Budowa krok po kroku

Wielkanocna promocja w ARCHON+ rabat 200 zł na dowolny projekt domu Budowa krok po kroku

Do 18.04.2017 do godz. 8:00 wszystkie PROJEKTY DOMÓW ARCHON+ z rabatem TANIEJ o 200 zł! Już teraz skorzystaj z promocji i kup wymarzony projekt domu.

Montaż naokiennej wentylacji z rekuperatorem - krok po kroku Budowa krok po kroku

Jeżeli poddasze istniejącego budynku chcemy wyposażyć w wentylację z odzyskiem ciepła, a nie chcemy układać przewodów wentylacyjnych (jest to dość kłopotliwe w użytkowanych wnętrzach), możemy zamontować na oknach połaciowych wentylację z rekuperatorem.

Zapraszamy na Targi Grupy SBS Budowa krok po kroku

Przygotowania do 6 Targów Grupy SBS idą pełną parą. To jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń roku odbędzie się bowiem już niedługo (w dniach 25–26.04.2017 r.) w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi (ul. Warszawska 1).

Montaż plisowanej rolety wewnętrznej - krok po kroku Budowa krok po kroku

Nadmiar słońca wpadającego do wnętrz przez okna bywa uciążliwy, przegrzewa pomieszczenia, przeszkadza w oglądaniu telewizji itp. Niezbędne są więc wszelkiego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, np. wewnętrzne rolety plisowane, które można zamontować samodzielnie.

Zapraszamy na Dzień Budowlańca w Szkole Głównej Gospodarsta Wiejskiego w Warszawie Budowa krok po kroku

Zapraszamy na VI edycję Dnia Budowlańca, która odbędzie się 11 maja 2017 r. w Laboratorium Centrum Wodne przy ul. Ciszewskiego 6, w Warszawie!

Projekt domu HomeKONCEPT 43 Budowa krok po kroku

Pracownia HomeKONCEPT przygotowała ciekawą propozycję projektową dla Klientów szukających atrakcyjnego domu parterowego o niewielkiej powierzchni użytkowej: 124,44 + garaż 35,70 m2.

Tylko teraz każdy Projekt Domu ARCHON+ z Rabatem 250 zł Budowa krok po kroku

Nadchodzi najlepszy czas na rozpoczęcie budowy domu! Jeżeli poszukujecie projektu domu warto skorzystać z wiosennej promocji i KUPIĆ DOWOLNY PROJEKT DOMU ARCHON+ z rabatem 250 zł. Promocja trwa do środy 22 marca 2017r. do godziny 8:00!

Najnowszy katalog Czas na Dobre Domy 1/2017 w sprzedaży Budowa krok po kroku

Już w sprzedaży najnowszy katalog "Czas na Dobre Domy" 1/2017, a w nim ponad 400 propozycji domów!

Tanie domy z poddaszem - nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG Budowa krok po kroku

Tanie w budowie, bardzo funkcjonalne i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu – właśnie takie projekty czekają na czytelników w najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Najlepsze z najlepszych domy z poddaszem użytkowym już do zobaczenia online.

Sprawiedliwy podział obowiązków - nie tylko na Walentynki Budowa krok po kroku

Pierwsze miesiące związku dla wielu osób są prawdziwą sielanką. Romantyczne wyjścia na spacery i do kina, bukiety kwiatów dostawane bez okazji, wspólne gotowanie… Niestety często, gdy pierwszy czar pryska, do naszych relacji wkrada się nuta monotonii, a zamiast czekoladek i niespodziewanych prezentów, częściej widzimy… ...

Perfekcyjne 15 Targi Grupy PSB Budowa krok po kroku

Jubileuszowe, 15 Targi Grupy PSB odbyły się 8-9.03.2017 w Kielcach. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich Partnerów Grupy PSB. W ciągu dwóch dni targowych zawarto 14,9 tys. kontraktów (wzrost o 9%) o łącznej wartości 368 mln zł. To rekordowe wyniki - są wyższe 17% w stosunku do rezultatów ubiegłego roku ...

Montaż kabiny nawannowej - krok po kroku Budowa krok po kroku

Najlepiej jeśli w każdej łazience w domu jest i wanna, i prysznic. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Czasem, ze względu na ograniczoną powierzchnię tego wnętrza, można zdecydować się na 2 w 1, czyli na wannę zamontować kabinę, dzięki czemu podczas korzystania z prysznica woda nie będzie zalewać posadzki.

Ocieplenie poddasza - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 13 krokach opisujemy, jak ułożyć ocieplenie poddasza. Jakie materiały i narzędzia będą nam potrzebne? Co musimy zrobić i od czego zacząć?

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn wszystkie projekty domów ARCHON+ z RABATEM 250 zł Budowa krok po kroku

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn Biuro Projektów ARCHON+ przygotowało specjalną promocję! Do poniedziałku 13.03.2017 r. do godziny 8:00  wszystkie projekty domów ARCHON+ z  RABATEM 250 zł!

Grupa SBS zaprasza na targi do Strykowa k. Łodzi Budowa krok po kroku

Kolejna, już szósta edycja targów Grupy SBS odbędzie się w dniach 25–26.04.2017 r. w Strykowie k. Łodzi. W tym miejscu będzie można spotkać 100 największych branżowych dostawców, którzy zaprezentują swoje nowe produkty i technologie. Nie zabraknie też atrakcji dodatkowych, takich jak konkurs targowy czy strefa gastronomiczna.

Wiosną domy rosną! Teraz w ARCHON+ wszystkie projekty domów z rabatem 250 zł Budowa krok po kroku

Wiosna, to z wielu względów optymalny moment na rozpoczęcie budowy domu. Jeżeli nadal poszukujcie wymarzonego projektu domu, warto skorzystać z promocyjnej oferty, przygotowanej przez Biuro Projektów ARCHON+! Tylko teraz wszystkie PROJEKTY DOMÓW z RABATEM 250 zł ! Promocja trwa do wtorku 28.02.2017, do godz.8:00

HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej Budowa krok po kroku

HomeKONCEPT 47 B to niewielki budynek do zabudowy bliźniaczej przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe. Można go zbudować na działce o szerokości 25,60 m.

Montaż okien do dachów płaskich - krok po kroku Budowa krok po kroku

Zamontowanie okna w płaskim dachu umożliwia dopływ naturalnego światła oraz przewietrzenie wnętrz. Możemy wybrać okno nieotwierane, służące jedynie do doświetlenia, otwierane manualnie (za pomocą drążka) lub sterowane elektrycznie, dodatkowo wyposażone w czujnik, który automatycznie zamyka skrzydło podczas deszczu.

Skuteczna izolacja akustyczna pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku

Jednym ze sposobów na poprawienie izolacyjności akustycznej ściany jest montaż tzw. przedścianki w systemie suchej zabudowy. To konstrukcja wykonana z profili aluminiowych, wykończona płytami gipsowo-kartonowymi, wewnątrz której znajduje się materiał izolacyjny, np. wełna mineralna. Takie rozwiązanie pozwala znacznie poprawić ...

Wykonujemy dekorację w pokoju dziecka - kolorowe trolle - krok po kroku Budowa krok po kroku

Posiadanie własnego domu oznacza na ogół odpowiednią liczbę pokoi, dla każdego członka rodziny. Z własnego lokum cieszą się przede wszystkim dzieci. W końcu mają dużo przestrzeni na swoje skarby i zabawki, wygodne miejsce do spania, nauki i do zabawy z kolegami. Aby wnętrze to spełniało oczekiwania najmłodszych, powinno ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom