Narzędzia ogrodnicze

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Narzędzia ogrodnicze

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Narzędzia ogrodnicze

Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

Nowe torby narzędziowe YATO Narzędzia ogrodnicze

Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Narzędzia ogrodnicze

Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej stali o podwyższonej wytrzymałości. Przeznaczone są do wydajnej pracy przy obróbce elementów drewnianych, gumowych, z tworzywa sztucznego, płyt kartonowo-gipsowych, a także bloczków z ...

Nowe poziomice YATO Narzędzia ogrodnicze

W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher! Narzędzia ogrodnicze

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, ...

Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Narzędzia ogrodnicze

Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma być przydatnym kompendium wiedzy na temat mocowań - zarówno dla majsterkowiczów, jak i wykonawców.

Dobieramy ręczne i mechaniczne narzędzia ogrodnicze Narzędzia ogrodnicze

Aby ogród cieszył oko, musi być zadbany. Oznacza to konieczność systematycznego nawożenia i pielęgnacji roślin, przycinania krzewów, koszenia trawnika i wykonywanie wielu innych prac, do których niezbędne są przeróżne narzędzia i sprzęty.

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Narzędzia ogrodnicze

Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, niewielka waga, duża moc silnika, wysokie momenty obrotowe sprzęgła poślizgowego, ergonomiczne wzornictwo – zapewniają najbardziej efektywną i komfortową pracę.

Szlifierka kątowa YT-82100 Narzędzia ogrodnicze

Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.