Dachy i rynny

Nowość: panele dachówkowe Icopal Quadro Dachy i rynny

Icopal Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu. Wyróżnia ją elegancki minimalizm, precyzyjnie zaprojektowany profil i staranne wykończenie.

Podbitka dachowa Soffit od Ruukki w kolorze antracytowym Dachy i rynny

Podbitka dachowa Soffit od Ruukki to kompletny system elementów, pozwalający wykończyć dach w doskonałym stylu i w solidny sposób.

Trzy wyróżnienia dla Blach Pruszyński Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński zdobyła Złoty Tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii pokrycia dachowe lekkie, systemy rynnowe oraz w kategorii Champion.

Ceramiczna dachówka płaska Signy w ofercie Braas Dachy i rynny

Dachówki płaskie stały się w ostatnich latach krzykiem mody. Szczególną popularnością cieszy się ceramiczna dachówka Turmalin. Braas wprowadził na polski rynek jej francuską siostrę – ceramiczną dachówkę płaską Signy.

Zauważyłem wybrzuszenia na papowym pokryciu dachu. Co je spowodowało? Dachy i rynny

Po remoncie przybudówki gospodarczej urządziłem tam pracownię modelarską, ale po rocznym użytkowaniu zaniepokoiły mnie wybrzuszenia na papowym pokryciu dachu. Papa była kładziona na nowo, na betonowym podłożu (prawdopodobnie na płycie żerańskiej) w dwóch warstwach i zgrzewana. Poprzednie pokrycie, choć miejscami uszkodzone, ...

Zawody sportowe LOGinLAB 2017 wspierane przez Wiązary Burkietowicz Dachy i rynny

LOGinLAB 2017 - prawdziwy przebój wakacji. Firma Wiązary Burkietowicz zaprasza serdecznie od 14 do 16 lipca 2017 r. do Krotoszyna i do Odolanowa - siedziby firmy.

Galeco z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku Dachy i rynny

Budowlana Marka Roku to wyróżnienie przyznawane w oparciu o ogólnopolskie badanie, przeprowadzane przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Ankietowani, wśród których dominującą część stanowią wykonawcy, wskazują w nim najlepsze ich zdaniem marki. W tym roku, w kategorii "systemy rynnowe", po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała ...

Wakacyjna promocja płaskich dachówek ceramicznych Röben BERGAMO Dachy i rynny

Marka Röben ogłasza nową promocję! Tym razem oferta promocyjna objęła nowoczesne dachówki ceramiczne BERGAMO, których innowacyjny design i doskonałe parametry techniczne stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę i minimalizm.

Odzyskiwacz wody deszczowej BRYZA Dachy i rynny

Odzyskiwacz wody deszczowej z PVC tworzący system rynnowy BRYZA, umożliwia efektywne odzyskiwanie deszczówki odprowadzonej z dachu.

Jednomodułowa blachodachówka płaska TYSENIA Dachy i rynny

Dachówka czy blacha? To dylemat, przed którym staje większość osób budujących dom. Dlatego firma BLACHOTRAPEZ wprowadziła na rynek nowy produkt. TYSENIA to jednomodułowa blachodachówka płaska, która doskonale wpisuje się w założenia współczesnej architektury.