ARCHON+ wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Artykuł na: minutę
ARCHON+ wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Biuro Projektów ARCHON+ przekazało na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy BON o wartości 2500 zł na zakup dowolnego projektu domu ze swojej oferty.

BON na wymarzony Projekt Domu ARCHON+ można wylicytować na aukcji Allegro Charytatywni, która trwa do 21 stycznia 2019 r., do godziny 14:02:11. Aukcję wygra osoba, która złoży najwyższą ofertę. Zwycięzca może wykorzystać BON na zakup dowolnego projektu domu z oferty ARCHON+ w cenie do 2500 zł lub na zakup droższego projektu z dopłatą.

Na www.archon.pl można obejrzeć pełną autorską kolekcję Pracowni, w której znajduje się ponad 1600 gotowych projektów domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w licytacji! To wyjątkowa okazja, by realizując marzenia o własnym domu wesprzeć WOŚP i pomóc w zakupie sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

aktualizacja: 2019-01-11

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom