Dachy i rynny

SPS - wewnętrzny sprzymierzeniec Blachotrapez Dachy i rynny

Poziom zaawansowania technologicznego firmy często decyduje o jej przewadze na rynku. Stałe doskonalenie procesów produkcji i gwarantowanie jeszcze wyżej jakości to główny cel przyświecający firmie Blachotrapez. Dowodem na to jest opatentowany system bezpiecznego tłoczenia SPS.

Blachy, blachodachówki i gonty - charakterystyka lekkich pokryć dachowych Dachy i rynny

Różnorodność kolorów i przetłoczeń blaszanych pokryć sprawia że wyglądają one efektownie na dachu i pasują zarówno do tradycyjnej, jak i do nowoczesnej architektury budynku. Gonty natomiast najczęściej wybierają zwolennicy tradycyjnej, wielopołaciowej bryły. Lekkie pokrycia są popularne także z tego powodu, że szybko ...

Gutta: tworzywa wokół domu Dachy i rynny

Kiedy już wybudujemy nasz wymarzony dom i zaczniemy w nim mieszkać, nadchodzi ten moment, gdy chcemy go upiększyć i zagospodarować teren wokół niego. Dziś służy temu wiele materiałów, a wśród nich tworzywa sztuczne.

Jak prawidłowo zamontować okna na poddaszu? Dachy i rynny

Mnogość dostępnych na rynku rozwiązań nie ułatwia kwestii wyboru właściwych okien oraz metody ich instalacji. Prawidłowy montaż okien dachowych jest jednak kluczową kwestią z punktu widzenia komfortu cieplnego w całym domu i trwałości nie tylko okna, ale też samej konstrukcji dachu wokół niego. Dlatego warto wiedzieć, ...

Wytyczne dekarskie - zbiór reguł dotyczących właściwego wykonania dachów Dachy i rynny

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy postanowiło wydać "Wytyczne dekarskie", czyli zbiór reguł dotyczących właściwego wykonania dachów. Dzięki temu Stowarzyszenie zebrało w jednym miejscu zasady wykonawcze dotyczące znanych i powszechnie stosowanych materiałów dachowych.

Złoty dąb 3D - nowa powłoka wykończeniowa w ofercie Blachotrapez Dachy i rynny

Blachotrapez - czołowy producent pokryć dachowych w Polsce, wprowadził kolejny produkt ofertowy w nowej wersji kolorystycznej. Zadbał również o potrzeby klientów, którzy aranżują nie tylko dachy, ale sięgają wyobraźnią dalej - przenosząc swoje pomysły na otoczenie domu.

Blachy Pruszyński KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI 2018 Dachy i rynny

Konsumencki Lider Jakości 2018 został przyznany firmie Blachy Pruszyński w kategorii "Blachodachówki" oraz "Systemy rynnowe – stalowe".

Blachodachówki panelowe na każdy dach Dachy i rynny

Blachodachówka jest materiałem bardzo chętnie stosowanym do krycia dachów. Nic dziwnego, ponieważ pokrycie z niej wykonane jest trwałe, szczelne i estetyczne. Obecnie, aby zminimalizować koszty oraz przyspieszyć i ułatwić prace, najczęściej wybierane są blachodachówki panelowe. Czym się jeszcze wyróżniają?

Systemy rynnowe GAMRAT PVC - sprawdzone w każdych warunkach Dachy i rynny

Sprawdzone w trudnych warunkach i przetestowane na milionach dachów systemy rynnowe Gamrat PVC dają gwarancję perfekcyjnego odprowadzenia wody nawet przy największych ulewach.

System rynnowy Gamrat Magnat - kolor pod kontrolą Dachy i rynny

Gamrat Magnat to systemy rynnowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnej kolorystyki i wysokiej jakości produktu. Unikalność systemów tkwi w ich naturze, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.