Budowa krok po kroku

Jubileusz 20-lecia Grupy PSB Budowa krok po kroku

Zarząd, pracownicy Grupy PSB oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali 20-lecie Grupy PSB oraz 5-lecie hotelu Słoneczny Zdrój podczas uroczystości, która odbyła się 21 kwietnia 2018 r. w Busku-Zdroju.

Mistrzostwa Polski Instalatorów 2018. Wielki Finał! Budowa krok po kroku

Podczas trwających targów Instalacje 2018 odbywa się wielki finał Mistrzostw Polski Instalatorów.

Wystawa Polska Architektura XXL 2017 na Politechnice Łódzkiej Budowa krok po kroku

20 kwietnia 2018 r. na Politechnice Łódzkiej startuje wystawa najpiękniejszych realizacji architektonicznych 2017 roku wyłonionych w Plebiscycie Polska Architektura XXL. Finisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30, w ramach którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dyskusji o Architekturze Łodzi XIX i ...

Rozpocznij budowę domu jeszcze w tym roku! Budowa krok po kroku

Przypominamy o trwającej w Biurze Projektów ARCHON+ promocji. Tylko do wtorku 24 kwietnia, do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z oferty Pracowni z RABATEM 250 zł. EXTRA bonusem jest pakiet dodatków o wartości 1900 zł.

Nowa książka prezentująca historię powstania i rozwój Grupy PSB Budowa krok po kroku

Z okazji Jubileuszu 20-lecia, została wydana książka pt. "Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom", która prezentuje historię powstania i rozwój PSB.

Montaż drzwi chowanych w ścianie w 10 krokach Budowa krok po kroku

W 10 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować drzwi przesuwne. Jakich narzędzi będziemy potrzebowali? Jakie kupić materiały? Na co zwracać uwagę podczas montażu drzwi przesuwnych?

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród Budowa krok po kroku

Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Szukasz inspiracji i ciekawych porad przy urządzaniu wnętrz? A może przygotowujesz się do wiosennych porządków w ogrodzie? Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" jest skierowana właśnie do Ciebie!

Wiosenne wydanie katalogu HomeKONCEPT Budowa krok po kroku

Pracownia HomeKONCEPT serdecznie zaprasza miłośników nowoczesnej architektury i energooszczędnych rozwiązań projektowych do zapoznania się z pełną ofertę gotowych projektów domów HomeKONCEPT, prezentowaną w najnowszym, bezpłatnym katalogu.

Produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP przez kapitułę Złotego Medalu - głosowanie trwa! Budowa krok po kroku

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Dom zaczyna się od dobrego projektu. W ARCHON+ znajdziecie ponad 1500 gotowych propozycji! Budowa krok po kroku

Jaki wybrać projekt domu? Każdy Inwestor kieruje się innymi kryteriami, które mają zapewnić jego rodzinie komfortowe życie w wymarzonym domu. Jedni marzą o parterówce, inni chcieliby zamieszkać w domu z poddaszem, w piętrowej willi lub okazałej rezydencji.

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018! Budowa krok po kroku

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Katalog Czas na Dobre Domy 1/2018 w sprzedaży Budowa krok po kroku

Najnowszy katalog Czas na Dobre Domy 1/2018 już wkrótce w sprzedaży!

16 Targi i Jubileusz 20-lecia Grupy PSB Budowa krok po kroku

W 2018 roku, odbyły się niezwykłe 16 Targi PSB, połączone z Jubileuszem 20-lecia Grupy. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich Partnerów Grupy PSB. W ciągu dwóch dni targowych zawarto 15 tys. kontraktów o łącznej wartości 374 mln zł. Wartość zawartych kontraktów przekroczyła o 2% wynik zeszłorocznej ...

Montaż prysznica z odpływem w podłodze w 11 krokach Budowa krok po kroku

Podpowiadamy, jak w 11 krokach samodzielnie zamontować prysznic z odpływem w podłodze. Przeczytaj, jakie narzędzia i materiały będą Ci potrzebne oraz na co koniecznie zwracać uwagę podczas montażu.

Montaż wanny narożnej z obudową - krok po kroku Budowa krok po kroku

Choć montaż wanny nie jest skomplikowany, najlepiej powierzyć go autoryzowanemu przedstawicielowi producenta. W praktyce jednak najczęściej wykonuje go hydraulik lub glazurnik wykańczający łazienkę. Wannę i jej obudowę należy osadzić w sposób umożliwiający łatwy demontaż, aby w przypadku uszkodzenia można było je rozdzielić ...

Montaż maty grzewczej w 6 krokach Budowa krok po kroku

Aby poprawić komfort przebywania w łazience, w pomieszczeniu tym można zamontować matę grzewczą. Prace instalacyjne nie są zbyt skomplikowane, ale podłączenie systemu do sieci należy zlecić elektrykowi.

Nowoczesna willa HomeKONCEPT 59 Budowa krok po kroku

Oferta pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o atrakcyjny dom jednorodzinny, zaprojektowany w stylu nowoczesnej, podmiejskiej willi.

fischerTRUCK - mobilne centrum wystawienniczo-szkoleniowe rusza w Polskę Budowa krok po kroku

Już 2 marca 2018 r. w trasę wyruszy fischerTRUCK - największe mobilne centrum wystawienniczo-szkoleniowe producenta systemów zamocowań. Ekspertów marki będzie można spotkać pod wybranymi marketami budowlanymi w Warszawie, Kielcach, okolicach Wrocławia i Krakowa. Odwiedzający fischerTRUCK mogą liczyć m.in. na testy mocowań, ...

BUDMA 2018 - podsumowanie najważniejszych targów budowlanych Budowa krok po kroku

Cztery intensywne dni budowlane podczas Targów Budma 2018 za nami. Dopisali wystawcy, których w Poznaniu było blisko 1000. Targi odwiedziło 46 000 gości, którzy mieli okazję zobaczyć ponad 150 nowości produktowych i odwiedzić około 100 konferencji, prezentacji, szkoleń i wydarzeń towarzyszących. Śmiało można powiedzieć, ...

Czas kupić Projekt Domu z RABATEM! Budowa krok po kroku

Tylko do 13.02.2018 r., do godz. 8:00 można skorzystać z promocji i kupić dowolny projekt domu ARCHON+ z RABATEM 300 zł. Wiosna to bardzo dobry czas, aby rozpocząć prace budowlane, dlatego już teraz warto się przygotować i zrobić pierwszy krok, czyli znaleźć najlepszy projekt domu.