Ogrodzenia

KONSPORT - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Marka KONSPORT to polski producent nowoczesnych ogrodzeń o niepowtarzalnym wzornictwie. 24 lata obecności w branży ogrodzeniowej dają gwarancję wysokiej jakości i estetyki naszych produktów.

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Polbram Steel Group to polski producent systemów ogrodzeniowych stawiający na nowoczesny i modny design włączając gamę kolorów.

Warunki posadowienia fundamentu ogrodzenia Ogrodzenia

Odpowiedź eksperta: Fundament pod mur pełny powinien być posadowiony poniżej głębokości przemarzania gruntu, tj. od 80 do 140 cm (jedynie w gruntach piaszczystych można go posadowić płycej: 40–60 cm) i co najmniej 10 cm szerszy od muru.

Jak przygotować beton do budowy ogrodzenia? Ogrodzenia

Odpowiedź eksperta: Beton używany do zalewania bloczków ogrodzeniowych powinien być przygotowany na miejscu budowy. Dlaczego?

Ponad 200 biegaczy na trasie II Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC Ogrodzenia

16 lipca 2017 r. w Tymbarku w woj. małopolskim odbyła się 2. edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC. Uczestnicy biegli na dystansie 7 km lub 21 km.

Ogrodzenie według autorskiego projektu za 70 000 zł Ogrodzenia

Ogrodzenie zaprojektowaliśmy sami, bo chcieliśmy uniknąć standardu i powtarzalności. Autorski projekt oczywiście uwzględnia nakazy tutejszej gminy – czyli konieczność zachowania określonego procentu prześwitów oraz nie przekraczania pewnej wysokości płotu - mówią Agnieszka i Paweł, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy ...

Podczas budowy ogrodzenia własnoręcznie wypełniałam gabiony kamieniami polnymi Ogrodzenia

Gabiony wypełniłam własnoręcznie, starając się nie uszkodzić ocynku na drutach. Przez 7 dni przepuściłam przez ręce, kamień po kamieniu, 7 t materiału. Nie płukałam go wcześniej, deszcz sam usunął resztki ziemi. Koszy nie zabezpieczyłam od góry daszkiem, ani nawet kratką. Kamieni nie ubywa... - mówi Ania, Członkini ...

Podczas wymiany ogrodzenia, pomyliłam się przy wyborze koloru farby na przęsłach Ogrodzenia

Ogrodzenie jest bezobsługowe. Materiały z betonu sprawdzają się najlepiej. Pomyliłam się jedynie przy wyborze koloru farby na przęsłach ze stali. Szkoda, że nie zamówiłam szarej. Na czarnej bardzo widać kurz i każdą plamę. Do pierwszego deszczu trochę mnie to martwiło - mówi Maria, Członkini Klubu Budujących Dom, która ...

Ogrodzenie z prefabrykowanych paneli betonowych fantastycznie spełniają moje oczekiwania! Ogrodzenia

Na początku sądziłam, że panele postoją tylko przez okres budowy domu. Teraz już wiem, że pozostaną na stałe. Po prostu fantastycznie spełniają moje oczekiwania! Skutecznie zasłaniają wnętrze działki od wiatru, kurzu, ruchliwej drogi... - mówi Mira, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie postawiła w 2015 r.

Bezpłatny program do projektowania ogrodzeń Firmy JONIEC® Ogrodzenia

Jeśli jesteś na etapie planowania ogrodzenia lub szukasz inspiracji, jak stworzyć trwałe i efektowne ogrodzenie, to zachęcamy do zapoznania się z Kalkulatorem Ogrodzeń Firmy JONIEC®. Jest to darmowy program, dzięki któremu można samodzielnie zaprojektować wymarzone ogrodzenie z uwzględnieniem przewidywanych kosztów.