Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Artykuł na: 4-5 minut
Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński
Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji oraz umiejętności w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy.

Firma Blachy Pruszyński, lider blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, od kilkudziesięciu lat oferuje bogaty program szkoleń dla dekarzy i sprzedawców. Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych, przeprowadzanych w siedzibie firmy w Sokołowie, a także w Ośrodku Szkolenia Dekarzy PSD w Pruszkowie doświadczeni doradcy techniczni podróżują po całym kraju, by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Szkolenia składają się nie tylko z części merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Dużą popularnością cieszą się szkolenia przeprowadzane np. u partnera handlowego.

Szkolenia dla dekarzy

Dekarz najczęściej pracuje przy wszystkich fazach tworzenia dachu, z tego powodu powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat wykonania, konstrukcji, fizyki dachu, izolacji, wentylacji oraz możliwości materiału pokryciowego z blachy, a także akcesoriów. Aby przekazać dekarzom niezbędną wiedzę, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia w Centrum Szkoleniowym w Sokołowie koło Warszawy. Ponadto we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy stworzyła m.in. projekt "Akademia Rzemiosła".

Dekarze biorąc udział w szkoleniach, pogłębiają wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznają się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek. Część merytoryczna każdego szkolenia opiera się na obszernej prezentacji, podczas której eksperci odpowiadają również na wszystkie pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki ustawionym wystawkom oraz licznym próbkom uczestnicy mogą przekonać się o wysokiej jakości produktów firmy Blachy Pruszyński.

Uczestnicy spotkania zdobywają nie tylko wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim praktyczną, gdyż mają możliwość pracy na kilku różnych połaciach dachowych pod okiem wykwalifikowanych mistrzów dekarstwa. Ponadto uczestnicy mogą wymienić się ze sobą doświadczeniami.

Szkolenia skierowane są do wszystkich dekarzy - zarówno tych, którzy zaczynają przygodę z rzemiosłem dekarskim, jak i tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę na temat przegrody dachowej, poszerzyć ją o tematy nowych rozwiązań i technologii oraz zapoznać się z aktualnymi trendami. Co ważne, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, które może przedstawić przyszłemu inwestorowi.

Szkolenia mobilne

Firma Blachy Pruszyński doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjazd do stolicy z odległych zakątków kraju może być dla niektórych dekarzy uciążliwy. Z tego powodu zakupiono i wyposażono samochód szkoleniowy. Na specjalne życzenie klienta doradca techniczny firmy przyjedzie i przeprowadzi szkolenie dla grupy dekarskiej w firmie handlowej. W 2018 roku w Polsce odbyło się kilkadziesiąt takich szkoleń, a także u klientów w Niemczech i we Francji. Mobilne szkolenia mogą być także przeprowadzone podczas pikników, śniadań dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do fachowców, wystarczy wcześniej zarezerwować termin.

Szkolenia dla handlowców

Dokształcanie pracowników jest jednym ze sposobów na dynamiczny rozwój firmy, a przede wszystkim podstawowym czynnikiem zapewniającym konkurencyjność na rynku. Przeszkolony pracownik podnosi profesjonalizm firmy. To na nim spoczywa odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na linii firma-klient. Przeszkolony pracownik pomoże fachowo dobrać model pokrycia dachowego, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, a także dobierze niezbędne akcesoria dachowe.

Chcąc skutecznie podnieść jakość i efektywność pracy swoich przedstawicieli handlowych, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia. Pozwalają one nabyć niezbędne umiejętności oraz wiedzę zarówno doświadczonym, jak i początkującym handlowcom.

Firma powiązana: Blachy Pruszyński
aktualizacja: 2019-01-02

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
Porównanie kosztów dachu - 3 warianty Dachy i rynny
Oszczędni inwestorzy stawiają domy kryte dwuspadowym dachem. I słusznie, bo im dach prostszy, tym tańszy. Wymyślna konstrukcja z wieloma połaciami, lukarnami, wolim ...
Porównanie 29 modeli okien dachowych Dachy i rynny
Okna połaciowe mają wiele zalet. Jednak ich popularność wynika również z możliwości montażu w każdym dachu, szerokiej oferty rynkowej i łatwej dostępności - można ...
Blachy, blachodachówki i gonty - charakterystyka lekkich pokryć dachowych Dachy i rynny
Różnorodność kolorów i przetłoczeń blaszanych pokryć sprawia że wyglądają one efektownie na dachu i pasują zarówno do tradycyjnej, jak i do nowoczesnej architektury ...
Lutowanie rynien - co to takiego i kiedy się je stosuje? Dachy i rynny
Nie wszystkie elementy blaszane da się połączyć ze sobą nowoczesnymi łącznikami lub klejem. Niektóre metale - miedź i tytan-cynk - wymagają lutowania, czyli spajania ...
Rynny i rury spustowe - zasady montażu Dachy i rynny
Rynny i rury spustowe są niezbędnym elementem każdego dachu. Choć ich dobór i montaż nie wydają się skomplikowane, niesprawnym wykonawcom mogą przysparzać trudności. ...
Pokrycie dachowe z gontów bitumicznych - warunki montażu Dachy i rynny
Gonty bitumiczne są elastyczne, dlatego idealnie nadają się do krycia skomplikowanych połaci, o wyszukanych kształtach, a nawet pionowych fragmentach. Ich niewielki format ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom