Nowość: odkurzacz centralny Duovac Air10

Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość: odkurzacz centralny Duovac Air10
Marka Duovac - to urządzenia kanadyjskiego producenta z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży odkurzaczy centralnych. Rodzina odkurzaczy Duovac obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-1500 m² powierzchni sprzątania.

Każdą jednostkę cechuje niezawodność, kompaktowe wymiary oraz niski współczynnik hałasu. Tak szeroka gama modeli pozwala obsłużyć budownictwo mieszkaniowe oraz małe i większe firmy, pensjonaty i hotele.

Wprowadzono nowy model Duovac Air10 który objęty jest 25-letnią gwarancją. Zewnętrzny tłumik hałasu zastąpiono wewnętrznymi kanałami wyciszającymi przez co jednostka Duovac Air10 może zostać zamontowana blisko pomieszczeń mieszkalnych, a hałas podczas sprzątania nie przeszkadza innym domownikom.

W przypadku braku możliwości wyprowadzenia wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku, rura wylotowa może pozostać w pomieszczeniu, w którym znajduje się odkurzacz. W takim przypadku zaleca się jedynie zastosowanie dodatkowego filtra wylotu HEPA, który rozproszy powietrze wyrzucane przez jednostkę centralną oraz dodatkowo zmniejszy emitowany przez nią hałas o około 2 dB.

Już wkrótce nowy model Duovac Air 10 dostępny będzie w sprzedaży w atrakcyjnych pakietach promocyjnych.

Firma powiązana: TopVac
aktualizacja: 2019-01-14

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Odkurzacz centralny nowej generacji prosto z Kanady GREENline PLUS Centralne odkurzanie
NOWOŚĆ na rynku odkurzaczy centralnych GREENline PLUS, marka ta pochodzi od producenta znanych już i cenionych na świecie modeli Duovac. Seria odkurzaczy GREENline PLUS ...
Przykładowe koszty i rozplanowanie instalacji centralnego odkurzania Centralne odkurzanie
Przedstawiamy 4 przykładowe koszty i rozplanowanie systemów centralnego odkurzania - tradycyjne oraz z wężem chowanym w ścianie.
System Hide-A-Hose w instalacji centralnego odkurzacza - krok po kroku Centralne odkurzanie
System Hide-A-Hose czyli węża chowanego w ścianie, uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.
Porównanie 49 modeli jednostek centralnych (centralne odkurzacze) Centralne odkurzanie
Kluczowym elementem instalacji centralnego odkurzania jest jednostka centralna. Kupimy ją już za 1000 zł, choć w sprzedaży dostępne są też modele kosztujące 10 razy ...
Sprzątanie z centralnym odkurzaczem Centralne odkurzanie
System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej wysprzątać dom niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal całkowicie bezgłośny i ...
Porównanie odkurzaczy centralnych i odkurzaczy tradycyjnych Centralne odkurzanie
Dla budujących i remontujących opieranie się na doświadczeniach rodziny, znajomych, nawet własnych, zdobytych całe lata temu – nie wróży niczego dobrego. W budownictwie ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom