Dachy i rynny

Jak optymalnie rozplanować umiejscowienie okien na poddaszu? Dachy i rynny

Dokonując wyboru wielkości i liczby okien dachowych należy wziąć pod uwagę fakt, że powierzchnia ich przeszklenia powinna stanowić około 10% powierzchni podłogi pokoju.

Blachodachówka Talia z powłoką Superior HB w ofercie Blachotrapez Dachy i rynny

Talia to jedna z najbardziej efektownych stylistycznie blachodachówek w palecie produktowej Blachotrapez. Charakteryzuje się wysokim 35 mm uskokiem, który podkreśla jej wyrazisty kształt i zwiększa sztywność produktu.

Dachówka cementowa KAPSTADT - synonim nowoczesnego minimalizmu Dachy i rynny

Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu - to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON.

Panel dachowy NA RĄBEK w ofercie Blachy Pruszyński Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński posiada w swojej ofercie model paneli na rąbek stojący, który jest teraz dostępny w czterech rodzajach profilowania powierzchni - do klasycznej płaskiej, fali oraz trapezu dołączyła tzw. nanofala.

Porównanie 29 modeli okien dachowych Dachy i rynny

Okna połaciowe mają wiele zalet. Jednak ich popularność wynika również z możliwości montażu w każdym dachu, szerokiej oferty rynkowej i łatwej dostępności - można je kupić w punktach sprzedaży pokryć dachowych.

Nowy odcień dachówki Piemont firmy Röben Dachy i rynny

Oferta cieszących się dużą popularnością dachówek ceramicznych Piemont została poszerzona o kolejny wariant kolorystyczny. Charakteryzujący się dużą przesuwnością model dostępny jest w nowym kolorze - grafitowym angobowanym.

Gdzie rozmieścić wywietrzniki połaciowe i jak je zamontować? Dachy i rynny

Zamierzam pokryć dach gontem bitumicznym na deskowaniu. Przeczytałem o konieczności wentylacji dachu pod pokryciem za pomocą wywietrzników połaciowych. Gdzie je rozmieścić i jak zamontować?

Nowość w ofercie CREATON: Dachówka SIMPLA® FINESSE czarna glazurowana Dachy i rynny

Ceramiczna dachówka płaska SIMPLA® edycja 2018 marki CREATON debiutuje w nowej powłoce. Model, produkowany dotychczas w kolorze czarnym w wersji angobowanej NUANCE, obecnie jest dostępny z powierzchnią glazurowaną FINESSE. Na jakim dachu sprawdzi się nowość?

Promocja marki CREATON na dachówkę ceramiczną FUTURA® Dachy i rynny

Jeżeli marzysz o dachu, charakteryzującym się niepowtarzalnym designem, który dodatkowo spełniać będzie Twoje najwyższe oczekiwania pod względem jakości, promocja przygotowana przez markę CREATON to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Decydując się na dachówkę ceramiczną FUTURA® w dniach od 1 października do 15 grudnia 2018 ...

Pruszyński sp. z o.o. Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2018 Dachy i rynny

18 września 2018 r. firma Blachy Pruszyński zdobyła nagrodę Ambasadora Polskiej Gospodarki 2018. Konkurs ma na celu zaangażowanie polskich przedsiębiorców w promocję Polski poza granicami kraju.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom