Budowa krok po kroku

Projektowanie szczelin dylatacyjnych z trzpieniem Schöck LD Budowa krok po kroku

Szczeliny dylatacyjne to nierzadko problematyczny, ale również niezbędny element konstrukcji budynku, który wymaga wielu skomplikowanych obliczeń. Firma Schöck udostępnia szczegółowe informacje techniczne oraz program obliczeniowy, które umożliwiają precyzyjne zaprojektowanie szczelin dylatacyjnych z użyciem nowego trzpienia ...

Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ już w sprzedaży! Budowa krok po kroku

Biuro Projektów ARCHON+ poleca najnowsze wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 200 inspirujących propozycji projektowych znajduje się 38 NOWOŚCI, które z pewnością zainteresują przyszłych inwestorów.

Spotkanie z architektami DDJM i toprojekt w Krakowie Budowa krok po kroku

24 maja 2018 r. o godz. 16:30 na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych, Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego odbędzie się finisaż wystawy Polska Architektura XXL 2017, podczas którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dwóch ciekawych wykładów o budynkach nominowanych w tegorocznym plebiscycie. Arch. Paweł ...

IX Kongres Stolarki Polskiej już w najbliższy czwartek! Budowa krok po kroku

Już w najbliższy czwartek, 17 maja 2018 r., kilkuset uczestników spotka się na IX Kongresie Stolarki Polskiej w Iławie, aby rozpocząć dyskusję na temat najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoi obecnie rodzima branża stolarki budowlanej.

Oferta dla dewelopera - HomeKONCEPT 61 B2 Budowa krok po kroku

Najnowsza propozycja projektowa HomeKONCEPT powstała z myślą o deweloperach realizujących osiedla mieszkaniowe na terenie całej Polski. Dom jednorodzinny, dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej - HomeKONCEPT 61 B2 przyciąga uwagę przede wszystkim atrakcyjną i nowoczesną stylistyką.

Marka Yale celebruje swoje 175 urodziny! Budowa krok po kroku

Rok 2018 jest szczególny dla marki Yale, która z okazji jubileuszu 175-lecia istnienia prowadzić będzie szereg działań, mających na celu uczczenie tak wielkiego osiągnięcia. W planach są atrakcyjne promocje dla klientów oraz produkty przygotowane specjalnie z okazji urodzin marki Yale.

Targi INSTALACJE 2018 w Poznaniu zakończone ogromnym sukcesem! Budowa krok po kroku

Trwający cztery dni blok targów INSTALACJE, SECUREX, SAWO, GREENPOWER I EXPOPOWER przyciągnął na Targi prawdziwe tłumy! Targi odwiedziło 28 578 profesjonalistów. Dzięki zorganizowanej we współpracy z hurtowniami akcji autokarowej, do Poznania przyjechali fachowcy z całego kraju.

Wystartowała TV BudujemyDom! Budowa krok po kroku

Wystartowała TV BudujemyDom! Jeśli planujesz budowę domu lub remont; jeśli chcesz wykańczać wnętrze albo je zmieniać, dobrze trafiłeś. Telewizja poradnikowa związania z miesięcznikiem "Budujemy Dom" chce Wam służyć.

Ostatni dzień Wielkiego Finału Majówki w ARCHON+ Budowa krok po kroku

Tylko do jutra 8.05.2018 r., do godz. 8:00 można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić projekt domu ARCHON+ z EXTRA RABATEM 300 zł. Do każdego projektu domu dołączony zostanie GRATIS zestaw dodatków o wartości 1900 zł.

Jubileusz 20-lecia Grupy PSB Budowa krok po kroku

Zarząd, pracownicy Grupy PSB oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali 20-lecie Grupy PSB oraz 5-lecie hotelu Słoneczny Zdrój podczas uroczystości, która odbyła się 21 kwietnia 2018 r. w Busku-Zdroju.

Mistrzostwa Polski Instalatorów 2018. Wielki Finał! Budowa krok po kroku

Podczas trwających targów Instalacje 2018 odbywa się wielki finał Mistrzostw Polski Instalatorów.

Wystawa Polska Architektura XXL 2017 na Politechnice Łódzkiej Budowa krok po kroku

20 kwietnia 2018 r. na Politechnice Łódzkiej startuje wystawa najpiękniejszych realizacji architektonicznych 2017 roku wyłonionych w Plebiscycie Polska Architektura XXL. Finisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30, w ramach którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dyskusji o Architekturze Łodzi XIX i ...

Rozpocznij budowę domu jeszcze w tym roku! Budowa krok po kroku

Przypominamy o trwającej w Biurze Projektów ARCHON+ promocji. Tylko do wtorku 24 kwietnia, do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z oferty Pracowni z RABATEM 250 zł. EXTRA bonusem jest pakiet dodatków o wartości 1900 zł.

Nowa książka prezentująca historię powstania i rozwój Grupy PSB Budowa krok po kroku

Z okazji Jubileuszu 20-lecia, została wydana książka pt. "Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom", która prezentuje historię powstania i rozwój PSB.

Montaż drzwi chowanych w ścianie w 10 krokach Budowa krok po kroku

W 10 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować drzwi przesuwne. Jakich narzędzi będziemy potrzebowali? Jakie kupić materiały? Na co zwracać uwagę podczas montażu drzwi przesuwnych?

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród Budowa krok po kroku

Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Szukasz inspiracji i ciekawych porad przy urządzaniu wnętrz? A może przygotowujesz się do wiosennych porządków w ogrodzie? Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" jest skierowana właśnie do Ciebie!

Wiosenne wydanie katalogu HomeKONCEPT Budowa krok po kroku

Pracownia HomeKONCEPT serdecznie zaprasza miłośników nowoczesnej architektury i energooszczędnych rozwiązań projektowych do zapoznania się z pełną ofertę gotowych projektów domów HomeKONCEPT, prezentowaną w najnowszym, bezpłatnym katalogu.

Produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP przez kapitułę Złotego Medalu - głosowanie trwa! Budowa krok po kroku

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Dom zaczyna się od dobrego projektu. W ARCHON+ znajdziecie ponad 1500 gotowych propozycji! Budowa krok po kroku

Jaki wybrać projekt domu? Każdy Inwestor kieruje się innymi kryteriami, które mają zapewnić jego rodzinie komfortowe życie w wymarzonym domu. Jedni marzą o parterówce, inni chcieliby zamieszkać w domu z poddaszem, w piętrowej willi lub okazałej rezydencji.

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018! Budowa krok po kroku

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom