Stan surowy

Ile kosztują drzwi tarasowe? Okna i drzwi

Porównujemy drzwi tarasowe w pięciu kategoriach cenowych: powyżej 8000, 10 000, 12 000, 13 000 i 16 000 zł. Zobacz naszą galerię.

OKPOL prezentuje PGC A1 - okno uchylne do dachów płaskich Dachy i rynny

Z myślą o odważnych i nieszablonowych projektach powstało PGC A1 - okno, które sprosta wymaganiom architekta, oprze się zmiennej aurze, zadba o domowe wnętrze i doskonale wpisze się trend nowoczesnego budownictwa.

Wybierasz elewację? Trzy popularne rozwiązania Elewacje domów

Elewacje przede wszystkim chronią ściany zewnętrzne budynku przed działaniem czynników atmosferycznych i uszkodzeniem mechanicznym. Odpowiednio zaprojektowane i dobrane pełnią również funkcję dekoracyjną. Zazwyczaj architekci łączą kilka materiałów tworząc oryginalną całość.

DUŻE PRZESZKLENIA - najczęściej zadawane pytania Okna i drzwi

Duże, panoramiczne przeszklenia to znak rozpoznawczy nowoczesnych budynków, synonim luksusu. Coraz częściej przewidziane są w projektach domów. Niekiedy zajmują nawet całą powierzchnię ścian, zapewniając piękny widok na ogród bądź okolicę. Doskonale doświetlają wnętrza - co w naszym klimacie ma duże znaczenie. Nie zawsze ...

OKPOL z dwoma tytułami TOPTEN Okna i drzwi

Odbywający się co roku konkurs TOPTEN ma na celu wyłonienie najlepszych rozwiązań pod względem efektywności energetycznej, dostępnych na rodzimym rynku budowlanym. W efekcie otrzymujemy aktualne kompendium wiedzy pozwalające inwestorom, projektantom oraz audytorom energetycznym na wybór produktów, które sprostają zmieniającym ...

Koszt wykonania 1 m2 ściany zewnętrznej z izolujących elementów szalunkowych Ściany i stropy

Porównujemy koszt wybudowania 1 m2 ściany zewnętrznej z izolujących elementów szalunkowych Izodom o współczynniku U=0,22 i U=0,15, z ociepleniem, tynkiem wewnętrznym, zewnętrznym i robocizną.

Koszt wykonania 1 m2 ściany zewnętrznej trójwarstwowej Ściany i stropy

Porównujemy koszt wybudowania 1 m2 ściany zewnętrznej trójwarstwowej z betonu komórkowego, pustaków ceramicznych oraz bloczków wapienno-piaskowych o współczynniku Umaks=0,23 i Umaks=0,20, z ociepleniem, tynkiem wewnętrznym, zewnętrznym i robocizną.

Koszt wykonania 1 m2 ściany zewnętrznej dwuwarstwowej Ściany i stropy

Porównujemy koszt wybudowania 1 m2 ściany zewnętrznej dwuwarstwowej z betonu komórkowego, pustaków ceramicznych oraz bloczków wapienno-piaskowych o współczynniku Umaks=0,23 i Umaks=0,20, z ociepleniem, tynkiem wewnętrznym, zewnętrznym i robocizną.

Wiemy, ile kosztuje wybudowanie 1 m2 ściany! Ściany i stropy

Wszystkie technologie budowy domu dostępne na rynku spełniają obowiązujące wymagania dotyczące ciepłochronności ścian, jednak różnią się tempem budowy, sposobem wykończenia elewacji oraz KOSZTAMI.

Koszt wykonania 1 m2 ściany zewnętrznej jednowarstwowej Ściany i stropy

Porównujemy koszt wybudowania 1 m2 ściany zewnętrznej jednowarstwowej z betonu komórkowego oraz pustaków ceramicznych o współczynniku Umaks=0,23 i Umaks=0,20, z tynkiem wewnętrznym, zewnętrznym i robocizną.