Chemia budowlana

Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017! Chemia budowlana

23 stycznia 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards. Jednym z punktów programu było wręczenie nagród firmom i osobom, które swoimi działaniami w minionym roku przyczyniły się do poprawienia kondycji sektora budowlanego w Polsce. Szczególnie zadowolona może być spółka Baumit, dwukrotnie ...

Wielki Finał WOŚP - Śnieżka po raz kolejny zagrała rekordowo Chemia budowlana

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również podczas 26. Finału wywodząca się z Podkarpacia firma, wspomogła fundację za pośrednictwem dwóch lokalnych sztabów. W tym roku datek od Śnieżki wyniósł łącznie 60 000 zł.

Silny klej elastyczny MontageFIX-MS firmy Den Braven Chemia budowlana

Są elementy budowlane i wykończeniowe, które ze względu na swoją intensywną pracę i narażenie na duże obciążenia, wymagają nadzwyczaj solidnego sposobu mocowania. Silny klej elastyczny MontageFIX-MS firmy Den Braven odpowiada na to wyzwanie i elastycznie dopasowuje się do trudnych warunków, gwarantując trwałe i mocne łączenie.

Inteligentne rozwiązania montażowe tesa® Chemia budowlana

Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie wykańczania domu, czy po prostu marzy Ci się mała metamorfoza we wnętrzu, teraz wszystkie pomysły na montaż możesz zrealizować bez użycia młotka lub wiertarki. Wystarczy, że odkryjesz najnowsze samoprzylepne produkty marki tesa®, które zrewolucjonizują Twój sposób myślenia o mocowaniu ...

Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET Chemia budowlana

SOLBET ROYAL FINISH 14.1 oraz SOLBET ROYAL FINISH PLUS 14.2 to dwie nowe gładzie szpachlowe marki SOLBET.

Śnieżka podwójnie nagrodzona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą Chemia budowlana

30 listopada 2017 roku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". Podczas wydarzenia dwiema statuetkami nagrodzona została Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Warsztaty dla architektów Kler z marką Francesco Guardi Collezione Chemia budowlana

Firma LAKMA SAT zakończyła cykl spotkań dla architektów współpracujących z salonami meblowymi KLER. Podczas warsztatów prezentowane były produkty marki Francesco GUARDI Collezione.

Kalkulator zużycia chemii budowlanej Schomburg Chemia budowlana

Kalkulator zużycia chemii budowlanej z kategorii produktowych:

  • Fugi
  • Kalkulator zużycia
  • Kleje do płytek
  • Uszczelnienia
  • Zaprawy
  • Zaprawy tynkarskie wyrównujące i wygładzające
ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands! Chemia budowlana

Już po raz kolejny marka ATLAS została uwzględniona w konkursie Superbrands i wybrana jedną z najsilniejszych marek w Polsce. W tym roku znalazła się na dwóch pozycjach – na dwunastym miejscu w zestawieniu ogólnym oraz na pierwszym w kategorii Remont i Wykończenie domu/materiały budowlane. Pokazuje to jak wielkim zaufaniem ...

Fuga Botament M 44 NC Power Chemia budowlana

Nowością na rynku jest Flex-Fuga M 44 NC Power marki Botament, którą cechuje wysoka odporność na wilgoć i zanieczyszczenia oraz nowoczesna kolorystyka.