Najlepiej ciągnie Husky!

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 2-3 minuty
Najlepiej ciągnie Husky!
Marka Husky, światowy lider w systemach centralnego odkurzania w bieżącym roku obchodzi jubileusz 50-lecia. Bogata oferta marki Husky obejmuje odkurzacze do sprzątania na sucho jak również jednostki do sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji.

HUSKY AUTOMATIC - wygoda ma znaczenie!

Odkurzacze Husky Automatic wyposażone zostały w automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji oraz przyłącze wody. Dzięki temu odkurzacz, po skończonej pracy, sam pozbywa się zanieczyszczeń oraz czyści zbiornik za pomocą strumienia wody. Automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji w jednostkach Husky Automatic oznacza, że zostały w niej wyeliminowane wszelkie worki czy dodatkowe filtry, dzięki czemu stają się one praktycznie bezobsługowymi urządzeniami. Ma to również inne zalety, brak dodatkowych worków i filtrów oznacza również, że moc ssąca w całym okresie użytkowania pozostaje na takim samym poziomie.

Odkurzacze Husky Automatic

Odkurzacze Husky Automatic to także maksymalne bezpieczeństwo czystej instalacji, z uwagi na fakt, że do instalacji wyposażonych w odkurzacz z serii Husky Automatic można wciągać wodę istnieje możliwość jej przepłukania oraz dezynfekcji.

Odkurzacz z serii Husky Automatic można wciągać wodę

Instalacja systemu rur

System rur w instalacjach wyposażonych w jednostkę z serii Husky Automatic wykonuję się w bardzo podobny sposób jak instalację wyposażoną w jednostkę centralną do pracy na sucho. Jedynymi różnicami w tym przypadku jest konieczność zachowania niewielkiego spadku na odcinkach poziomych instalacji oraz zasyfonowania podejść pod gniazda oraz pionowych rozgałęzień instalacji.

Logo Husky

TopVac - Logotyp

TOPVAC
Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Tel. 61 8177 043, kom. 601 082 919
e-mail: biuro@topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl

aktualizacja: 2018-09-17

Dodaj komentarz

Pozostałe artykuły z kategorii
Na co zwrócić uwagę wybierając odkurzacz centralny? Centralne odkurzanie
Wydawałoby się, że to moc silnika odkurzacza jest podstawowym kryterium doboru jednostki centralnej. Jest to wprawdzie istotny parametr, który zależy wprost od wielkości ...
Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie
Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.
System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie
System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.
Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie
Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy ...
Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie
System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i ...
Porównanie odkurzaczy centralnych i odkurzaczy tradycyjnych Centralne odkurzanie
Dla budujących i remontujących opieranie się na doświadczeniach rodziny, znajomych, nawet własnych, zdobytych całe lata temu – nie wróży niczego dobrego. W budownictwie ...