Dachy i rynny

Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący Dachy i rynny

Ruukki Polska jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic.

Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin Dachy i rynny

Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór pokryć ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. Model Rubin wyróżnia ponadczasowe piękno. Ta wyjątkowa dachówka spełni najbardziej wygórowane wymagania klientów ceniących idealną harmonię i kunszt wykonania.

Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017 Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Wyróżnienie "Promotor Polski" zostało wręczone Krzysztofowi Pruszyńskiemu podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, który odbył się 28 września 2017 roku.

Blachy Pruszyński Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2017 Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017 w kategorii Najlepsza Jakość. Nagroda jest potwierdzeniem, że firma doceniana jest na arenie międzynarodowej jako wiarygodny partner gospodarczy.

Wienerberger dokłada kolejną cegiełkę do działalności Fundacji Habitat for Humanity Poland Dachy i rynny

W Polsce współpraca Wienerberger, światowego lidera w produkcji ceramiki budowlanej, z Fundacją Habitat for Humanity Poland ma dwuletnią historię i w tym czasie udało się już zrealizować wspólnie kilka projektów budowy bądź remontu, mających pomóc osobom potrzebującym poprawy warunków mieszkaniowych. Firma wspomogła swoimi ...

Akcesoria dachowe - rodzaje i ceny Dachy i rynny

Wierzchnią warstwę dachu uzupełniają liczne akcesoria. Ich zadaniem jest zwiększenie jego szczelności i trwałości, zapewnienie wentylacji i bezpiecznej komunikacji, zabezpieczenie przed ptakami, wreszcie dekorowanie. W związku z tym można je podzielić na kilka grup: obróbki, elementy wentylacyjne, stopnie i ławy kominiarskie, ...

Blaszane pokrycie dachu - podstawowe informacje Dachy i rynny

Jakie są podobieństwa i różnice pokryć dachowych z blachodachówek i blach płaskich? Jakie są orientacyjne ceny tych pokryć dachowych? Jakie są rodzaje blachodachówek i blach płaskich?

Materiały bitumiczne - podstawowe informacje Dachy i rynny

Materiały bitumiczne łączy użycie do produkcji wodoszczelnej masy asfaltowej (bitumu) oraz szczelność, odporność na zmiany temperatury i starzenie. Ponadto niewielki ciężar, niska cena i łatwość układania.

Dachówki ceramiczne i cementowe - podstawowe informacje Dachy i rynny

Czym charakteryzują się pokrycia dachowe z dachówek ceramicznych i cementowych? Jakie są podobieństwa i różnice tych pokryć dachowych?

OKPOL prezentuje PGC A1 - okno uchylne do dachów płaskich Dachy i rynny

Z myślą o odważnych i nieszablonowych projektach powstało PGC A1 - okno, które sprosta wymaganiom architekta, oprze się zmiennej aurze, zadba o domowe wnętrze i doskonale wpisze się trend nowoczesnego budownictwa.