Chemia budowlana

Kalkulator zużycia chemii budowlanej Schomburg Chemia budowlana

Kalkulator zużycia chemii budowlanej z kategorii produktowych:

  • Fugi
  • Kalkulator zużycia
  • Kleje do płytek
  • Uszczelnienia
  • Zaprawy
  • Zaprawy tynkarskie wyrównujące i wygładzające
ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands! Chemia budowlana

Już po raz kolejny marka ATLAS została uwzględniona w konkursie Superbrands i wybrana jedną z najsilniejszych marek w Polsce. W tym roku znalazła się na dwóch pozycjach – na dwunastym miejscu w zestawieniu ogólnym oraz na pierwszym w kategorii Remont i Wykończenie domu/materiały budowlane. Pokazuje to jak wielkim zaufaniem ...

Taśmy montażowe Tesa Powerbond Chemia budowlana

Firma tesa już jakiś czas temu opracowała innowacyjne rozwiązania z zakresu szybkiego, pewnego i całkowicie bezpiecznego mocowania dowolnych przedmiotów do wielu rodzajów powierzchni. To mocne taśmy montażowe POWERBOND®, będące doskonałą alternatywa dla tradycyjnych technik mocowania.

Fuga Botament M 44 NC Power Chemia budowlana

Nowością na rynku jest Flex-Fuga M 44 NC Power marki Botament, którą cechuje wysoka odporność na wilgoć i zanieczyszczenia oraz nowoczesna kolorystyka.

Wystartowała II edycja projektu Fundacji Śnieżki Chemia budowlana

300 uczniów z siedmiu szkół z Dębicy i okolic rozpoczęło przygodę z ekonomią w ramach II odsłony programu edukacyjnego "Mały Świat dużego pieniądza", który realizuje Fundacja Śnieżki "Twoja Szansa" w partnerstwie z FFiL Śnieżka SA. W tegorocznym projekcie bierze udział trzykrotnie więcej dzieci niż rok wcześniej.

Na co zwrócić uwagę przy malowaniu pomieszczeń - poradnik praktyczny Chemia budowlana

Ściany wewnętrzne co kilka lat potrzebują malowania i drobnych napraw. Żadnych innych prac remontowych nie przeprowadza się tak często i chyba żadnych nie da się równie łatwo wykonać samodzielnie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy malowaniu pomieszczeń.

Jak efektywnie mieszać chemię budowlaną? Chemia budowlana

Wysokiej klasy chemia budowlana i fatalny efekt końcowy - to możliwe, przy błędach popełnionych przy jej mieszaniu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by pracować efektywnie i oszczędnie.

Pierwszy zakład produkcyjny IGP w Polsce Chemia budowlana

W dniu 13 października 2017 r. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszego w Polsce zakładu produkcyjnego szwajcarskiej firmy IGP - wiodącego producenta innowacyjnych systemów powłok proszkowych. Jedna z najnowocześniejszych w Europie linii produkcyjnych zlokalizowana jest w Siestrzeni k. Warszawy. W uroczystości otwarcia uczestniczył ...

StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna Chemia budowlana

Baumit StarSystem Resolution to najwydajniejszy system ociepleń firmy Baumit przeznaczony do budynków wymagających najbardziej efektywnej termoizolacji przy zachowaniu możliwie największej powierzchni użytkowej.

Mamut Glue firmy Den Braven Chemia budowlana

Ogrodzenie wykonane z kamienia czy klinkieru prezentuje się bardzo elegancko i stanowi doskonałe dopełnienie aranżacji posesji. Znacznie prostszym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż budowa z cegieł czy ciosów kamiennych, jest oklejenie betonowych słupków dekoracyjnymi płytkami. W tego typu pracach pomocny będzie super ...