Centralne odkurzanie

Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania! Centralne odkurzanie

Przy systemie Hide-A-Hose wystarczy wyjąć wąż ssący z gniazda na odpowiednią długość a po skończonym sprzątaniu przyłożyć rękę do jego końcówki aby automatycznie schował się z powrotem do gniazda. Wąż umieszczony jest w położonej za gniazdem pętli instalacyjnej i może mierzyć od 9 do 18 m.

Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro Centralne odkurzanie

Husky jako światowy lider wśród odkurzaczy centralnych prezentuje odkurzacze z serii PRO Automatic, które idealnie nadają się do sprzątania zarówno suchych, jak i mokrych powierzchni np. w kuchni, restauracji, biurze oraz wokół basenu itp.

Specjaliści od sprzątania - BEAM Centralne odkurzanie

Kilka lat temu Beam świętował 60-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Teraz firma przedstawia swoje kolejne nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne.

Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie! Centralne odkurzanie

Rodzina odkurzaczy GREENline obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-350 m² powierzchni sprzątania. Każdą jednostkę cechuje niezawodność, kompaktowe wymiary oraz niski współczynnik hałasu.

Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie

Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.

System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie

System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.

Odkurzacz centralny Husky EVOLUTION Centralne odkurzanie

Firma TopVac proponuje zaawansowany technologicznie odkurzacz centralny Husky EVOLUTION z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych o powierzchni do 500 m².

Nowy odkurzacz V MAX od Aspilusa Centralne odkurzanie

Odkurzacz centralny V MAX wykorzystuje siłę pełnego cyklonu i odseparowuje zanieczyszczenia bez konieczności stosowania tradycyjnego filtra.

Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie

Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy tyle i więcej. Już to pokazuje, że właśnie wyborowi tego elementu powinniśmy poświęcić najwięcej uwagi.

Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady - GREENline PLUS Centralne odkurzanie

Nowość na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS - marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac.