Centralne odkurzanie

Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie

Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.

System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie

System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.

Odkurzacz centralny Husky EVOLUTION Centralne odkurzanie

Firma TopVac proponuje zaawansowany technologicznie odkurzacz centralny Husky EVOLUTION z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych o powierzchni do 500 m².

Nowy odkurzacz V MAX od Aspilusa Centralne odkurzanie

Odkurzacz centralny V MAX wykorzystuje siłę pełnego cyklonu i odseparowuje zanieczyszczenia bez konieczności stosowania tradycyjnego filtra.

Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie

Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy tyle i więcej. Już to pokazuje, że właśnie wyborowi tego elementu powinniśmy poświęcić najwięcej uwagi.

Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady - GREENline PLUS Centralne odkurzanie

Nowość na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS - marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac.

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie Centralne odkurzanie

System Flex-in pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania. Wąż czeka schowany w ścianie lub podłodze na swoją kolej, na koniec podciśnienie generowanej przez jednostkę centralną wciąga go do instalacji.

Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky, Greenline, Saniflo oraz Greenline Plus od ponad 17 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania.

CanSweep - szufelka automatyczna nowej generacji Centralne odkurzanie

Nowością wśród urządzeń dodatkowych systemu centralnego odkurzania jest szufelka automatyczna CanSweep.

Jak działa odkurzacz centralny z jednostką o konstrukcji Split? Centralne odkurzanie

W odkurzaczach centralnych o konstrukcji Split, separator zanieczyszczeń i silnik umieszczono w osobnych obudowach. Uzyskano w ten sposób prawie dwa razy więcej miejsca do wykorzystania na filtracje powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza.