Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach
Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.

Blachodachówka Finnera® Blachodachówka Finnera®

Ruukki to wiodący na rynku producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych. Nieustannie doskonalimy nasze produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej. Ostatecznym celem jest stworzenie oferty handlowej o unikalnych zaletach, zaspokajającej potrzeby najbardziej wymagających klientów. Konsekwencją tej filozofii jest wprowadzenie w ostatnim czasie nowych rozwiązań m.in. profilu dachowego Finnera.

Finnera® to blacha dachówkowa produkowana w arkuszach o stałych, niewielkich wymiarach (1190 X 705 mm).

Rozwiązanie takie pozwala zaproponować każdemu klientowi modułowy, wysokiej jakości dach prosto z magazynu, praktycznie od ręki. Kompletny pakiet zawierający również wszystkie niezbędne akcesoria gwarantuje łatwy i sprawny montaż.

Finnera® na każdy dach

Finnera® na każdy dach Finnera® na każdy dach

Finnera® jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i dla bardziej skomplikowanych konstrukcji. Dzięki niewielkim wymiarom w każdym przypadku do minimum ograniczamy straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Dodatkowo modułowy system montażu pozwala uniknąć błędów związanych z niedokładnym pomiarem połaci – do złożenia zamówienia wystarczy znajomość całkowitej powierzchni dachu.

Innowacyjne, niespotykane dotychczas na rynku polskim wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza (ze specjalna zakładką) umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń, zabezpieczając jednocześnie przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi.

Trwałość i gwarancja

Wyjątkową zaletą wszystkich rozwiązań Ruukki jest unikalna obróbka zewnętrznej powierzchni blachy, która najbardziej narażona jest na niszczące działanie warunków atmosferycznych.

Finnera® produkowana jest z blachy powlekanej specjalną powłoką organiczną Purex™, która nadaje powierzchni nieporównywalną trwałość, zabezpieczając ją skutecznie przed korozją wywołaną wilgocią i skutkami działania promieniowania słonecznego.

Na pokrycie Finnera® Ruukki udziela 40 lat gwarancji technicznej i 15 lat gwarancji estetycznej.

Nasze dachy projektowane są z myślą o trudnych warunkach klimatycznych i wytrzymują lata zmiennej pogody, od letnich upałów i jesiennych deszczy po mroźne zimy. Wybierając Ruukki, wybierasz pięknie wyglądający dach, który przetrwa dziesięciolecia.

Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz kupić prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Dzięki temu masz więcej czasu dla swoich bliskich.

Finnera jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji. Wysokiej jakości dach dostępny od ręki - Finnera® sprzedawana jest bezpośrednio z magazynu w postaci gotowych do montażu komponentów, łącznie z niezbędnymi akcesoriami.

Prosty zakup

Zakup można dowolnie uzupełniać o dodatkowe arkusze i komponenty. Oznacza to, że przy zamówieniu nie trzeba podawać precyzyjnych wymiarów. Komponenty są tak zaprojektowane, że doskonale do siebie pasują. Są również łatwe do składowania, transportu i przenoszenia. Cechy pokrycia dachowego Finnera® gwarantują jego bezproblemowy zakup, prosty montaż i wysokiej jakości efekt końcowy.

Zobacz, jakie to proste:

1. Oszacuj wymaganą powierzchnię.
2. Wybierz gotowe do montażu komponenty.
3. Ułóż pokrycie dachowe przestrzegając instrukcji montażu.
4. Odpocznij. Montaż stalowego dachu nigdy nie był tak prosty.

Oszacuj wymaganą powierzchnię Wybierz gotowe do montażu komponenty
Ułóż pokrycie dachowe przestrzegając instrukcji montażu Odpocznij. Montaż stalowego dachu nigdy nie był tak prosty

Zakup modelu Finnera

Dach Finnera® jest sprzedawany w oparciu o standardowe arkusze blachy. Dlatego kalkulacja kosztów, zakup, transport i montaż są o wiele łatwiejsze, niż w przypadku blach ciętych na wymiar.

Ilość arkuszy modelu Finnera® i powiązanych z nim akcesoriów można łatwo obliczyć w naszym kalkulatorze przez podanie szerokości płaszczyzny dachu (W) i długości płaszczyzny dachu (L) na podstawie Twojego projektu.

 

 

Oblicz ilość arkuszy modelu Finnera i powiązanych z nim akcesoriów


Twój dom jest unikalny.

Szczegóły technicznie pokrycia Finnera znajdują się na stronie internetowej

Logo Ruukki Ruukki Polska Sp. z o.o.
Ul. Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów
www.ruukkidachy.pl
tel. 046 85 81 600
aktualizacja: 2018-02-07
Pozostałe artykuły z kategorii
Budowa więźby dachowej - praktyczny poradnik inwestora Dachy i rynny
Większość dachów domów jednorodzinnych ma tradycyjne drewniane więźby. Coraz więcej inwestorów decyduje się jednak na konstrukcje prefabrykowane. W obu wariantach ...
Rozmowy o konstrukcji dachu Dachy i rynny
Inwestor wypytuje eksperta budowlanego na temat konstrukcji dachów dla budownictwa jednorodzinnego.
Rozmowy o pokryciach, podkładach i akcesoriach dachowych Dachy i rynny
Rozmowa eksperta budowlanego rozwiewa wątpliwości inwestora dotyczące doboru i budowy pokrycia dachowego. Jakie kryteria brać pod uwagę wybierając pokrycie dachowe, ...
Rozmowy o budowaniu domu - dobór rynien Dachy i rynny
Dawniej budynek nie miał orynnowania i nie było kłopotu z zawilgoceniem ścian - myśli Inwestor. Ekspert budowlany wyjaśnia czemu tak się działo? Dlaczego wszystkie ...
Gonty i wióry drewniane - podstawowe informacje Dachy i rynny
Gonty i wióry drewniane układa się przede wszystkim na dachach o spadku powyżej 45°. Ich forma może być jednak bardzo złożona - gonty i wióry to elementy drobnowymiarowe, ...
8 błędów popełnianych podczas docieplania poddasza Dachy i rynny
Za mała grubość ocieplenia, niedokładne przycięcie wełny czy niestaranne jej ułożenie, to tylko niektóre błędy popełniane podczas docieplania poddasza. Oto 8 najczęstszych ...

Topowe produkty