Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!

Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!
Nowe wydanie katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów" to zbiór ponad 170 gotowych projektów domów autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Czytelnicy mogą wybierać idealne dla siebie rozwiązanie spośród domów parterowych, z poddaszem użytkowym, poddaszem do późniejszej adaptacji, domów piętrowych, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej oraz garaży. Komfortowe, małe domy i przestronne rezydencje. Cieszące się dużą popularnością nowoczesne stodoły i piętrowe domy-kostki. A także hity projektowe Pracowni ARCHIPELAG - projekty domów Mini 4, EX 19 G2 ENERGO PLUS i Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą.

W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG szczególnej uwadze polecamy kolekcję ENERGO PLUS - uhonorowaną nagrodą HOME ZONE i Mini PLUS, które w standardzie mają energooszczędne instalacje, takie jak pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i solary lub panele fotowoltaiczne. Zastosowane rozwiązania w połączeniu z optymalnym ociepleniem gwarantują powstanie bardzo ciepłych, tanich w utrzymaniu domów, które spełniają normy przewidziane na 2021 rok. Na uwagę inwestorów zasługują również projekty domów z serii Mini - kompaktowe, funkcjonalne, oferujące najwyższy komfort w najlepszej cenie.

W numerze ponadto nowości z rynku budowlanego, informacje o nowym programie dopłat, porady architektów i specjalistów z branży oraz inspirujące aranżacje wnętrz.

Najnowszy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

aktualizacja: 2019-01-10

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom