentuje swoje rozwiązania z obszaru techniki instalacyjnej i nowoczesnego wzornictwa.

Wanna czy prysznic? Wady i zalety obu rozwiązań Łazienka

Najlepiej mieć i jedno, i drugie, w każdej łazience, albo prysznic w mniejszej gościnnej na parterze, a wannę w dużej – blisko sypialni domowników. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Nie w każdym domu oba sprzęty są też potrzebne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów Łazienka

Liderem obu rankingów (A i B) jest Cersanit. Blisko 8 na 10 pytanych rozpoznaje tę markę, a co 5 zamierza zastosować produkty firmy Cersanit w swoim domu. Wysoką rozpoznawalność mają też firmy: Sanitec Koło i Sanplast.