Budowa krok po kroku

Ruszyła akcja edukacyjna Bezpieczna droga do szkoły z udziałem Grupy PSB Budowa krok po kroku

Po raz piąty, wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, rusza ogólnopolska akcja "Bezpieczna droga do szkoły" jako wspólne przedsięwzięcie Grupy PSB, Policji oraz szkół i przedszkoli w miejscowościach powiatowych i gminnych.

Pogotowie projektowe - nowa bezpłatna usługa Leca dla projektantów Budowa krok po kroku

Od września 2018 roku dostępna jest nowa bezpłatna usługa Leca - "Pogotowie projektowe". Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia doradców technicznych Leca.

Czy budownictwo jest na skraju kryzysu? 7 listopada spotkanie ekspertów z przedsiębiorcami z branży budowlanej Budowa krok po kroku

Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym,
jak i inżynieryjnym. Po I poł. 2018 roku produkcja budowlano-montażowa osiągnęła wartość bliską 39,1 mld PLN, a więc o 26,3% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego ...

Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO już w październiku! Budowa krok po kroku

W dniach 11-13 października 2018 w Warszawie odbędzie się spotkanie branży związanej z szeroko pojętą termomodernizacją.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością ...

Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 Budowa krok po kroku

W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie dolnośląskiej stadniny zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich kilkukrotny medalista olimpijski i ambasador Grupy fischer - Michael Jung.

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62 Budowa krok po kroku

Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Wyjątkowy projekt domu w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Już po raz kolejny, w ramach zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom", architekci ARCHON+ wspólnie z Fanami na Facebooku, pracowali nad stworzeniem projektu domu, który w optymalny sposób będzie dopasowany do ich potrzeb. Projekt właśnie trafił do oferty ARCHON+ i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku

Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, a domownicy będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Dlatego już na etapie projektu i budowy warto myśleć o akustyce. Dla tych, którzy tego nie zrobili pocieszeniem ...

Rozwój sieci PSB: 282 sklepy Mrówka i 60 placówek Profi w Polsce Budowa krok po kroku

W pierwszym półroczu 2018 roku sieć Grupy PSB powiększyła się o 13 sklepów PSB Mrówka oraz o 6 placówek PSB Profi. Powiększając tym samym liczbę Mrówek do 282 marketów oraz centrów budowlanych Profi do 60 obiektów w Polsce.

Zakończyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018 Grupy fischer Budowa krok po kroku

W dniach 11-14 czerwca 2018 r. w centrali fischer w Waldachtal odbyły się Międzynarodowe Dni Mediów 2018. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli polskiego oddziału firmy oraz branżowych liderów opinii - dziennikarzy i influencerów.

Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku

W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?

W ARCHON+ wszystkie Projekty Domów z RABATEM 300 zł! Budowa krok po kroku

Tylko do wtorku 26 czerwca 2018 r., do godz. 8:00 w ARCHON+ trwa specjalna promocja "Świętujemy pierwsze dni lata"! Warto skorzystać z okazji, kupić projekt domu z EXTRA RABATEM 300 zł i rozpocząć budowę domu z wakacyjną energią!

Konferencja Forum Budujemy Dom - relacja Budowa krok po kroku

Ósma konferencja skupiająca miłośników Forum Budujemy Dom oraz miesięcznika Budujemy Dom dobiegła końca. Od 15 do 17 czerwca 2018 r. dyskutowaliśmy o budownictwie, bawiliśmy się i odpoczywaliśmy.

OSIEDLE OTULINA - ekologiczne domy jednorodzinne Budowa krok po kroku

OSIEDLE OTULINA budowane jest w miejscowości Kaliszki, 15 kilometrów od Warszawy. Planowana jest budowa 26 nowoczesnych, energooszczędnych, ekologicznych domów jednorodzinnych.

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60 Budowa krok po kroku

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Budowlana Marka Roku 2018 ogłoszona Budowa krok po kroku

7 czerwca 2018 r. Centrum Badań i Analiz Rynku (ASM) ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018.

Montaż drzwi balkonowych podnoszono-przesuwnych w 9 krokach Budowa krok po kroku

Drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne można zamontować na kilka sposobów. Szczegóły dotyczące tych prac należy ustalić z montażystą podczas składania zamówienia. Na tym etapie wypełnia się kartę pomiarową, w której umieszcza się informacje dotyczące wymiaru, usytuowania wyrobu w ościeżu, posadowienia progu, sposobu mocowania, ...

Montaż elektrycznego podgrzewacza wody - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 12 krokach pokazujemy, jak samodzielnie wykonać montaż elektrycznego podgrzewacza wody. Opisujemy, jaki wybrać typ urządzenia i jakie mamy możliwości podłączenia elektrycznego podgrzewacza.

Montaż rolet zewnętrznych na oknach fasadowych - krok po kroku Budowa krok po kroku

W 13 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować roletę na oknach fasadowych. Podpowiadamy, jakie narzędzia będą nam potrzebne i jakie decyzje musimy podjąć przed przystąpieniem do montażu.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom