Budowa krok po kroku

W ARCHON+ wszystkie Projekty Domów z RABATEM 300 zł! Budowa krok po kroku

Tylko do wtorku 26 czerwca 2018 r., do godz. 8:00 w ARCHON+ trwa specjalna promocja "Świętujemy pierwsze dni lata"! Warto skorzystać z okazji, kupić projekt domu z EXTRA RABATEM 300 zł i rozpocząć budowę domu z wakacyjną energią!

Konferencja Forum Budujemy Dom - relacja Budowa krok po kroku

Ósma konferencja skupiająca miłośników Forum Budujemy Dom oraz miesięcznika Budujemy Dom dobiegła końca. Od 15 do 17 czerwca 2018 r. dyskutowaliśmy o budownictwie, bawiliśmy się i odpoczywaliśmy.

OSIEDLE OTULINA - ekologiczne domy jednorodzinne Budowa krok po kroku

OSIEDLE OTULINA budowane jest w miejscowości Kaliszki, 15 kilometrów od Warszawy. Planowana jest budowa 26 nowoczesnych, energooszczędnych, ekologicznych domów jednorodzinnych.

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60 Budowa krok po kroku

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Budowlana Marka Roku 2018 ogłoszona Budowa krok po kroku

7 czerwca 2018 r. Centrum Badań i Analiz Rynku (ASM) ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018.

Montaż drzwi balkonowych podnoszono-przesuwnych w 9 krokach Budowa krok po kroku

Drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne można zamontować na kilka sposobów. Szczegóły dotyczące tych prac należy ustalić z montażystą podczas składania zamówienia. Na tym etapie wypełnia się kartę pomiarową, w której umieszcza się informacje dotyczące wymiaru, usytuowania wyrobu w ościeżu, posadowienia progu, sposobu mocowania, ...

Montaż elektrycznego podgrzewacza wody - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 12 krokach pokazujemy, jak samodzielnie wykonać montaż elektrycznego podgrzewacza wody. Opisujemy, jaki wybrać typ urządzenia i jakie mamy możliwości podłączenia elektrycznego podgrzewacza.

Montaż rolet zewnętrznych na oknach fasadowych - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 13 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować roletę na oknach fasadowych. Podpowiadamy, jakie narzędzia będą nam potrzebne i jakie decyzje musimy podjąć przed przystąpieniem do montażu.

Projektowanie szczelin dylatacyjnych z trzpieniem Schöck LD Budowa krok po kroku

Szczeliny dylatacyjne to nierzadko problematyczny, ale również niezbędny element konstrukcji budynku, który wymaga wielu skomplikowanych obliczeń. Firma Schöck udostępnia szczegółowe informacje techniczne oraz program obliczeniowy, które umożliwiają precyzyjne zaprojektowanie szczelin dylatacyjnych z użyciem nowego trzpienia ...

Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ już w sprzedaży! Budowa krok po kroku

Biuro Projektów ARCHON+ poleca najnowsze wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 200 inspirujących propozycji projektowych znajduje się 38 NOWOŚCI, które z pewnością zainteresują przyszłych inwestorów.

Spotkanie z architektami DDJM i toprojekt w Krakowie Budowa krok po kroku

24 maja 2018 r. o godz. 16:30 na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych, Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego odbędzie się finisaż wystawy Polska Architektura XXL 2017, podczas którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dwóch ciekawych wykładów o budynkach nominowanych w tegorocznym plebiscycie. Arch. Paweł ...

IX Kongres Stolarki Polskiej już w najbliższy czwartek! Budowa krok po kroku

Już w najbliższy czwartek, 17 maja 2018 r., kilkuset uczestników spotka się na IX Kongresie Stolarki Polskiej w Iławie, aby rozpocząć dyskusję na temat najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoi obecnie rodzima branża stolarki budowlanej.

Oferta dla dewelopera - HomeKONCEPT 61 B2 Budowa krok po kroku

Najnowsza propozycja projektowa HomeKONCEPT powstała z myślą o deweloperach realizujących osiedla mieszkaniowe na terenie całej Polski. Dom jednorodzinny, dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej - HomeKONCEPT 61 B2 przyciąga uwagę przede wszystkim atrakcyjną i nowoczesną stylistyką.

Marka Yale celebruje swoje 175 urodziny! Budowa krok po kroku

Rok 2018 jest szczególny dla marki Yale, która z okazji jubileuszu 175-lecia istnienia prowadzić będzie szereg działań, mających na celu uczczenie tak wielkiego osiągnięcia. W planach są atrakcyjne promocje dla klientów oraz produkty przygotowane specjalnie z okazji urodzin marki Yale.

Targi INSTALACJE 2018 w Poznaniu zakończone ogromnym sukcesem! Budowa krok po kroku

Trwający cztery dni blok targów INSTALACJE, SECUREX, SAWO, GREENPOWER I EXPOPOWER przyciągnął na Targi prawdziwe tłumy! Targi odwiedziło 28 578 profesjonalistów. Dzięki zorganizowanej we współpracy z hurtowniami akcji autokarowej, do Poznania przyjechali fachowcy z całego kraju.

Wystartowała TV BudujemyDom! Budowa krok po kroku

Wystartowała TV BudujemyDom! Jeśli planujesz budowę domu lub remont; jeśli chcesz wykańczać wnętrze albo je zmieniać, dobrze trafiłeś. Telewizja poradnikowa związania z miesięcznikiem "Budujemy Dom" chce Wam służyć.

Ostatni dzień Wielkiego Finału Majówki w ARCHON+ Budowa krok po kroku

Tylko do jutra 8.05.2018 r., do godz. 8:00 można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić projekt domu ARCHON+ z EXTRA RABATEM 300 zł. Do każdego projektu domu dołączony zostanie GRATIS zestaw dodatków o wartości 1900 zł.

Jubileusz 20-lecia Grupy PSB Budowa krok po kroku

Zarząd, pracownicy Grupy PSB oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali 20-lecie Grupy PSB oraz 5-lecie hotelu Słoneczny Zdrój podczas uroczystości, która odbyła się 21 kwietnia 2018 r. w Busku-Zdroju.

Mistrzostwa Polski Instalatorów 2018. Wielki Finał! Budowa krok po kroku

Podczas trwających targów Instalacje 2018 odbywa się wielki finał Mistrzostw Polski Instalatorów.

Wystawa Polska Architektura XXL 2017 na Politechnice Łódzkiej Budowa krok po kroku

20 kwietnia 2018 r. na Politechnice Łódzkiej startuje wystawa najpiękniejszych realizacji architektonicznych 2017 roku wyłonionych w Plebiscycie Polska Architektura XXL. Finisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30, w ramach którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dyskusji o Architekturze Łodzi XIX i ...