Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 6-9 minut
Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac
Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky, Greenline, Saniflo oraz Greenline Plus od ponad 17 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, a także obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Uzupełnienie oferty stanowią wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, system węża chowanego w ścianie, ciekawe urządzenia peryferyjne wzbogacające system, gniazda ssące, szufelki automatyczne i wszystkie pozostałe elementy PVC niezbędne do wykonania instalacji centralnego odkurzania.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Gwarantujemy stałe stany magazynowe oraz błyskawiczną realizację zamówień.

Biuro i magazyny TopVac

Najważniejsze zalety odkurzaczy Duovac:

 • Jedyna na rynku GWARANCJA 25 lat
 • Możliwość sprzątania przez dwóch użytkowników jednocześnie
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon
 • (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Tylko najlepszej jakości silniki Ametek Lamb (USA) z turbiną odseparowaną od silnika elektrycznego
 • Bardzo cicha praca jednostek dzięki wbudowanym kanałom wyciszającym
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia

Odkurzacze Duovac

Najważniejsze zalety odkurzaczy Husky:

 • Możliwość sprzątania na sucho i mokro
 • Jednostki bezobsługowe z serii PRO AUTOMATIC z automatycznym odpływem do kanalizacji
 • Możliwość doposażenia jednostki w dodatkowy silnik tzw. "Booster" np. przy rozbudowie domu.
 • Gwarancja do 12lat.
 • Mocne i niezawodne silniki Ametek Lamb (USA) oraz Domel
 • Możliwość zastosowania filtra wylotu Hepa bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon
 • (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia
Odkurzacze Husky Odkurzacze Husky
Odkurzacze Husky Odkurzacze Husky

Najważniejsze zalety odkurzaczy Greenline:

 • Podwójny system filtracji z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym
 • Niezawodne silniki Domel
 • Możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • Nowoczesny design
 • Korzystna cena
 • Możliwość sprzątania wężem z regulacją mocy ssania.
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie

Odkurzacze Greenline

Najważniejsze zalety odkurzaczy Greenline Plus:

 • Podwójny system filtracji - filtr samoczyszczący się z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym
 • Niezawodne silniki Ametek
 • Możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • Nowoczesny design
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Gwarancja do 10lat
 • Metalowa obudowa i ergonomiczne uchwyty

Odkurzacze Greenline Plus

Marka Duovac i Husky to ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Jednostki centralne Duovac i Husky to przede wszystkim nowoczesne technologie, które gwarantują użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Wyjątkowy design usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Producent zadbał także o najwyższą jakość markowych akcesoriów do sprzątania.

Szeroka gama szczotek do różnych powierzchni (podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych np.: do sprzątania pod meblami, pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Jednostki centralne Husky, Duovac i Greenline przeznaczone są do apartamentów, mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, pensjonatów i hoteli.

Jednostka PRO AUTOMATIC

Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC

Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC

Filtracja

Marka Husky oferuje pełną gamę produktów od podstawowych modeli do sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji. Jednostki centralne Husky i Duovac posiadają niezawodną filtrację (zastosowanie filtra materiałowego DuoFib Velcro + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowego użytku), przez co odkurzacze są niezwykle efektywne, służąc przez wiele dziesięcioleci i dając klientom pełne zadowolenie ze sprzątania. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce bądź wypłukać pod bieżącą wodą.

Po wysuszeniu montujemy go ponownie w jednostce centralnej. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego jednorazowego worka na nowy.

Po wykonanych czynnościach należy jedynie założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. Prosty i niezawodny wskaźnik LED przypomina użytkownikowi o wymianie zapełnionego jednorazowego worka lub wyczyszczeniu filtra DuoFib Velcro. Unikatowy i opatentowany przez producenta system wbudowanych kanałów wyciszających zapewnia niezwykle cichą pracę urządzenia.

Jednostki centralne Husky i Duovac posiadają niezawodną filtrację

System Hide-A-Hose - wąż chowany w ścianie

Hide-A-Hose - logotypSystem węża chowanego w ścianie Hide-A-Hose wynaleziony i od kilkunastu lat z powodzeniem montowany w Kanadzie. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które uważają noszenie ze sobą standardowego węża odkurzacza centralnego za uciążliwe lub problematyczne. Dzięki zastosowaniu systemu HAH do sprzątania wystarczy jedynie rękojeść i wybrana ssawka.

Jedno gniazdo ssące pozwala obsłużyć nawet 150-200 m2 powierzchni sprzątania w zależności od lokalizacji punktu. W systemie HAH najczęściej stosuje się węże o dł. 9m lub 12m. Na potrzeby sprzątania należy wysunąć z gniazda wymaganą długość węża. Wąż ssący standardowo wyposażony jest w materiałowy pokrowiec, dzięki czemu nie musimy się obawiać o uszkodzenie mebli czy podłóg. Pokrowiec ten można również w łatwy sposób ściągnąć i wyprać w pralce.

Każde gniazdo zaopatrzone jest w specjalną blokadę, która uniemożliwia wtórne wciągnięcie lub wypadnięcie węża z gniazda. Po zakończonej pracy odblokowujemy gniazdo i przykładamy dłoń na końcu węża. Wytworzone w ten sposób podciśnienie spowoduje zassanie węża do instalacji. Specjalne gumowe zabezpieczenie na końcu węża nie pozwala na przypadkowe wypadnięcie z gniazda. Jeśli to konieczne w bardzo prosty sposób można wyciągnąć cały wąż z instalacji.

System Hide-A-Hose

Materiały instalacyjne

Plastifex i Vaculine - logoVaculine - oryginalne, kanadyjskie materiały PVC. Zachęcamy do stosowania materiałów instalacyjnych Vaculine dzięki temu mamy gwarancję szczelności i drożności systemu orurowania na wiele lat. Zarówno rury jak i wszystkie kształtki systemu produkowane są z czystego surowca.

NOWOŚĆ! Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

Jako jedyni w Polsce wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to 2-warstwowa rura z zastosowaną wewnątrz specjalną powłoką zapobiegającą elektryzowaniu się instalacji centralnego odkurzania. Rura została wzmocniona, grubość ścianki zwiększono do 2,1 mm dzięki czemu spełnia najwyższe europejskie standardy w dziedzinie budownictwa!

Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

ZESTAWY INSTALACYJNE PVC dla każdego

Nasze zestawy zostały zaprojektowane do kompleksowego montowania instalacji w istniejących już domach oraz tych dopiero w budowie. Każdy zestaw wyposażony jest w instrukcje montażu "krok po kroku" i zapakowany jest w stabilne kartonowe opakowania. Zestawy skompletowane są od 1 punktu ssącego do 6 punktów z uwzględnieniem wyprowadzenia pod szufelkę automatyczną lub inne peryferyjne urządzenie. Uwaga każdy zestaw zawiera dwuwarstwową antystatyczną rurę instalacyjną.

ZESTAWY INSTALACYJNE PVC

Gniazda ssące

Element dekoracyjny jak i użyteczny, nasze gniazda spełniają obie te funkcje. Gniazda plastikowe, aluminiowe, stal szlachetna, podłogowe i ścienne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. W ofercie dostępnych ponad 50 modeli gniazd z ramkami w różnych kolorach!

Na szczególną uwagę zasługuje model VEGA - oryginalne kanadyjskie gniazdo z 5-letnią gwarancją producenta!

Gniazda ssące Gniazdo ssące

Szufelki automatyczne

Do stosowania na powierzchniach gładkich wystarczy tylko wcisnąć w odpowiednim miejscu, aby w mgnieniu oka pozmiatać zanieczyszczenia i to bez zbędnego schylania się! W ofercie dostępnych prawie 30 szufelek automatycznych w różnych kolorach i wzorach!

Szufelki automatyczneZachęcamy do zakupu nowego wzoru szufelki automatycznej CanSweep - jeszcze łatwiej i prościej pozbędziesz się zanieczyszczeń.

Szufelka automatyczna CanSweep
Szufelka automatyczna CanSweep
Duovac - Husky - Saniflo
Greenline - Greenline Plus
TopVac - Logotyp

TOPVAC
Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Tel. 61 8177 043, kom. 601 082 919
e-mail: biuro@topvac.pl
www.topvac.pl; www.duovac.pl; www.odkurzaczehusky.pl; www.greenline.pl

aktualizacja: 2018-03-02

Dodaj komentarz

Pozostałe artykuły z kategorii
Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie
Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.
System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie
System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.
Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie
Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy ...
Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie
System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i ...
Porównanie odkurzaczy centralnych i odkurzaczy tradycyjnych Centralne odkurzanie
Dla budujących i remontujących opieranie się na doświadczeniach rodziny, znajomych, nawet własnych, zdobytych całe lata temu – nie wróży niczego dobrego. W budownictwie ...
Dlaczego centralny odkurzacz zwiększa wartość domu? Centralne odkurzanie
Niektórym inwestorom odkurzacz centralny wydaje się być zbędnym luksusem. W rzeczywistości to rentowna inwestycja. System nie tylko ułatwia sprzątanie, ale i podnosi ...