Budowa krok po kroku

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! Budowa krok po kroku

CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, podejmowanie lepszych i szybszych decyzji biznesowych oraz zwiększenie kontroli nad swoją firmą. Od teraz platforma CEMEX Go dostępna jest również w Polsce. To krok CEMEX w kierunku wprowadzenia ...

Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Budowa krok po kroku

Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw domowych poprawia się, dzięki czemu wzrasta ich potencjał inwestycyjny.

Izodom podbija azjatycki rynek Budowa krok po kroku

W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób miasta mogą stać się lepszym miejscem do życia, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

HomeKONCEPT 68 - interesująca propozycja dla wielbicieli nowoczesnej stylistyki Budowa krok po kroku

Inwestorów planujących budowę nowoczesnego domu parterowego zapraszamy do obejrzenia nowego projektu - HomeKONCEPT 68 o powierzchni użytkowej 195,6 m2 + garaż 50,6 m2.

Czekają nas podwyżki cen prądu? Budowa krok po kroku

Ostatnie miesiące na rynku energii elektryczne to prawdziwy Armagedon. Ceny lawinowo idą w górę, co wkrótce może odbić się na naszych rachunkach za prąd. Mimo, iż Minister ds. Energetyki nie potwierdza informacji o wzrostach od nowego roku, to i tak ostateczna decyzja należy do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku

Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, można go wykonać na wiele sposobów. Jeżeli różnica ta jest duża, taras projektuje się na słupach, które wynoszą ponad poziom terenu nośny rusz z belek. Jeśli ...

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy już w październiku! Budowa krok po kroku

W dniach 11-13 października 2018 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy. Targi Re-Energy to kontynuacja wieloletniej tradycji targów OZE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Kopalnia Lipówka jako pierwsza w Polsce wyróżniona prestiżowym certyfikatem ekologicznym Budowa krok po kroku

Nieczynna już kopalnia w Lipówce, należąca do CEMEX Polska, dołączyła do prestiżowego grona obszarów wyróżnionych certyfikatem ekologicznym Conservation Certification przyznawanym przez międzynarodową organizację Wildlife Habitat Council. Jest to pierwsze polskie przedsięwzięcie, które otrzymało ten międzynarodowy certyfikat, ...

Teraz Projekty Domów ARCHON+  w starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł Budowa krok po kroku

W Biurze Projektów ARCHON+ na Inwestorów, planujących budowę domu, czeka "wyjątkowa okazja". Właśnie teraz można kupić wybrany projekt domu z kolekcji ARCHON+ w "Starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł".

Ruszyła akcja edukacyjna Bezpieczna droga do szkoły z udziałem Grupy PSB Budowa krok po kroku

Po raz piąty, wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, rusza ogólnopolska akcja "Bezpieczna droga do szkoły" jako wspólne przedsięwzięcie Grupy PSB, Policji oraz szkół i przedszkoli w miejscowościach powiatowych i gminnych.

Pogotowie projektowe - nowa bezpłatna usługa Leca dla projektantów Budowa krok po kroku

Od września 2018 roku dostępna jest nowa bezpłatna usługa Leca - "Pogotowie projektowe". Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia doradców technicznych Leca.

Czy budownictwo jest na skraju kryzysu? 7 listopada spotkanie ekspertów z przedsiębiorcami z branży budowlanej Budowa krok po kroku

Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym,
jak i inżynieryjnym. Po I poł. 2018 roku produkcja budowlano-montażowa osiągnęła wartość bliską 39,1 mld PLN, a więc o 26,3% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego ...

Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO już w październiku! Budowa krok po kroku

W dniach 11-13 października 2018 w Warszawie odbędzie się spotkanie branży związanej z szeroko pojętą termomodernizacją.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością ...

Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 Budowa krok po kroku

W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie dolnośląskiej stadniny zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich kilkukrotny medalista olimpijski i ambasador Grupy fischer - Michael Jung.

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62 Budowa krok po kroku

Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Wyjątkowy projekt domu w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Już po raz kolejny, w ramach zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom", architekci ARCHON+ wspólnie z Fanami na Facebooku, pracowali nad stworzeniem projektu domu, który w optymalny sposób będzie dopasowany do ich potrzeb. Projekt właśnie trafił do oferty ARCHON+ i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku

Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, a domownicy będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Dlatego już na etapie projektu i budowy warto myśleć o akustyce. Dla tych, którzy tego nie zrobili pocieszeniem ...

Rozwój sieci PSB: 282 sklepy Mrówka i 60 placówek Profi w Polsce Budowa krok po kroku

W pierwszym półroczu 2018 roku sieć Grupy PSB powiększyła się o 13 sklepów PSB Mrówka oraz o 6 placówek PSB Profi. Powiększając tym samym liczbę Mrówek do 282 marketów oraz centrów budowlanych Profi do 60 obiektów w Polsce.

Zakończyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018 Grupy fischer Budowa krok po kroku

W dniach 11-14 czerwca 2018 r. w centrali fischer w Waldachtal odbyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli polskiego oddziału firmy oraz branżowych liderów opinii - dziennikarzy i influencerów.