Dachy i rynny

Promocja na cztery modele dachówek Braas Dachy i rynny

Aby osłodzić koniec wakacji, Monier Braas przygotował atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy właśnie wybierają pokrycie dachowe. Promocja "Cztery asy w dobrej cenie" obejmuje najpopularniejsze modele dachówek tej marki: Turmalin, Rubin 13V, Teviva Cisar i Celtycka Lumino.

Nowość w ofercie Pruszyński - blachodachówka LOARA Dachy i rynny

Blachy Pruszyński, polski producent pokryć stalowych dachowych i elewacyjnych, wprowadza na rynek blachodachówkę LOARA. Nowy produkt ma udoskonaloną strukturę, wykonanie i łatwość montażu.

SPS - wewnętrzny sprzymierzeniec Blachotrapez Dachy i rynny

Poziom zaawansowania technologicznego firmy często decyduje o jej przewadze na rynku. Stałe doskonalenie procesów produkcji i gwarantowanie jeszcze wyżej jakości to główny cel przyświecający firmie Blachotrapez. Dowodem na to jest opatentowany system bezpiecznego tłoczenia SPS.

Blachy, blachodachówki i gonty - charakterystyka lekkich pokryć dachowych Dachy i rynny

Różnorodność kolorów i przetłoczeń blaszanych pokryć sprawia że wyglądają one efektownie na dachu i pasują zarówno do tradycyjnej, jak i do nowoczesnej architektury budynku. Gonty natomiast najczęściej wybierają zwolennicy tradycyjnej, wielopołaciowej bryły. Lekkie pokrycia są popularne także z tego powodu, że szybko ...

Systemy rynnowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów Dachy i rynny

Zwycięzcą obu rankingów (A i B) jest firma Ruukki. Markę tę rozpoznaje blisko 60% ankietowanych, a 13,9% zamontuje produkty Ruukki w swoim domu. Wysoką rozpoznawalność mają też firmy: Monier (Braas), Blachy Pruszyński, Marley, Gamrat i Galeco.

Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów Dachy i rynny

Niezagrożonym liderem obu rankingów (A i B) jest firma Monier z marką BRAAS, do której należy blisko połowa rynku dachówek cementowych, a blisko 8 na 10 pytanych rozpoznaje tę markę. Co czwarty respondent (spośród tych, którzy się zdecydowali na dachówki cementowe) wskazuje na zakup w firmie CREATON POLSKA (EURONIT). Kolejne ...

Gutta: tworzywa wokół domu Dachy i rynny

Kiedy już wybudujemy nasz wymarzony dom i zaczniemy w nim mieszkać, nadchodzi ten moment, gdy chcemy go upiększyć i zagospodarować teren wokół niego. Dziś służy temu wiele materiałów, a wśród nich tworzywa sztuczne.

Wytyczne dekarskie - zbiór reguł dotyczących właściwego wykonania dachów Dachy i rynny

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy postanowiło wydać "Wytyczne dekarskie", czyli zbiór reguł dotyczących właściwego wykonania dachów. Dzięki temu Stowarzyszenie zebrało w jednym miejscu zasady wykonawcze dotyczące znanych i powszechnie stosowanych materiałów dachowych.

Złoty dąb 3D - nowa powłoka wykończeniowa w ofercie Blachotrapez Dachy i rynny

Blachotrapez - czołowy producent pokryć dachowych w Polsce, wprowadził kolejny produkt ofertowy w nowej wersji kolorystycznej. Zadbał również o potrzeby klientów, którzy aranżują nie tylko dachy, ale sięgają wyobraźnią dalej - przenosząc swoje pomysły na otoczenie domu.

Blachy Pruszyński KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI 2018 Dachy i rynny

Konsumencki Lider Jakości 2018 został przyznany firmie Blachy Pruszyński w kategorii "Blachodachówki" oraz "Systemy rynnowe – stalowe".

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom