Chemia budowlana

Porównanie 54 klejów do płytek (do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego) Chemia budowlana

Większość producentów oferuje przynajmniej kilkanaście różnych klejów do płytek. Jak wybrać ten właściwy? Przede wszystkim zwracajmy uwagę na parametry opisane na etykiecie i w karcie technicznej. Nie zawsze trzeba stosować drogi wyrób, by uzyskać trwałą i estetyczną okładzinę.

Farba do wnętrz MAGNAT CERAMIC w nowym opakowaniu Chemia budowlana

Ceramiczna, plamoodporna farba do wnętrz MAGNAT CERAMIC zyskała nowe opakowanie, które w czytelny sposób komunikuje benefity produktu. Dzięki temu, konsumenci mogą łatwo sprawdzić właściwości farby i korzyści z jej użycia, a tym samym - dokonać bezpiecznego wyboru odpowiedniego produktu.

Baumit zaprezentował ofertę na 2018 rok Chemia budowlana

Nowy katalog produktowy Baumit to nie tylko sprawdzone rozwiązania, lecz także kolejna porcja nowych pomysłów z przyszłością, a wśród nich m.in. rozwiązania nowej generacji, które w istotny sposób przyczyniają się do utrzymania zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

Impregnat do elewacji drewnianych LuxDecor Njord Chemia budowlana

LuxDecor Njord to impregnat przeznaczony do malowania pionowych powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (m.in. elewacje, domy, wiaty, altany, płoty).

FOVEO TECH prezentuje nowe produkty i kolory Chemia budowlana

Jaka będzie najbliższa wiosna? Z rozwiązaniami FOVEO TECH na pewno kolorowa! Wprowadzone do oferty marki nowości umożliwiają stworzenie trwałej i estetycznej elewacji, zgodnie z najmodniejszymi trendami kolorystycznymi.

Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień Chemia budowlana

Marka Dekoral w 2018 roku postawiła na czerń - Czarny Płomień, która symbolizuje nowoczesność, odwagę, dodaje pewności siebie. Jednocześnie, kolor doskonale odpowiada na naszą współczesną potrzebę prywatności i intymności. Im bardziej dzielimy się swoim życiem w internecie tym bardziej chcemy, aby nasz dom był azylem, ...

Jak skutecznie zabezpieczyć dom przed działaniem wody czy wilgoci? Chemia budowlana

Coraz częściej i chętniej szukamy działek pod budowę domu przy terenach zielonych. Kuszą nas cisza i spokój pozwalające na pełny relaks w otoczeniu natury. Zanim jednak zdecydujemy się na postawienie i wykończenie budynku przy rzece, jeziorze lub lesie, powinniśmy się dowiedzieć, jak odpowiednio zabezpieczyć go przed działaniem ...

Jaki preparat dobrać do zabezpieczania drewna na zewnątrz i wewnątrz domu? Chemia budowlana

Drewno to materiał naturalny i uniwersalny. Wyrabia się z niego dziecięce krzesełka i przenoszące ogromne obciążenia więźby dachowe. Płoty, narażone na działanie deszczu i słońca oraz podłogi, którym zagraża nasze obuwie, ścierające je przez całe lata. Zważywszy na to, jak różne zadania stawiamy przed drewnem i w ...

Śnieżka buduje Centrum Logistyczne Chemia budowlana

Jeszcze w 2018 roku Śnieżka przystąpi do budowy nowoczesnego Centrum Logistycznego w Zawadzie. Trwają zaawansowane prace projektowo-administracyjne.

Nowość Soudal: pianka montażowa Soudafoam Doors Chemia budowlana

Pianka montażowa Soudafoam Doors to nowość firmy Soudal. Stosuje się ją do wypełniania szczelin wokół ościeżnicy.