Budowa krok po kroku

Czas kupić Projekt Domu z RABATEM! Budowa krok po kroku

Tylko do 13.02.2018 r., do godz. 8:00 można skorzystać z promocji i kupić dowolny projekt domu ARCHON+ z RABATEM 300 zł. Wiosna to bardzo dobry czas, aby rozpocząć prace budowlane, dlatego już teraz warto się przygotować i zrobić pierwszy krok, czyli znaleźć najlepszy projekt domu.

Planowanie kolejności robót - instalacje Budowa krok po kroku

Na etapie prac instalacyjnych postęp prac nie jest tak spektakularny, jak przy murowaniu ścian, ani ich efekty tak widowiskowe, jak przy wykańczaniu. Co nie znaczy, że roboty instalacyjne można zlekceważyć. Od wyboru urządzenia grzewczego czy wentylacji zależą przecież koszty życia w domu i jego komfort. Prawidłowe rozprowadzenie ...

Zanim zaczniesz budowę domu pamiętaj o... Budowa krok po kroku

Budowa domu to przygoda i wyzwanie. Rozpoczynający ją inwestorzy muszą przygotować się na wydatki, nerwy, konieczność zainwestowania swojego czasu, często zakasania rękawów i wzięcia się do roboty. Im lepiej się do niej przyszykują, im precyzyjniej określą swoje potrzeby i możliwości, tym bardziej będą zadowoleni z efektu, ...

Wykonywanie fundamentów - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 7 krokach pokazujemy, jak wygląda prawidłowe wykonanie fundamentów w budynkach jednorodzinnych.

Montaż baterii umywalkowej i wannowej - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 10 krokach opisujemy, jak samodzielnie zamontować baterię umywalkową i wannową. Jakie narzędzia i materiały będą nam potrzebne? Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?

Renowacja parkietu drewnianego - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 11 krokach pokazujemy, jak samodzielnie przeprowadzić renowację parkietu drewnianego. Od czego zacząć i na co zwracać uwagę. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne?

Tylko teraz projekty domów ARCHON+ w najniższej cenie! Budowa krok po kroku

W Biurze Projektów ARCHON+ na wszystkich Inwestorów czeka "Wyjątkowa Okazja". Jeżeli w najbliższym czasie planujecie budowę domu, to z tej promocji z pewnością warto skorzystać.

Zapraszamy na Budmę 2018 oraz na spotkanie z redakcją Budujemy Dom! Budowa krok po kroku

Zapraszamy do Poznania w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA.

HomeKONCEPT 58 - inspirujący dom w nowoczesnym stylu Budowa krok po kroku

W pracowni HomeKONCEPT odbyła się premiera wyjątkowego domu parterowego, należącego do cieszącej się coraz większym powodzeniem inwestorów kolekcji domów z płaskim dachem. Budynek urzeka prostą formą i bardzo przemyślanym układem funkcjonalnym.

Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+  Domy które kochacie Budowa krok po kroku

Jak znaleźć najlepszy projekt domu? To pytanie zadaje sobie każdy Inwestor, który planuje budowę wymarzonego domu. Podpowiedzi czym kierować się w trakcie poszukiwań, jak określić optymalną wielkość powierzchni użytkowej, jakie zasady obowiązują w zakresie usytuowania domu względem granic działki oraz wiele innych wskazówek ...

Znamy już Złotych Medalistów MTP BUDMA 2018 Budowa krok po kroku

Znamy już laureatów prestiżowej nagrody targowej - Złotych Medalistów MTP BUDMA 2018. Łącznie aż 35 produkty zostały wyróżnione przez eksperckie Jury. Wszystkie przyznane nagrody są równoważne.

Świąteczne inspiracje w e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG Budowa krok po kroku

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Jak przygotować dom na Święta? Jakie aranżacje królują w tym sezonie? Jakie kolory są najmodniejsze? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje".

Dom nowoczesny czy dom tradycyjny - jak dobrze wybrać? Budowa krok po kroku

Kochasz tradycyjne formy, ale boisz się, czy nie oznacza to rezygnacji z technologicznych nowinek? A może marzy ci się dom nowoczesny, obawiasz się jednak, że niełatwo będzie ci się w nim zadomowić? Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, firma New House chętnie pomoże ci urzeczywistnić twoje marzenia!

A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA! Budowa krok po kroku

Święta tuż, tuż… z tej okazji w Biurze Projektów ARCHON+ czeka na Was miła niespodzianka - RABAT 250 zł na każdy Projekt Domu!

Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki Budowa krok po kroku

Grupa PSB Handel S.A. otrzymała "Perłę Polskiej Gospodarki", zajmując 23 miejsce w rankingu firm o przychodach powyżej 1 mld zł, w kategorii "Perły Wielkie".

20 lat mocowań fischer w Polsce Budowa krok po kroku

Marka fischer w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia w Polsce. Polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Krakowie jest jedną z 42 filii globalnego producenta systemów zamocowań. Punktem kulminacyjnym obchodów była uroczysta gala, która odbyła się 14 listopada 2017r. w Kopalni Soli "Wieliczka".

Już 9 i 10 grudnia dni otwarte w Fabryce Czekolady E.Wedel Budowa krok po kroku

Jesteś ciekaw tajników powstawania czekolady? Już 9 i 10 grudnia 2017 r. będziesz miał możliwość poznać słodką tajemnicę - marka E. Wedel otwiera swoje bramy dla zwiedzających i organizuje kolejną edycję Czekoladowego Weekendu. To wyjątkowa okazja, aby zwiedzić na co dzień niedostępne zakamarki. Rejestracja na wydarzenie ...

Polska premiera programu VECTORWORKS 2018 Budowa krok po kroku

W środę, 22 listopada 2017 roku odbyła się polska premiera programu VECTORWORKS 2018 - jednego z najpopularniejszych na świecie narzędzi CAD. Wydarzenie odbyło się na 50. piętrze luksusowego apartamentowca Złota 44 w Warszawie. Gośćmi specjalnymi konferencji prasowej byli projektanci budynku oraz doświadczeni użytkownicy VECTORWORKS: ...

Sterowanie oświetleniem choinkowym za pomoca smartfona Budowa krok po kroku

Oświetlenie choinkowe może być sterowane z poziomu smartfona. Taką możliwość daje nowe rozwiązanie firmy ZAMEL - przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01.

Wymiana grzejnika w 11 krokach Budowa krok po kroku

W 11 krokach opisujemy, jak samodzielnie wymienić grzejnik. Czym się kierować podczas wymiany grzejnika i na co zwracać uwagę?