Podłogi i posadzki

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych Podłogi i posadzki

Do niedawna mogły uchodzić za „drewno dla ubogich”. To się jednak zasadniczo zmieniło. Od bogactwa wzorów i wielkości paneli może zakręcić się w głowie. W dodatku dzisiaj produkowane panele są trwałe i estetyczne.  

Gdzie i w jakich warunkach można układać parkiet? Rodzaje parkietów Podłogi i posadzki

Parkiety to rozwiązanie niezbyt tanie, ale efektowne, niepowtarzalne i przyjemne w codziennym korzystaniu dzięki m.in. temu, że ma dobrą izolację cieplną i akustyczną (jednak źle przewodzi ciepło, więc nie jest polecane na ogrzewanie podłogowe).

Co jest najważniejszym czynnikiem wyboru danego rodzaju drewna na posadzkę? Podłogi i posadzki

Podłoga z litego drewna do niedawna uchodziła za rozwiązanie drogie i ekskluzywne. Na szczęście teraz, w dobie desek warstwowych, stała się bardziej dostępna, a równie efektowna.

Jak ułożyć gres na nierównej podłodze? Czy skucie wylewki jest konieczne? Podłogi i posadzki

Chciałem ułożyć w kuchni płytki gresowe, ale okazało się że podłoga jest bardzo nierówna – odchylenia od poziomu sięgają 2,5 cm. Wylewka podłogowa jest w dobrym stanie, bez pęknięć, ale nie chcę jej wyrównywać przez dodanie kolejnej warstwy, bo przy wejściu do kuchni powstanie wysoki próg. Czy konieczne jest skucie ...

9 błędów popełnianych podczas wykonania podłóg i posadzek Podłogi i posadzki

Wykonanie podłóg i posadzek wymaga dużej wiedzy technicznej, doświadczenia i staranności. Niestety, nawet niektórym fachowcom zdarzają się błędy, które mogą mieć wpływ nie tylko na estetykę budynku, ale także skutkować poważniejszymi uszkodzeniami. W niniejszym artykule przedstawiamy najczęściej popełniane błędy podczas ...

Mikrocement CREATIVO BAUFLOOR - doskonały sposób na elegancką podłogę Podłogi i posadzki

Marzysz o ładnej, a zarazem funkcjonalnej posadzce w kuchni, łazience lub salonie? Skorzystaj z oferty posadzek dekoracyjnych BAUTECH FUTURA - ich nienaganna estetyka i subtelna elegancja sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Jak wykonać podłogę na gruncie z użyciem keramzytu? Podłogi i posadzki

Odpowiedź eksperta: W każdym budynku zawsze jedna z podłóg realizowana jest na gruncie. Podłogi tego rodzaju wykonuje się w budynkach bez piwnic na poziomie zbliżonym do poziomu terenu, a w budynkach podpiwniczonych poniżej poziomu terenu.

Elementy jastrychowe FERMACELL - ciepła i cicha podłoga w twoim domu Podłogi i posadzki

Wykonywanie prac podłogowych zawsze wiąże się z poważnymi utrudnieniami ograniczającymi częściowe bądź całkowite użytkowanie pomieszczeń. Idealnym rozwiązaniem tego problemu będzie zastosowanie gotowych elementów jastrychowych FERMACELL.

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Podłogi i posadzki

Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy przypodłogowe Hi-Line Prestige.

Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora Podłogi i posadzki

8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie było wyjątkowo okazałe: 365 firm zaprezentowało swoje ekspozycje, które obejrzało 4800 odbiorców.  W targach - jak co roku - uczestniczyła firma Effector, która współpracuje z Grupą ...