Dachy i rynny

Nowa edycja szkoleń dla dekarzy Braas Dachy i rynny

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych przez markę Braas. Rozwój i podniesienie kwalifikacji to dobre postanowienie noworoczne, warto zatem wpisać terminy szkoleń do kalendarza!

Nowa dachówka marki CREATON: TITANIA FINESSE kasztanowa glazurowana Dachy i rynny

TITANIA - najpopularniejszy model ceramiczny z oferty marki CREATON debiutuje w kolorze kasztanowym z powierzchnią glazurowaną FINESSE.

Systemy rynnowe Plastmo Polska - zaprojektowane dla polskiego klimatu Dachy i rynny

System rynnowy, poza funkcją dekoracyjną, to ważny czynnik, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie każdego budynku. To on chroni elewację zewnętrzną przed wodą, a w następstwie przed wilgocią i niszczeniem tynku.

Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji oraz umiejętności w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy.

Wiązary Burkietowicz - ponad 120 lat produkcji wiązarów i więźb dachowych Dachy i rynny

Wiązary Burkietowicz chlubi się ponad 120-letnią tradycją i jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm produkujących wiązary i więźby dachowe.

Blachy Pruszyński Kreatorem Budownictwa Roku 2018 Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński została jednym z tegorocznych laureatów podczas gali Kreator Budownictwa Roku 2018. Uroczystość odbyła się 22 listopada 2018 r. w Warszawie w Pałacu Sobańskich.

Dach na każdą pogodę - powłoki ochronne blachodachówki Dachy i rynny

Smog, kwaśne deszcze, czy szalejące wichury - to tylko kilka przykładów zjawisk atmosferycznych, które narażają nasz dach na uszkodzenia. Aby móc cieszyć się trwałą blachodachówką, warto zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości zastosowanej powłoki ochronnej. Jakie jej cechy pozwolą na spokojny sen domowników przez kolejne ...

Porównanie kosztów dachu - 3 warianty Dachy i rynny

Oszczędni inwestorzy stawiają domy kryte dwuspadowym dachem. I słusznie, bo im dach prostszy, tym tańszy. Wymyślna konstrukcja z wieloma połaciami, lukarnami, wolim oczkiem może przy tej samej powierzchni kosztować znacznie więcej.

Zakończyły się 27. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy IFD Dachy i rynny

27. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy IFD dobiegły końca. Cztery drużyny z Polski dzielnie rywalizowały w Rydze w kategoriach: dach stromy, dach metalowy, dach płaski oraz fasady.

Nowość Budmat - fabryczne obróbki modułowe Dachy i rynny

Budmat wprowadził do swojej oferty fabryczne obróbki modułowe, czyli coś, dzięki czemu nasz dach może wyróżnić się na tle innych.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom