Tarasy i balkony

Kostka brukowa Linear Premium Tarasy i balkony

Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.

Remont tarasu nad pomieszczeniem - krok po kroku Tarasy i balkony

Jeżeli izolacje tarasu nad salonem czy garażem zrobiono niefachowo, ten element budynku szybko stanie się prawdziwym utrapieniem. Jest on bowiem nie tylko podłogą, ale także dachem. W dodatku narażonym na działanie słońca, wody i różnice temperatury sięgające 80°C.

Mam w projekcie wyjście na taras przez standardowe drzwi balkonowe. Czy mogę zrobić szersze wyjście na taras? Tarasy i balkony

Mam w projekcie wyjście na taras przez standardowe drzwi balkonowe wstawione między boczne stałe oszklenia, a łączna długość tego otworu wynosi ok. 2,5 m. Chciałabym zrobić szersze wyjście na taras, najlepiej w formie przesuwnej. Czy jest to możliwe i jakie zmiany trzeba by zrobić?

Gres porcelanowy - płyty z potencjałem Tarasy i balkony

W domu, na tarasie, w ogrodzie, przy basenie… Płyty z gresów porcelanowych to uniwersalne rozwiązanie nawierzchniowe, które umożliwia kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni w wybranym stylu. Łącząc wysokie standardy użyteczności z atrakcyjnym wyglądem, znakomicie sprawdzają się w rozmaitych miejscach i sytuacjach. Jakie ...

Dekoracyjny system posadzkowy GreinStone - alternatywa dla płytek ceramicznych Tarasy i balkony

Zewnętrzne elementy budynków, takie jak tarasy, balkony, czy schody są stale narażone na skutki oddziaływania niekorzystnych warunków atmosferycznych. Firma Greinplast proponuje nowe trwałe rozwiązanie, będące alternatywą dla płytek ceramicznych, czy desek kompozytowych.

Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco Tarasy i balkony

Od sierpnia 2017 r. w ofercie Galeco dostępne są kosze zlewowe ułatwiające odprowadzenie wody z płaskich powierzchni np. tarasów czy balkonów.

Jak zaplanować taras? Tarasy i balkony

Jedyną gwarancją na stworzenie tarasu niemal idealnie dostosowanego do charakteru domu oraz potrzeb mieszkańców jest rozpoczęcie jego planowania wraz z projektowaniem domu.

Jakie drewno na taras? Tarasy i balkony

Odpowiedź eksperta: Deski tarasowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz muszą być wykonane z drewna o bardzo dużej trwałości.

W jaki sposób układa się płyty betonowe i kamienne na tarasach ziemnych? Tarasy i balkony

Odpowiedź eksperta: Montaż płyt tarasowych na gruncie to najlepsza metoda zabudowy przydomowego tarasu. Nie wymaga wykonania płyty żelbetowej oraz zakupu drogich klejów i izolacji wodochronnych. Na taki taras musimy oczywiście dobrać odpowiednie płyty tarasowe np. z serii Rezydencja o grubości 4 cm, które zapewnią nam właściwą ...

Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia Tarasy i balkony

Tarasy, okna i ogrody zimowe potrzebują latem skutecznej ochrony przed upałem, oślepiającym światłem i ciepłem. Z markizą pod szkłem, markizą pionową oraz swoją najmniejszą markizą do ogrodów zimowych Markilux oferuje produkty, od teraz też w nowej kanciastej formie.