Centralne odkurzanie

Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i eliminuje z pomieszczeń wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.

Czym charakteryzuje się system centralnego odkurzania Hide-A-Hose? Centralne odkurzanie

Odpowiedź eksperta: Bardzo ciekawą alternatywą do tradycyjnego systemy centralnego odkurzania jest system Hide-A-Hose.

System HIDE-A-HOSE - wygoda ma znaczenie Centralne odkurzanie

System HAH (HIDE-A-HOSE) uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania. Dzięki specjalnie wykonanej instalacji wąż chowany jest w rurociągu. Kiedy chcemy odkurzać wyciągamy odpowiednią ilość węża, blokujemy go, montujemy rączkę i zaczynamy sprzątać.

Nowe gniazdo Hide A Hose od TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac wprowadziła na rynek nowe gniazdo HAH (Hide A Hose) oraz kasetę do gniazda HAH. Gniazdo zostało zmniejszone dokładnie o 38% w stosunku do swojego poprzednika.

Odkurzacze centralne TECNO R-evolution Centralne odkurzanie

TECNO R-evolution to zaawansowany technicznie odkurzacz centralny do domów jednorodzinnych, wykorzystujący innowacyjny system filtracji oparty na stożkowym filtrze aluminiowym oraz elektrostatycznej kontroli ładunku elektrycznego na jego powierzchni.

Promocja Husky lato 2017! Centralne odkurzanie

Firma Topvac jako wyłączny importer odkurzaczy centralnych kanadyjskiego producenta Nuera Air prezentuje jednostki marki Duovac i Husky oraz markę własną GREENline. Odkurzacze te dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz specjalnie przygotowanych na lato promocjach. Tylko teraz kupując pakiet promocyjny składający się z odkurzacza ...

Comfort System: systemy centralnego odkurzania Disan, Venton, Enke i Ergox Centralne odkurzanie

Comfort System już od 15 lat jest w Polsce wyłącznym importerem niezawodnych i nowoczesnych odkurzaczy centralnych światowych marek DISAN, VENTON oraz ENKE, sprzedawanych przez stale rosnącą sieć profesjonalnych, wyszkolonych przedstawicieli regionalnych.

Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac Centralne odkurzanie

Firma TopVac, jako jedyna w Polsce, wprowadza nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to dwuwarstwowa rura z zastosowaną wewnątrz specjalną powłoką zapobiegającą elektryzowaniu się instalacji centralnego odkurzania.

Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów Centralne odkurzanie

Bezapelacyjnym zwycięzcą obu rankingów jest firma Beam. Ponad 60% respondentów rozpoznaje tę markę, a ponad połowa zastosowała lub zamierza zastosować jej odkurzacz w swoim domu. Stosunkowo wysoką rozpoznawalność mają: Santech (AeroVac), Borysowski, Vacuflo (Centrum Przyjaznego Domu) oraz Aspilusa (Ecomax).

Nowe jednostki centralne BEAM Alliance Centralne odkurzanie

Nowe jednostki centralne BEAM Alliance to produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało wysokiej klasy urządzeniem z najbardziej zaawansowaną technologią na rynku.