Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady GREENline PLUS

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady GREENline PLUS
NOWOŚĆ na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS, marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac. Seria odkurzaczy GREENline PLUS obejmuje 3 jednostki przeznaczone do maksymalnej powierzchni sprzątania 400 m².

Jednostki te wyposażone zostały w bardzo wygodny w użytkowaniu system filtracji złożony z filtra głównego tzw. samoczyszczącego się oraz wymiennych worków jednorazowych o pojemności 15l. Jeśli nie korzystamy z worka jednorazowego wszystkie śmieci trafiają do zbiornika i raz na kilka miesięcy należy opróżnić zbiornik i wyczyścić główny filtr.

Odkurzacze centralne GREENline PLUS

System GREENline Plus został opracowany z myślą o osobach szczególnie wrażliwych na kurz i roztocza. W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy przenośnych, system odkurzania centralnego skutecznie pozbywa się z pomieszczeń mikroskopijnej wielkości cząsteczek kurzu wydmuchując je na zewnątrz. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu jest czyste i wolne od roztoczy oraz bakterii.

Linia GREENline PLUS obejmuje trzy niezawodne i skuteczne modele: SVS 600, SVS 700 i SVS 800.

Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 600
Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 600
Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 700
Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 700
Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 800
Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS 800

Poznaj inne zalety odkurzaczy centralnych GREENline PLUS:

  • 50 lat logotypWygoda użytkowania

Wydajność zapewniona przez wysokiej klasy turbiny ssące Ametek Lamb idzie w parze z ergonomicznym uchwytem oraz lekkim i elastycznym wężem objętym 5-letnią gwarancją. Ergonomiczny uchwyt umożliwia łatwe odpięcie i zapięcie zbiornika na zanieczyszczenia, podczas gdy wysokiej jakości elastyczny wąż Superior ułatwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Dla uzyskania jeszcze większego komfortu pracy z odkurzaczem GREENline PLUS jednostkę można zintegrować z innowacyjnym systemem Hide-A-Hose.

  • Dwustopniowa filtracja

W jednostkach GREENline PLUS zastosowano system dwustopniowej filtracji kanadyjskiego producent NUERA AIR. System polega na oddzieleniu większości zanieczyszczeń przez cyklon oraz usunięciu pozostałych drobinek kurzu przez samoczyszczący się filtr tkaninowy. System może zostać dodatkowo uzupełniony o wymienny, antyalergiczny worek jednorazowy, który skutecznie chroni filtr główny przed zanieczyszczeniami, tym samym skracając czas obsługi odkurzacza do absolutnego minimum. Istnieje również możliwość zastosowania w jednostkach workowego filtra wylotu powietrza.

  • Cicha praca

Atutem w przypadku każdego systemu odkurzaczy centralnych jest cicha praca. W celu zapewnienia jak najniższego wskaźnika hałasu system GREENline PLUS został odpowiednio wyciszony. Dzięki temu proces sprzątania jest cichy i nieuciążliwy dla innych użytkowników pomieszczeń.

  • Najwyższa jakość wykonania

Urządzenia zostały wykonane w całości z metalu, dlatego stanowią gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu systemu przez długi czas.

Jednostki centralne GREENline PLUS objęte są gwarancją do 10 lat.

Greenline Plus logotyp

TopVac - Logotyp

TOPVAC
Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Tel. 61 8177 043, kom. 601 082 919
e-mail: biuro@topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl

aktualizacja: 2018-11-19

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę dwa razy w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie
Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.
System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie
System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.
Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie
Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy ...
Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie
System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i ...
Porównanie odkurzaczy centralnych i odkurzaczy tradycyjnych Centralne odkurzanie
Dla budujących i remontujących opieranie się na doświadczeniach rodziny, znajomych, nawet własnych, zdobytych całe lata temu – nie wróży niczego dobrego. W budownictwie ...
Dlaczego centralny odkurzacz zwiększa wartość domu? Centralne odkurzanie
Niektórym inwestorom odkurzacz centralny wydaje się być zbędnym luksusem. W rzeczywistości to rentowna inwestycja. System nie tylko ułatwia sprzątanie, ale i podnosi ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom