Budowa krok po kroku

Cztery dni pod znakiem dobrego montażu - MONTERIADA 2017 za nami Budowa krok po kroku

W ciągu czterech dni, od 7 do 10 lutego stoisko MONTERIADY 2017 na targach BUDMA odwiedziły tłumy. Udział w wydarzeniu był unikalną okazją do tego, aby zobaczyć dobry montaż okien, drzwi, bram i osłon okiennych. Ilość uczestników tegorocznej MONTERIADY pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wiarygodną wiedzę w tym zakresie.

Walentynkowa promocja w Archon+. Kup projekt domu z extra rabatem 350 zł! Budowa krok po kroku

Planujesz wiosną rozpocząć budowę? To idealny moment, by kupić projekt domu! Tylko do środy 15.02.2017 r., do godziny 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa "Walentynkowa promocja". Warto skorzystać z EXTRA RABATU i kupić wymarzony PROJEKT DOMU taniej o 350 zł.

ROTHLEHNER - pełna oferta podestów ruchomych i podnośników koszowych Budowa krok po kroku

Firma ROTHLEHNER jest firmą, która od ponad 50 lat zdobywa doświadczenia i buduje swoją pozycję na rynku sprzętu budowlanego. Tak wiele lat, doświadczeń i współpraca z największymi producentami sprzętu oraz jego użytkownikami zaowocowało niezwykle bogatą ofertą podestów ruchomych i podnośników koszowych.

Eliminacja źródeł zanieczyszczeń wewnętrznych w domu Budowa krok po kroku

Komfort wypoczynku i funkcjonowania we własnym domu w znacznej mierze związany jest z zastosowaniem do jego wykończenia zdrowych, nieszkodliwych materiałów. Istotne bywa też wyeliminowanie uczulających roślin i skuteczne usuwanie kurzu.

Redakcja Budujemy Dom zaprasza na spotkanie podczas Budmy Budowa krok po kroku

Zapraszamy Państwa do Poznania na Targi Budma. Od 7 do 10 lutego 2017 r.w pawilonie 5, na stoisku 86A czekamy na wszystkich naszych sympatyków i tych, którzy chcą poznać nas bliżej.

I Forum Gospodarcze Budownictwa i Dni Inżyniera Budownictwa Budowa krok po kroku

Nowe przepisy, założenia programu "Mieszkanie plus", czy podsumowanie konsultacji publicznych dotyczących kodeksu urbanistyczno-budowlanego – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas I Forum Gospodarczego Budownictwa i Dni Inżyniera Budownictwa. Forum towarzyszyć będzie targom Budma.

Projekt domu HomeKONCEPT 46 Budowa krok po kroku

Projekt domu HomeKONCEPT 46 powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów szukających nowoczesnego domu parterowego, który można zlokalizować na działce o szerokości poniżej 20 metrów.

Firma SIG uruchomiła platformę e-commerce Budowa krok po kroku

SIG, międzynarodowa firma z sektora dostaw materiałów budowlanych, uruchomiła największą na rynku budowlanym, kierowaną do Klientów biznesowych platformę e-commerce. Jej celem jest ułatwienie zakupów dotychczasowym klientom, a także zwiększenie dotarcia do nowych grup docelowych. Nowoczesny system sprzedaży online potwierdza ...

Ostatni moment, by kupić projekt domu ARCHON+ w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 250 zł Budowa krok po kroku

Biuro Projektów ARCHON+ zaprasza wszystkich Inwestorów, planujących budowę domu, do skorzystania z wyjątkowej promocji. Do 1 lutego 2017 roku do godziny 8:00 można skorzystać z wyjątkowej okazji i zamówić projekt domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z dodatkowym RABATEM 250 zł.

NOWOŚĆ 2017 - wyjątkowa kolekcja projektów domów ARCHON+ Budowa krok po kroku

Planujesz budowę wymarzonego domu? Koniecznie zobacz najnowszy katalog Domy Które Kochacie! W pierwszym w tym roku wydaniu,  Biuro Projektów ARCHON+ prezentuje 200 najlepszych projektów domów, wśród których Inwestorzy znajdą aż 44 wyjątkowe nowości!

Biuro Projektów ARCHON+ wspiera 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Budowa krok po kroku

Biuro Projektów ARCHON wspiera 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując na aukcję bon o wartości 2500 zł na zakup dowolnego projektu domu ze swojej oferty.

Mercedes Vito 4x4: mocny i ekonomiczny Budowa krok po kroku

Mercedes-Benz Vito jest wszechstronnym profesjonalistą wśród średniej klasy vanów o dopuszczalnej masie całkowitej od 2,5 do 3,2 t. Jednocześnie, mimo rekordowej ładowności, cena jego zakupu i wydatki na utrzymanie są nadspodziewanie niskie.

Magiczne święta z ARCHON+. Wszystkie projekty domów z rabatem 250 zł! Budowa krok po kroku

W Biurze Projektów ARCHON+ trwa świąteczna promocja! Właśnie teraz, każdy Inwestor może kupić dowolny projekt domu ARCHON+ taniej o 250 zł.

Wyjątkowy e-katalog ARCHIPELAG świąteczne inspiracje - już do zobaczenia online! Budowa krok po kroku

Pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje, świąteczne aranżacje wigilijnego stołu, najlepsze projekty domów, modne wnętrza, a także hity z kolekcji EX i ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli. To wszystko czeka na czytelników w nowym, wyjątkowym e-katalogu "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje" - numer ...

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie Budowa krok po kroku

Najnowsze wydanie katalogu Biura Projektów ARCHON+ w całości poświęcone jest kolekcji projektów domów parterowych. Pracownia prezentuje 168 wybranych parterówek w różnorodnej stylistyce, wśród których znajduje się aż 26 wyjątkowych nowości.

WIELKI FINAŁ urodzinowej promocji ARCHON+ z RABATEM 300 zł Budowa krok po kroku

Promocja jubileuszowa z okazji 26-lecia Biura Projektów ARCHON+ dobiega końca, jednak Pracownia przygotowała dla Inwestorów prawdziwą niespodziankę! Zapowiada się gorący finał promocji i od teraz można kupić dowolny projekt domu z rabatem 300 zł!
Promocja kończy się 1 grudnia 2016 r. o godz. 8:00!

Montaż okien w warstwie ocieplenia - krok po kroku Budowa krok po kroku

Ciepłe okna są ciężkie (szczególnie pakiet 3 szyb), wysunięte w ocieplenie muszą się pewnie opierać na elementach przytwierdzonych do muru konstrukcyjnego.

Grupa PSB partnerem Fundacji Słoneczna Przyszłość Budowa krok po kroku

Fundacja "Słoneczna Przyszłość" z Buska-Zdroju rozpoczęła cykl bezpłatnych badań USG w zakresie profilaktyki onkologicznej dla dzieci tego miasteczka w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Grupa Polskie Składy Budowlane jest sponsorem sprzętu USG do tych badań realizowanych w specjalnym ambulansie. Ich celem jest wykrycie ewentualnych ...

Domy parterowe 250 zł taniej! Zobacz najpiękniejsze projekty Budowa krok po kroku

Tylko do końca listopada 2016 r. wszystkie domy parterowe i parterowe z poddaszem do adaptacji z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG można kupić taniej o 250 zł!

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom