Ściany wewnętrzne

Fermacell ustala progi jakości prac wykończeniowych Ściany wewnętrzne

Instytucje branżowe i naukowe z wielu krajów europejskich np. Związek Przemysłu Gipsowego i Płyt Budowlanych w Niemczech czy Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, wydają odpowiednie zalecenia, które pozwalają zwiększyć jakość produktów oraz wykonywanych nimi usług budowlanych.

Cegły ręcznie formowane z kolekcji Nostalgie Ściany wewnętrzne

Cegły ręcznie formowane marki Vandersanden z kolekcji Nostalgie to aranżacyjny powrót do przeszłości.

Dekory Ściany wewnętrzne

Pfleiderer Grajewo S.A. wprowadza na rynek płyty laminowane w dekorach powstałych w ramach projektu "Brzoza POLSKA!".

Czyszczenie cegły rozbiórkowej z zaprawy. Ściany wewnętrzne

Czym mogę usunąć zaprawę ze starej cegły rozbiórkowej, aby była czysta i miała swój właściwy kolor. Czyszczę szczotką drucianą, ale schodzi tylko wierzchnia warstwa a plamy zostają, ponadto po szczotce zostają czarne ślady od szorowania.

Jak naprawić źle wykonane tynki wewnętrzne? Ściany wewnętrzne

Odkryłem, że tynk wewnętrzny jest zrobiony niedokładnie: falujące powierzchnie, krzywe narożniki, popękane sufity, nierównomiernie nałożony tynk, w niektórych miejscach gładź nie była szlifowana tylko pomalowana. Jak poprawić tę fuszerkę?

Karta Kolorów Dulux 2013 - nowy mobilny katalog Dulux Ściany wewnętrzne

Czas na zmianę? Teraz to takie proste - wystarczy pobrać aplikację Dulux Karta Kolorów 2013 na smartfona lub tablet, a kolorowe inspiracje będą dostępne o każdej porze i w każdym miejscu.

Siniat nagradza internautów tabletami i smartfonami Ściany wewnętrzne

Siniat, dawniej Lafarge Gips, nagradza internautów tabletami i smartfonami Konkurs "Wejdź na www.siniat.pl i wygraj cenną nagrodę!" ruszył i trwa do 31 maja 2013 roku.