Całoroczny dom rekreacyjny HomeKONCEPT 66

Artykuł na: 2-3 minuty
Całoroczny dom rekreacyjny HomeKONCEPT 66
Oferta projektowa HomeKONCEPT wzbogaciła się o nową linię domów rekreacyjnych. HomeKONCEPT 66 to jedna z ciekawszych propozycji z tej kolekcji. Optymalna powierzchnia domu (106,6 m2) i funkcjonalny układ pomieszczeń, zapewnią mieszkańcom udany wypoczynek o każdej porze roku.

O piękne widoki za oknem zadba duże, dwukondygnacyjne przeszklenie, a delektować się pejzażami można zarówno z salonu, jak również z poziomu antresoli. Prosta bryła domu została przykryta dachem dwuspadowym i ozdobiona charakterystycznym belkowaniem.

Aby podkreślić rekreacyjny charakter budynku elewacja została wykończona ćwierćbalami drewnianymi połączonymi z kamieniem i tynkiem. Częściowo zadaszony taras zachęca do biesiadowania niezależnie od pogody. W budynku zaprojektowano ogrzewanie elektryczne wspomagane kominkiem, które można zastąpić ogrzewaniem gazowym.

Przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią to centralne miejsce domu, zachęcające do rodzinnej integracji. Na parterze znajduje się również komfortowa sypialnia małżeńska, duża łazienka z wydzielonym WC oraz pomieszczenie gospodarcze. W budynku nie mogło zabraknąć również niewielkiej sauny.

Na antresoli zaprojektowano dwie sypialnie oraz otwarty hol z widokiem na najbliższe otoczenie.

Więcej informacji na temat projektu oraz innych domów rekreacyjnych, można znaleźć na stronie internetowej pracowni www.HomeKONCEPT.pl.

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2018-11-19

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom