Najnowsza realizacja Domu w zielistkach

Artykuł na: 2-3 minuty
Najnowsza realizacja Domu w zielistkach
Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? Ta propozycja z pewnością zasługuje na Twoją uwagę!

Jak podkreślają Właściciele prezentowanej inwestycji, to właśnie „bardzo dobra funkcjonalność oraz optymalny układ pomieszczeń, przy relatywnie niskich kosztach budowy” zdecydowały o wyborze projektu "Dom w zielistkach", z kolekcji ARCHON+. Zgodnie z prezentowanymi na stronie pracowni aktualnymi kosztorysami (IV kwartał 2018 r.) "Dom w zielistkach" w stanie surowym zamkniętym można wybudować już za 106.100 zł netto.

Prosta forma bryły, dwuspadowy dach oraz zastosowane w projekcie rozwiązania konstrukcyjne pozytywnie oddziałują na ekonomikę realizacji.

"Dom w zielistkach" - taras

"Dom w zielistkach" - widok na wejście do domu

"Dom w zielistkach" - kuchnia z jadalnią

"Dom w zielistkach" - salon i schody

Inwestorzy postawili na nowoczesne wykończenie elewacji. Jasne tynki prezentują się lekko i atrakcyjnie. Kolorystyczny kontrast wprowadza antracytowa dachówka. W ciekawy sposób zaaranżowano położony od strony ogrodu taras. Drewniana pergola oraz zwiewne zasłony tworzą kameralne miejsce relaksu na świeżym powietrzu.

Dzięki odpowiednio rozmieszczonym przeszkleniom strefa dzienna jest pięknie doświetlona naturalnym światłem. Funkcjonalna kuchnia oferuje komfortowe warunki do przyrządzania posiłków. Zastosowano w niej jasne, lakierowane fronty, dzięki którym wnętrze wizualnie zyskuje na przestronności.

Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni jadalnia to miejsce rodzinnych posiłków, które uprzyjemnia widok na zieleń ogrodu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Na stronie internetowej ARCHON+ znajduje się pełna galeria zdjęć z realizacji oraz szczegółowe informacje na temat projektu "Dom w zielistkach".

aktualizacja: 2018-12-14

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom