Centralne odkurzanie

Odkurzacz centralny Saniflo SM60 Centralne odkurzanie

Marka Saniflo Hybrid Cyclonic - to kanadyjskie odkurzacze dedykowane wyłącznie dla najlepszych hurtowni instalacyjnych. Rodzina odkurzaczy Saniflo obejmuje jednostki przeznaczone dla 180-1500 m² powierzchni sprzątania.

Odkurzacz centralny VENTON - SIŁA TECHNOLOGII! Centralne odkurzanie

W tym roku Comfort System wprowadza na rynek nową serię odkurzaczy - VENTON - INOX. Seria ta, to 5 modeli z wieloma nowymi elementami znacznie podnoszącymi komfort i skuteczność użytkowania.

Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady GREENline PLUS Centralne odkurzanie

NOWOŚĆ na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS, marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac. Seria odkurzaczy GREENline PLUS obejmuje 3 jednostki przeznaczone do maksymalnej powierzchni sprzątania 400 m².

Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania! Centralne odkurzanie

Przy systemie Hide-A-Hose wystarczy wyjąć wąż ssący z gniazda na odpowiednią długość a po skończonym sprzątaniu przyłożyć rękę do jego końcówki aby automatycznie schował się z powrotem do gniazda. Wąż umieszczony jest w położonej za gniazdem pętli instalacyjnej i może mierzyć od 9 do 18 m.

Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro Centralne odkurzanie

Husky jako światowy lider wśród odkurzaczy centralnych prezentuje odkurzacze z serii PRO Automatic, które idealnie nadają się do sprzątania zarówno suchych, jak i mokrych powierzchni np. w kuchni, restauracji, biurze oraz wokół basenu itp.

Specjaliści od sprzątania - BEAM Centralne odkurzanie

Kilka lat temu Beam świętował 60-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Teraz firma przedstawia swoje kolejne nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne.

Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie! Centralne odkurzanie

Rodzina odkurzaczy GREENline obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-350 m² powierzchni sprzątania. Każdą jednostkę cechuje niezawodność, kompaktowe wymiary oraz niski współczynnik hałasu.

Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie

Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.

System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie

System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.

Odkurzacz centralny Husky EVOLUTION Centralne odkurzanie

Firma TopVac proponuje zaawansowany technologicznie odkurzacz centralny Husky EVOLUTION z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych o powierzchni do 500 m².

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom