Centralne odkurzanie

Na co zwrócić uwagę wybierając odkurzacz centralny? Centralne odkurzanie

Wydawałoby się, że to moc silnika odkurzacza jest podstawowym kryterium doboru jednostki centralnej. Jest to wprawdzie istotny parametr, który zależy wprost od wielkości domu, lecz nie mniej ważna jest sama konstrukcja urządzenia i zastosowane w nim metody filtracji. To one ostatecznie decydują o komforcie użytkowania całego systemu.

Odkurzacz centralny VENTON - SIŁA TECHNOLOGII! Centralne odkurzanie

W tym roku Comfort System wprowadza na rynek nową serię odkurzaczy - VENTON - INOX. Seria ta, to 5 modeli z wieloma nowymi elementami znacznie podnoszącymi komfort i skuteczność użytkowania.

Najlepiej ciągnie Husky! Centralne odkurzanie

Marka Husky, światowy lider w systemach centralnego odkurzania w bieżącym roku obchodzi jubileusz 50-lecia. Bogata oferta marki Husky obejmuje odkurzacze do sprzątania na sucho jak również jednostki do sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji.

Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania! Centralne odkurzanie

Przy systemie Hide-A-Hose wystarczy wyjąć wąż ssący z gniazda na odpowiednią długość a po skończonym sprzątaniu przyłożyć rękę do jego końcówki aby automatycznie schował się z powrotem do gniazda. Wąż umieszczony jest w położonej za gniazdem pętli instalacyjnej i może mierzyć od 9 do 18 m.

Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro Centralne odkurzanie

Husky jako światowy lider wśród odkurzaczy centralnych prezentuje odkurzacze z serii PRO Automatic, które idealnie nadają się do sprzątania zarówno suchych, jak i mokrych powierzchni np. w kuchni, restauracji, biurze oraz wokół basenu itp.

Specjaliści od sprzątania - BEAM Centralne odkurzanie

Kilka lat temu Beam świętował 60-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Teraz firma przedstawia swoje kolejne nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne.

Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie! Centralne odkurzanie

Rodzina odkurzaczy GREENline obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-350 m² powierzchni sprzątania. Każdą jednostkę cechuje niezawodność, kompaktowe wymiary oraz niski współczynnik hałasu.

Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie

Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.

System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie

System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.

Odkurzacz centralny Husky EVOLUTION Centralne odkurzanie

Firma TopVac proponuje zaawansowany technologicznie odkurzacz centralny Husky EVOLUTION z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych o powierzchni do 500 m².