Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Złoty Laur Konsumenta 2017 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek i jakość produktów, w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki ELEKTRA zostały uznane za najbardziej rozpoznawalne i otrzymały ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2017!

Uponor Smatrix Style - nowoczesny i efektywny system zarządzania temperaturą Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W tym roku firma Uponor wprowadziła do swojej oferty nowoczesny i efektywny system zarządzania temperaturą. Smatrix Style to rozwiązanie, które pozwala zwiększać energooszczędność budynków i precyzyjnie dostosować parametry systemu ogrzewania i chłodzenia do potrzeb jego użytkowników.

Typ grzejnika a miejsce montażu i zastosowanie Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Przy wyborze i instalowaniu grzejników ściennych powinniśmy brać pod uwagę dostosowanie ich do istniejącej lub projektowanej instalacji c.o. oraz możliwości zamontowania w optymalnych miejscach, co zapewnia komfort cieplny w pomieszczeniu.

Jakie są zasady ekonomicznego ogrzewania? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Czasem wystarczy zastosować się do tych 5 zasad ekonomicznego ogrzewania, aby pieniądze "same" nie uciekały.

Energooszczędne i łatwo sterowalne grzejniki REGULUS®-SYSTEM Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Grzejniki REGULUS®-system są chętnie stosowane w nowoczesnych energooszczędnych obiektach, gdyż zapewniają możliwość wyboru i zmianę strategii ogrzewania w zależności od potrzeb np. trybu życia czy czasu pracy. Są również dynamiczne i reagują niezwłocznie, co oznacza łatwe sterowanie. Innymi słowy, gwarantują zachowanie ...

Ogrzewanie domu energooszczędnego - czy może być jeszcze tańsze, a w dodatku dużo bardziej komfortowe? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Odpowiedź na postawione w tytule pytanie brzmi: TAK. Warunkiem jest zastosowanie grzejników o możliwie najmniejszej bezwładności cieplnej.

Promocja pakietów MD Pack firmy Elektra Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Powróciła popularna promocja pakietów MD Pack składających się z jednostronnie zasilanych mat grzejnych ELEKTRA MD oraz najnowszego modelu regulatorów temperatury ELEKTRA ELR20 w atrakcyjnych cenach. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Porównanie kosztów grzejników oraz ogrzewania podłogowego Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Przyjrzymy się cenom kaloryferów oraz materiałów na ogrzewanie podłogowe.

Jakie akcesoria będą potrzebne do połączenia grzejnika od dołu? Jak wyprowadzić rury? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Będę modernizował ogrzewanie w starym mieszkaniu rozprowadzając instalację centralnego ogrzewania do poszczególnych grzejników. Chciałbym podłączyć je od dołu, ale nie wiem jakie akcesoria będą do tego potrzebne. Ponadto czy lepiej wyprowadzić rury wprost z podłogi czy bokiem ze ściany?

Jak podłączyć grzejnik z grzałką na prąd do istniejącej podłogówki w łazience? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Mam ułożoną w łazience podłogówkę, ale chciałbym podłączyć też grzejnik drabinkowy zasilany z instalacji c.o., dodatkowo z grzałką na prąd. Jest tam dostęp do rur grzewczych, lecz nie wiem jak się do nich podłączyć. Czy lepiej wstawić trójniki czy włączyć grzejnik w szereg na powrocie z ogrzewania podłogowego?