Ściany wewnętrzne

Fermacell bierze głęboki oddech przed ekspansją na rynki europejskie Ściany wewnętrzne

Firma Fermacell stawia czoła wielkim wyzwaniom – wiosną 2013 roku otwarte zostaną nowe zakłady produkcyjne w Hiszpanii i w Niemczech, zmienia się jej europejska struktura organizacyjna, a co więcej, zmiany sięgnęły najwyższego szczebla kierownictwa spółki Fermacell GmbH.

FERMACELL ułatwia pracę architektom Ściany wewnętrzne

Firma FERMACELL Systemy suchej zabudowy zadbała o komfort pracy architektów, projektantów, wykonawców, a także firm budujących gotowe domy i przygotowała im nowe narzędzie niesamowicie ułatwiające ich codzienne obowiązki.

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief firmy Bruk-Bet Ściany wewnętrzne

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w nietuzinkowy sposób wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na nowy kamień dekoracyjny Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.

FERMACELL Firepanel A1 - polecany do użytku na statkach morskich Ściany wewnętrzne

Podróżowanie oraz przewóz ładunków statkami morskimi to jeden z najpowszechniejszych środków transportu dalekiego zasięgu w obecnych czasach. Swoją popularność zyskał dzięki ogromnym możliwościom gabarytowym, świetnie rozwiniętej bazie portów i niewygórowanych kosztach.

Przedszkole wykonane z modułów UNICO MODULAR z systemem FERMACELL Ściany wewnętrzne

Prefabrykowane moduły UNICO MODULAR z systemem FERMACELL utworzyły nowe miejsca dla przedszkolaków w czeskiej Pradze.

Nowy prospekt FERMACELL Powerpanel H2O Ściany wewnętrzne

FERMACELL wydał nowy, obszerny prospekt, szczegółowo opisujący projektowanie z zastosowaniem płyt cementowych FERMACELL Powerpanel H2O oraz ich obróbkę.

Rusza druga edycja Dulux Let's Colour Fund Ściany wewnętrzne

Właśnie rusza druga edycja projektu „Dulux Let’s Colour Fund”, którego celem jest odmienianie szarych przestrzeni za pomocą koloru. Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach akcji każdy może zgłosić miejsce, które według niego warto ożywić barwami. Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają w nagrodę farby Dulux, ...

II edycja konkursu Modne Metamorfozy Ściany wewnętrzne

Ruszyła II edycja konkursu Modne Metamorfozy organizowanego przez Dekoral Fashion we współpracy z serwisem Kolor i Wnętrze. Tym razem na zwycięzców czeka warta 15 tysięcy złotych metamorfoza mieszkania oraz bony na zakupy w sklepach wnętrzarskich.

Kamień dekoracyjny Listello Ściany wewnętrzne
Kamień dekoracyjny Listello z serii Relief firmy Bruk-Bet zaprojektowano na wzór kamiennych murków, tworzących stos złożony z wąskich, prostokątnych slabów.