Budowa krok po kroku

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością ...

Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 Budowa krok po kroku

W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie dolnośląskiej stadniny zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich kilkukrotny medalista olimpijski i ambasador Grupy fischer - Michael Jung.

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62 Budowa krok po kroku

Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Wyjątkowy projekt domu w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Już po raz kolejny, w ramach zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom", architekci ARCHON+ wspólnie z Fanami na Facebooku, pracowali nad stworzeniem projektu domu, który w optymalny sposób będzie dopasowany do ich potrzeb. Projekt właśnie trafił do oferty ARCHON+ i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku

Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, a domownicy będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Dlatego już na etapie projektu i budowy warto myśleć o akustyce. Dla tych, którzy tego nie zrobili pocieszeniem ...

Rozwój sieci PSB: 282 sklepy Mrówka i 60 placówek Profi w Polsce Budowa krok po kroku

W pierwszym półroczu 2018 roku sieć Grupy PSB powiększyła się o 13 sklepów PSB Mrówka oraz o 6 placówek PSB Profi. Powiększając tym samym liczbę Mrówek do 282 marketów oraz centrów budowlanych Profi do 60 obiektów w Polsce.

Zakończyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018 Grupy fischer Budowa krok po kroku

W dniach 11-14 czerwca 2018 r. w centrali fischer w Waldachtal odbyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli polskiego oddziału firmy oraz branżowych liderów opinii - dziennikarzy i influencerów.

Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku

W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?

W ARCHON+ wszystkie Projekty Domów z RABATEM 300 zł! Budowa krok po kroku

Tylko do wtorku 26 czerwca 2018 r., do godz. 8:00 w ARCHON+ trwa specjalna promocja "Świętujemy pierwsze dni lata"! Warto skorzystać z okazji, kupić projekt domu z EXTRA RABATEM 300 zł i rozpocząć budowę domu z wakacyjną energią!

Konferencja Forum Budujemy Dom - relacja Budowa krok po kroku

Ósma konferencja skupiająca miłośników Forum Budujemy Dom oraz miesięcznika Budujemy Dom dobiegła końca. Od 15 do 17 czerwca 2018 r. dyskutowaliśmy o budownictwie, bawiliśmy się i odpoczywaliśmy.

OSIEDLE OTULINA - ekologiczne domy jednorodzinne Budowa krok po kroku

OSIEDLE OTULINA budowane jest w miejscowości Kaliszki, 15 kilometrów od Warszawy. Planowana jest budowa 26 nowoczesnych, energooszczędnych, ekologicznych domów jednorodzinnych.

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60 Budowa krok po kroku

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Budowlana Marka Roku 2018 ogłoszona Budowa krok po kroku

7 czerwca 2018 r. Centrum Badań i Analiz Rynku (ASM) ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018.

Montaż drzwi balkonowych podnoszono-przesuwnych w 9 krokach Budowa krok po kroku

Drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne można zamontować na kilka sposobów. Szczegóły dotyczące tych prac należy ustalić z montażystą podczas składania zamówienia. Na tym etapie wypełnia się kartę pomiarową, w której umieszcza się informacje dotyczące wymiaru, usytuowania wyrobu w ościeżu, posadowienia progu, sposobu mocowania, ...

Montaż elektrycznego podgrzewacza wody - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 12 krokach pokazujemy, jak samodzielnie wykonać montaż elektrycznego podgrzewacza wody. Opisujemy, jaki wybrać typ urządzenia i jakie mamy możliwości podłączenia elektrycznego podgrzewacza.

Montaż rolet zewnętrznych na oknach fasadowych - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 13 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować roletę na oknach fasadowych. Podpowiadamy, jakie narzędzia będą nam potrzebne i jakie decyzje musimy podjąć przed przystąpieniem do montażu.

Projektowanie szczelin dylatacyjnych z trzpieniem Schöck LD Budowa krok po kroku

Szczeliny dylatacyjne to nierzadko problematyczny, ale również niezbędny element konstrukcji budynku, który wymaga wielu skomplikowanych obliczeń. Firma Schöck udostępnia szczegółowe informacje techniczne oraz program obliczeniowy, które umożliwiają precyzyjne zaprojektowanie szczelin dylatacyjnych z użyciem nowego trzpienia ...

Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ już w sprzedaży! Budowa krok po kroku

Biuro Projektów ARCHON+ poleca najnowsze wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 200 inspirujących propozycji projektowych znajduje się 38 NOWOŚCI, które z pewnością zainteresują przyszłych inwestorów.

Spotkanie z architektami DDJM i toprojekt w Krakowie Budowa krok po kroku

24 maja 2018 r. o godz. 16:30 na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych, Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego odbędzie się finisaż wystawy Polska Architektura XXL 2017, podczas którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dwóch ciekawych wykładów o budynkach nominowanych w tegorocznym plebiscycie. Arch. Paweł ...

IX Kongres Stolarki Polskiej już w najbliższy czwartek! Budowa krok po kroku

Już w najbliższy czwartek, 17 maja 2018 r., kilkuset uczestników spotka się na IX Kongresie Stolarki Polskiej w Iławie, aby rozpocząć dyskusję na temat najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoi obecnie rodzima branża stolarki budowlanej.