Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach
Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.

Blachodachówka Finnera® Blachodachówka Finnera®

Ruukki to wiodący na rynku producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych. Nieustannie doskonalimy nasze produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej. Ostatecznym celem jest stworzenie oferty handlowej o unikalnych zaletach, zaspokajającej potrzeby najbardziej wymagających klientów. Konsekwencją tej filozofii jest wprowadzenie w ostatnim czasie nowych rozwiązań m.in. profilu dachowego Finnera.

Finnera® to blacha dachówkowa produkowana w arkuszach o stałych, niewielkich wymiarach (1190 X 705 mm).

Rozwiązanie takie pozwala zaproponować każdemu klientowi modułowy, wysokiej jakości dach prosto z magazynu, praktycznie od ręki. Kompletny pakiet zawierający również wszystkie niezbędne akcesoria gwarantuje łatwy i sprawny montaż.

Finnera® na każdy dach

Finnera® na każdy dach Finnera® na każdy dach

Finnera® jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i dla bardziej skomplikowanych konstrukcji. Dzięki niewielkim wymiarom w każdym przypadku do minimum ograniczamy straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Dodatkowo modułowy system montażu pozwala uniknąć błędów związanych z niedokładnym pomiarem połaci – do złożenia zamówienia wystarczy znajomość całkowitej powierzchni dachu.

Innowacyjne, niespotykane dotychczas na rynku polskim wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza (ze specjalna zakładką) umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń, zabezpieczając jednocześnie przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi.

Trwałość i gwarancja

Wyjątkową zaletą wszystkich rozwiązań Ruukki jest unikalna obróbka zewnętrznej powierzchni blachy, która najbardziej narażona jest na niszczące działanie warunków atmosferycznych.

Finnera® produkowana jest z blachy powlekanej specjalną powłoką organiczną Purex™, która nadaje powierzchni nieporównywalną trwałość, zabezpieczając ją skutecznie przed korozją wywołaną wilgocią i skutkami działania promieniowania słonecznego.

Na pokrycie Finnera® Ruukki udziela 40 lat gwarancji technicznej i 15 lat gwarancji estetycznej.

Nasze dachy projektowane są z myślą o trudnych warunkach klimatycznych i wytrzymują lata zmiennej pogody, od letnich upałów i jesiennych deszczy po mroźne zimy. Wybierając Ruukki, wybierasz pięknie wyglądający dach, który przetrwa dziesięciolecia.

Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz kupić prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Dzięki temu masz więcej czasu dla swoich bliskich.

Finnera jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji. Wysokiej jakości dach dostępny od ręki - Finnera® sprzedawana jest bezpośrednio z magazynu w postaci gotowych do montażu komponentów, łącznie z niezbędnymi akcesoriami.

Prosty zakup

Zakup można dowolnie uzupełniać o dodatkowe arkusze i komponenty. Oznacza to, że przy zamówieniu nie trzeba podawać precyzyjnych wymiarów. Komponenty są tak zaprojektowane, że doskonale do siebie pasują. Są również łatwe do składowania, transportu i przenoszenia. Cechy pokrycia dachowego Finnera® gwarantują jego bezproblemowy zakup, prosty montaż i wysokiej jakości efekt końcowy.

Zobacz, jakie to proste:

1. Oszacuj wymaganą powierzchnię.
2. Wybierz gotowe do montażu komponenty.
3. Ułóż pokrycie dachowe przestrzegając instrukcji montażu.
4. Odpocznij. Montaż stalowego dachu nigdy nie był tak prosty.

Finnera - montaż

Zakup modelu Finnera

Dach Finnera® jest sprzedawany w oparciu o standardowe arkusze blachy. Dlatego kalkulacja kosztów, zakup, transport i montaż są o wiele łatwiejsze, niż w przypadku blach ciętych na wymiar.

Ilość arkuszy modelu Finnera®i powiązanych z nim akcesoriów można łatwo obliczyć w naszym kalkulatorze przez podanie szerokości płaszczyzny dachu (W) i długości płaszczyzny dachu (L) na podstawie Twojego projektu.

 

Oblicz ilość arkuszy modelu Finnera i powiązanych z nim akcesoriów


Twój dom jest unikalny.

Szczegóły technicznie pokrycia Finnera znajdują się na stronie internetowej www.ruukki.com/pol

 

Logo Ruukki Ruukki Polska Sp. z o.o.
Ul. Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów
www.ruukki.com/pol
tel. 046 85 81 600
aktualizacja: 2018-07-11
Pozostałe artykuły z kategorii
Porównanie 29 modeli okien dachowych Dachy i rynny
Okna połaciowe mają wiele zalet. Jednak ich popularność wynika również z możliwości montażu w każdym dachu, szerokiej oferty rynkowej i łatwej dostępności - można ...
Blachy, blachodachówki i gonty - charakterystyka lekkich pokryć dachowych Dachy i rynny
Różnorodność kolorów i przetłoczeń blaszanych pokryć sprawia że wyglądają one efektownie na dachu i pasują zarówno do tradycyjnej, jak i do nowoczesnej architektury ...
Lutowanie rynien - co to takiego i kiedy się je stosuje? Dachy i rynny
Nie wszystkie elementy blaszane da się połączyć ze sobą nowoczesnymi łącznikami lub klejem. Niektóre metale - miedź i tytan-cynk - wymagają lutowania, czyli spajania ...
Rynny i rury spustowe - zasady montażu Dachy i rynny
Rynny i rury spustowe są niezbędnym elementem każdego dachu. Choć ich dobór i montaż nie wydają się skomplikowane, niesprawnym wykonawcom mogą przysparzać trudności. ...
Pokrycie dachowe z gontów bitumicznych - warunki montażu Dachy i rynny
Gonty bitumiczne są elastyczne, dlatego idealnie nadają się do krycia skomplikowanych połaci, o wyszukanych kształtach, a nawet pionowych fragmentach. Ich niewielki format ...
Tajniki układania dachówek ceramicznych i betonowych Dachy i rynny
Do niedawna dachówki były najdroższym, lecz najefektowniejszym wykończeniem dachu. Nie tylko z powodu drogiego materiału, również za sprawą drogiego montażu. Obecnie ...