Centralne odkurzanie

Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie

Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy tyle i więcej. Już to pokazuje, że właśnie wyborowi tego elementu powinniśmy poświęcić najwięcej uwagi.

Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady - GREENline PLUS Centralne odkurzanie

Nowość na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS - marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac.

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie Centralne odkurzanie

System Flex-in pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania. Wąż czeka więc schowany w ścianie lub w podłodze na swoją kolej przy sprzątaniu domu. Po sprzątaniu podciśnienie generowanej przez jednostkę centralną wciąga go z powrotem do instalacji.

Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky, Greenline, Saniflo oraz Greenline Plus od ponad 17 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania.

CanSweep - szufelka automatyczna nowej generacji Centralne odkurzanie

Nowością wśród urządzeń dodatkowych systemu centralnego odkurzania jest szufelka automatyczna CanSweep.

Jak działa odkurzacz centralny z jednostką o konstrukcji Split? Centralne odkurzanie

W odkurzaczach centralnych o konstrukcji Split, separator zanieczyszczeń i silnik umieszczono w osobnych obudowach. Uzyskano w ten sposób prawie dwa razy więcej miejsca do wykorzystania na filtracje powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza.

Pułapki przy planowaniu centralnego odkurzacza Centralne odkurzanie

Najczęściej popełniane błędy przy planowaniu przebiegu instalacji centralnego odkurzania wpływają na późniejszą wygodę jego użytkowania.

Jakie mity krążą wokół centralnych odkurzaczy? Centralne odkurzanie

Systemy centralnego odkurzania z roku na rok zdobywają coraz większą popularność – zarówno w nowo budowanych budynkach jednorodzinnych jak i w obiektach komercyjnych. Pojawiają się jednak czasami pytania i wątpliwości, które sprawiają, że inwestorzy wstrzymują się z decyzją o wyposażeniu budynku w odkurzacz centralny.

Promocja na centralny odkurzacz Husky Hurricane 660 Centralne odkurzanie

Firma TopVac proponuje zaawansowany technologicznie odkurzacz centralny Husky Hurricane z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych o powierzchni do 300 m². Jednostka ta posiada niezawodną filtrację opartą na zastosowaniu filtra DuoFib Velcro oraz cyklonu.

Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i eliminuje z pomieszczeń wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.