Łazienka

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych Łazienka

Geberit udostępnił nowoczesną aplikację mobilną dla systemów Android oraz iOS, przeznaczoną dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Aplikacja wykorzystuje bazę produktów online, dzięki czemu informacje o produktach są zawsze aktualne.

Nowe kabiny Roca z serii City-N, Town oraz Metropolis Łazienka

W nowych kabinach marki Roca z serii City-N, Town oraz Metropolis prysznic to komfort, na który pozwolić może sobie każdy.

Półokrągła kabina prysznicowa Avantgarde IV Łazienka

Szybki prysznic w nowoczesnej kabinie z serii Avantgarde IV wykonanej z najwyższej jakości materiałów, skutecznie nas rozbudzi, dodając jednocześnie energii na cały dzień. Półokrągła kabina jest mieszanką nowoczesności i stylu. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy wyposażenia łazienkowego.

Dama-N - nowa kolekcja mebli i ceramiki łazienkowych Roca Łazienka

Nowa kolekcja mebli i ceramiki łazienkowych marki Roca Dama-N to esencja minimalistycznego trendu w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Kompletna kolekcja ceramiki oraz mebli sprawia, że wnętrze staje się oazą spokoju, miejscem wyciszenia i odpoczynku, a jednocześnie jest funkcjonalne i komfortowe.

Łazienka dla dzieci - pomysł na wannę w obniżeniu podłogi Łazienka

Pomysł z wanną w obniżeniu podłogi udał się w stu procentach. Uskok sprawia, że łatwiej się do wanny wchodzi i z niej wychodzi. Woda rozchlapywana przez dzieci nie rozpływa się po łazience. A jest jej naprawdę dużo... - mówi Hanka, Czytelniczka Budujemy Dom, jej dzieci użytkują własną łazienkę drugi rok.

Łazienka po dwóch latach do remontu Łazienka

Nie chcieliśmy brodzika pod prysznicem, więc wykonawcy domu przygotowali pod nim wylewkę z odpływem, a potem ułożyli tam terakotę. Niestety, 2 lata później odpadła od podłoża. Wadą posadzki pod samym prysznicem był również brak ogrzewania podłogowego... - mówią Agnieszka i Tomek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy łazienkę ...

Pokój kąpielowy - funkcjonalność padła ofiarą estetyki Łazienka

Do niedawna z wanny korzystam okazjonalnie. Teraz ze względów zdrowotnych muszę zażywać kąpieli częściej, więc wanna okazuje się bardziej przydatna. Ma jednak wady... - mówi Agnieszka, Czytelniczka Budujemy Dom, która pokój kąpielowy w nowym domu użytkuje od 6 lat.

Będziesz mieć prysznic bez brodzika? Koniecznie dopilnuj wykonawców! Łazienka

Miałam kłopot z odpływem wody spod prysznica, mimo że już na etapie wylewek informowałam wykonawcę, że nie planuję brodzika. Spadek odpływu wykonał tak wadliwie, że woda rozpływała się po całej łazience - mówi Julia, Czytelniczka Budujemy Dom, która łazienkę gościnną urządzała 6 lat temu.

Deszczownia Abelia marki Deante z tytułem Diament Meblarstwa 2015 Łazienka

Już po raz dziewiąty kapituła konkursu Diament Meblarstwa złożona m.in. z architektów, projektantów wnętrz i dziennikarzy wyróżniła najlepsze projekty na rynku. W tegorocznej edycji konkursu uznanie ekspertów zdobyła deszczownia Abelia marki Deante. Przyznany tytuł to potwierdzenie wysokiej jakości i wzornictwa produktu wprowadzonego ...

Nowości marki Deante - deszczownie Peonia i zestaw natryskowy Dalia Łazienka

Najnowsze produkty marki Deante: deszczownie Peonia oraz zestaw natryskowy Dalia z powodzeniem można dostosować do potrzeb domowników.