Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom

Artykuł na: 2-3 minuty
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem chcą tworzyć komfortową przestrzeń dla swojej rodziny.

Forum Kobiet zorganizowano 26 września 2018 r., przy ul. Mysiej 3 w Warszawie.

Spotkanie poprowadziła Grażyna Torbicka. Eksperci, których wystąpień można było wysłuchać, to m.in. przedstawiciele branży budowlanej i architektonicznej oraz producenci nowoczesnych rozwiązań do domu. Organizatorzy Forum przygotowali również warsztaty poświęcone rozwojowi osobistemu i budowaniu relacji, które poprowadziła Międzynarodowy Trener Świadomej Komunikacji, Ewa Daroszewska. Wśród gości specjalnych znalazła się m.in. Barbara Stuhr, której wystąpienie na temat tego, jak być szczęśliwą w domu marzeń zamknęło tegoroczne Forum. Impreza połączona była z aukcją charytatywną na rzecz Stowarzyszenia UNICORN, które udziela wsparcia psychologicznego pacjentom w trakcie leczenia onkologicznego.

O tym, jak popularne i potrzebne było to wydarzenie, świadczy nie tylko fakt, że rejestracja na Forum została zamknięta na długo przed nim, ale przede wszystkim wypowiedzi uczestniczek:

- Wspaniała inicjatywa. Warto pamiętać, że dom powinien być nie tylko piękny, wygodny, komfortowy, ale i zdrowy, czyli taki, w którym chce się spędzać czas. To połączenie technologii i psychologii było bardzo inspirujące - komentowała Sylwia Ścięgosz z serwisu www.ideadomu.pl.

- Na Forum spotkały się kobiety z różnych środowisk, reprezentujące bardzo różne zawody czy firmy. Ta impreza nie miała nic wspólnego z typową konferencją! W przerwach zaproszeni goście opowiadali o sobie, o swoim życiu i swoich doświadczeniach. To pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń i rozwianie wszelkich wątpliwości. To było po prostu spotkanie organizowane przez kobiety dla kobiet - dodała Anna Dygasiewicz-Piwko, uczestniczka Forum.

Organizatorem spotkania była Fundacja Świadomi Klimatu, a partnerem firma Aquahome, Viessmann, Velux, Wienerberger, a patronat medialny nad nim objął portal SuperBabka.pl, magazyn Budujemy Dom, Czas na Wnętrze, Newsweek oraz Meloradio. Na kolejne Forum Kobiet organizator zaprasza już w przyszłym roku.

www.mojzdrowydom.eu

aktualizacja: 2018-12-06

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom