Budowa krok po kroku

Zamów najnowszy katalog z pełną ofertą projektową HomeKONCEPT Budowa krok po kroku

Pracownia HomeKONCEPT przygotowała najnowszy, bezpłatny katalog z projektami domów, dla klientów zainteresowanych budową nowoczesnego domu.

Promocja na powitanie lata w ARCHON+ Budowa krok po kroku

Tylko do poniedziałku 26 czerwca 2017 r., do godz. 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa "PROMOCJA NA POWITANIE LATA". W ramach promocji można kupić dowolny projekt domu ARCHON+ z RABATEM 200 zł!

Letnia Konferencja Aktywu Forum Budujemy Dom 2017 - relacja Budowa krok po kroku

10 czerwca 2017 r. spotkaliśmy się z sympatykami Forum.BudujemyDom.pl oraz miesięcznika Budujemy Dom w gospodarstwie agroturystycznym Ludowa Altana w Rozalinie pod Warszawą. To już szóste letnie spotkanie pod patronatem Wydawnictwa AVT-Korporacja.

Układanie paneli - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 14 krokach opisujemy, jak samodzielnie ułożyć panele podłogowe. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne? Co musimy zrobić i od czego zacząć?

Kup Projekt Domu ARCHON+ i odbierz BON RABATOWY 200 zł na zakupy w ARCHONHOME.pl Budowa krok po kroku

Tylko do poniedziałku 5 czerwca 2017, do godz. 8:00 do każdego zakupionego projektu domu ARCHON+ dołączony zostanie BON RABATOWY o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym www.archonhome.pl

Grupa PSB wśród najlepszych polskich marek  rekomendowanych przez klientów Budowa krok po kroku

Grupa Polskie Składy Budowlane znalazła się na 35 miejscu w zestawieniu "Top 100 Brands", w kategorii "pozaspożywczy handel detaliczny", najwyżej wśród marek reprezentujących sektor materiałów budowlanych oraz "dom i ogród".

TERAZ W ARCHON+ każdy PROJEKT DOMU TANIEJ o 200 zł! Budowa krok po kroku

Wszystkim Inwestorom przypominamy o trwającej w Biurze Projektów ARCHON+ MAJOWEJ PROMOCJI. Tylko do poniedziałku 29 maja 2017, do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z kolekcji ARCHON+ TANIEJ o 200 zł! Do każdego zakupionego projektu GRATIS PAKIET DODATKÓW o wartości 1900 zł.

Nowy projekt domu HomeKONCEPT 51 - ponadczasowa nowoczesność Budowa krok po kroku

Pracownia HomeKONCEPT przygotowała atrakcyjną, ponadczasową nowość projektową dla Inwestorów dysponujących działkami o szerokości 19,30 m.

Dom w serduszkach ARCHON+  zgodny z oczekiwaniami współczesnych Inwestorów Budowa krok po kroku

W ofercie Pracowni ARCHON+ pojawiła się NOWOŚĆ - "Dom w serduszkach". Projekt powstał w wyniku zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom", przeprowadzonej na facebookowym profilu ARCHON+ Projekty Domów.

Domy na wąską działkę - nowy e-katalog pracowni ARCHIPELAG Budowa krok po kroku

Konkurencyjna cena, atrakcyjne położenie i bliskość infrastruktury - to dzięki tym elementom wąskie działki cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Jakie projekty najlepiej sprawdzą się na wąskiej działce? O czym pamiętać planując budowę? Jak wykorzystać wszystkie atuty posesji? Odpowiedzi na te pytania ...

System nawadniania ogrodu - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 12 krokach opisujemy, jak samodzielnie zamontować system nawadniania ogrodu. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne? Co musimy zrobić i od czego zacząć?

Montaż drewnianej okładziny ściennej - krok po kroku Budowa krok po kroku

Drewno na ścianie jest ostatnio bardzo modne. Można nim wykończyć całą przegrodę, choć najczęściej materiałem tym dekoruje się tylko fragment ściany. W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli desek ściennych, można wykorzystać też niektóre panele układane na podłodze. Pokazujemy, jak zamocować jeden z takich produktów ...

Projekt HomeKONCEPT 44 - nowoczesna parterówka z możliwością dopłaty do kredytu MDM Budowa krok po kroku

Dla Klientów szukających nowoczesnego domu parterowego o powierzchni 99,80 m2, pracownia HomeKONCEPT przygotowała wyjątkową propozycję. HomeKONCEPT 44 łączy w sobie atrakcyjną stylistykę bryły z bardzo komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Majówka z RABATEM w ARCHON+! Ponad 1300 PROJEKTÓW DOMÓW TANIEJ o 200 zł! Budowa krok po kroku

Majówkowa promocja w Biurze Projektów ARCHON+ to idealna okazja, aby kupić wymarzony projekt domu w niższej cenie!

Nowy katalog DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ już w sprzedaży! Budowa krok po kroku

W najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE Biuro Projektów ARCHON+ prezentuje 200 najlepszych PROJEKTÓW DOMÓW, wśród których znajdziecie 32 inspirujące NOWOŚCI.

Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży Budowa krok po kroku

Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na czytelników w nowym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

VIII Kongres Stolarki Polskiej  już w maju! Budowa krok po kroku

Organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, Kongres Stolarki Polskiej co roku przyciąga ponad 300 uczestników - właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy.

Wielkanocny prezent dla domu dziecka w Pacanowie Budowa krok po kroku

W dniu 11 kwietnia 2017 r. Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. wraz z firmą XL TAPE International sp. z o.o., przekazała czek o wartości 12 400 zł opiekunom domu dziecka w Pacanowie. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Dom Ojca Gwidona" w Pacanowie prowadzona jest przez Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. W podziękowaniu  ...

Bezpłatny katalog Czas na Dobre Domy już dostępny! Budowa krok po kroku

Szukasz domu, inspiracji, ciekawych rozwiązań? Zamów bezpłatny katalog Czas na Dobre Domy i przeglądaj oferty, kiedy tylko masz ochotę!

Montaż okna dachowego na łatach - krok po kroku Budowa krok po kroku

Solidny montaż okna w dachu decyduje o jego szczelności i prawidłowej eksploatacji. W opakowaniu produktu znajduje się dokładna instrukcja, pozwalająca nawet osobom nie będącym specjalistami na prawidłowe osadzenie skrzydła w konstrukcji dachu. Niemniej jednak najlepiej zlecić te prace dekarzom układającym pokrycie.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom