Budowa krok po kroku

Montaż sufitu podwieszanego - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 12 krokach opisujemy, jak samodzielnie wykonać sufit podwieszany w dwóch wersjach - jednorodny z pokryciem z płyt gipsowo-kartonowych oraz kasetonowy. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne? Co musimy zrobić i od czego zacząć?

7 powodów, dla których warto zainstalować aplikację mobiDOM Budowa krok po kroku

Aplikacja mobiDOM to poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym. Aplikacja jest bezpłatna, bardzo prosta w obsłudze i świetnie sprawdzi się jako wsparcie każdej budowy. Można z niej korzystać zarówno na smartfonach, jak i tabletach z system Android lub iOS. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich i do wszystkich projektów, ...

Sieć marketów PSB-Mrówka wspiera akcję Bezpieczna droga do szkoły Budowa krok po kroku

Po raz kolejny odbywa się szeroka akcja Grupy PSB, Policji oraz szkół na terenie całego kraju. Kilkanaście tysięcy dzieci zostanie przeszkolonych i zaopatrzonych w materiały odblaskowe.

Firma Izodom zaprasza na targi! Budowa krok po kroku

Firma Izodom zaprasza wszystkich czytelników na targi "Budowa Domu od A do Z", które odbędą się w dniach 14-15 października 2017 roku w Warszawie.

Budowa wiaty garażowej z gotowych elementów - krok po kroku Budowa krok po kroku

Wiata garażowa może być niedrogą i stosunkowo prostą do wykonania alternatywą dla garażu w bryle domu. Poniżej prezentujemy poglądowy sposób jej montażu z gotowych elementów, wykonanych z gięto-klejonego drewna konstrukcyjnego.

Grupa PSB pomaga poszkodowanym przez nawałnice Budowa krok po kroku

Grupa PSB pomaga poszkodowanym przez nawałnice. Firmy tworzące sieć PSB na Pomorzu natychmiast udzieliły bezpośredniej pomocy osobistej, finansowej i materialnej oraz zaoferowały specjalne rabaty na niezbędne materiały. Są zbulwersowane pomówieniami o rzekome wykorzystywanie tragedii do powiększania swoich zysków.

CEMEX Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju za lata 2015-2016 Budowa krok po kroku

Najnowsze wydanie Raportu CEMEX Polska powstało w oparciu o postulaty zgłoszone przez interesariuszy i pracowników podczas spotkań dialogowych oraz sugestie przekazane firmie przez ekspertów w dziedzinie odpowiedzialności społecznej. Publikacja została opracowana zgodnie z aktualnymi międzynarodowymi standardami raportowania GRI ...

Nowość! HomeKONCEPT dla deweloperów Budowa krok po kroku

HomeKONCEPT 52 B2 to projekt nowoczesnego domu 4 lokalowego, przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Jest to ciekawa propozycja dla deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe, którzy szukają domów o niewielkiej powierzchni użytkowej oraz interesującej, kompaktowej bryle.

Wakacyjna promocja w ARCHON+ Rabat 200 zł na dowolny projekt domu Budowa krok po kroku

Przypominamy, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa WAKACYJNA PROMOCJA. Do poniedziałku 7 sierpnia 2017 r., do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z oferty Pracowni z rabatem 200 zł.

Otwarcie Centrum Logistycznego PSB w Wąbrzeźnie na Pomorzu Budowa krok po kroku

W Wąbrzeźnie wybudowano drugie w Polsce Centrum Logistyczne Grupy PSB Handel S.A. do obsługi sklepów PSB Mrówka. Ruszyły już dostawy z nowego Centrum Logistycznego, które uroczyście zostało otwarte 6 lipca 2017 r.

Najnowszy katalog Czas na Dobre Domy 2/2017 w sprzedaży Budowa krok po kroku

Szukasz domu, inspiracji, ciekawych rozwiązań? Zamów bezpłatny katalog Czas na Dobre Domy i przeglądaj oferty, kiedy tylko masz ochotę!

Odkurzacze NT z systemem Tact marki Kärcher przystosowane do usuwania niebezpiecznych pyłów Budowa krok po kroku

Szkodliwe dla zdrowia człowieka pyły to problem wszystkich osób pracujących w branży remontowo-budowlanej. Wdychanie ich zagraża zdrowiu i prowadzi do licznych chorób układu oddechowego. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprzętu, który pozwoli bezpiecznie pozbyć się szkodliwych pyłów. Świetnie nadają się do tego właśnie ...

Moc pomysłów na modny taras w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG Budowa krok po kroku

Pomysły na modną aranżację tarasu, porady jak zaplanować przydomową strefę relaksu, a także najpopularniejsze projekty domów – to wszystko czeka na czytelników w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Drewniany taras na gruncie - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 11 krokach opisujemy, jak samodzielnie wykonać drewniany taras na gruncie. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne? Co musimy zrobić i od czego zacząć?

Montaż rolety zewnętrznej - krok po kroku Budowa krok po kroku

W upalne dni ciężko wytrzymać na poddaszu z zamontowanymi oknami dachowymi. Sposobem na ochronę przed przegrzewaniem jest zakup rolety zewnętrznej. Prezentowany poniżej model można łatwo i szybko zamontować od środka pomieszczenia, bez konieczności wychodzenia na dach.

Montaż kabiny prysznicowej - krok po kroku Budowa krok po kroku

Aby cieszyć się nową kabiną prysznicową, nie trzeba zatrudniać fachowców. Montażu można dokonać samodzielnie – nie jest to trudne, o czym można się przekonać, zapoznając się z poniższą instrukcją.

LATO Z RABATEM - gorąca promocja w ARCHON+! Budowa krok po kroku

Wszystkim Inwestorom przypominany, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa specjalna promocja LATO Z RABATEM. Do 17 lipca, do godziny 8:00 można kupić dowolny PROJEKT DOMU ARCHON+ TANIEJ o 200 zł!

Najnowszy katalog DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ jest już w sprzedaży! Budowa krok po kroku

Wyjątkowa stylistyka, różnorodne programy użytkowe, odpowiadające potrzebom współczesnych Inwestorów, inspirujące pomysły na aranżację wnętrz to atuty, które wyróżniają wszechstronną ofertę Biura Projektów ARCHON+.

Konkurs fotograficzny Pracowni ARCHIPELAG - luksusowy grill do wygrania! Budowa krok po kroku

Wszyscy, którzy wybudowali swój wymarzony dom na podstawie projektu gotowego Pracowni Projektowej ARCHIPELAG mogą wziąć udział w nowym konkursie fotograficznym na najpiękniejszą realizację - do wygrania luksusowy grill oraz inne, atrakcyjne nagrody.

250 sklepów PSB Mrówka w Polsce Budowa krok po kroku

W tym roku sieć PSB Mrówka powiększyła się o 18 nowych placówek, osiągając tym samym liczbę 250 marketów dysponujących łącznie powierzchnią ponad 290 tys. mkw.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom