Dachy i rynny

Systemy rynnowe GAMRAT PVC - sprawdzone w każdych warunkach Dachy i rynny

Sprawdzone w trudnych warunkach i przetestowane na milionach dachów systemy rynnowe Gamrat PVC dają gwarancję perfekcyjnego odprowadzenia wody nawet przy największych ulewach.

System rynnowy Gamrat Magnat - kolor pod kontrolą Dachy i rynny

Gamrat Magnat to systemy rynnowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnej kolorystyki i wysokiej jakości produktu. Unikalność systemów tkwi w ich naturze, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.

Ekrany dachowe oraz membrany wysokoparo­przepuszczalne firmy Marma Dachy i rynny

Marma Polskie Folie wprowadziła do sprzedaży MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI. Są one wytwarzane na najnowocześniejszych liniach technologicznych. Poprzez wieloletnie prace badawczo-rozwojowe wraz z instytucjami naukowymi, doświadczenia produkcyjne oraz praktyczne firma wypracowała odpowiednie cechy wszystkich ...

Nagroda Główna Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2018 dla Blachy Pruszyński Dachy i rynny

Firma Blachy Pruszyński otrzymała Nagrodę Główną Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2018 w kategorii Fire Product EXPO AWARD 2018. To niezwykłe wyróżnienie zostało przyznane lekkim ścianom osłonowym Pruszyński na bazie kaset stalowych.

Blachotrapez stawia na dynamizm rozwoju i najwyższą jakość Dachy i rynny

150 placówek sprzedaży w Polsce, 209 oddziałów w Europie, ponad 300 własnych doradców technicznych oraz 4 zakłady produkcyjne pozwalające wyprodukować jeszcze więcej produktów na najwyższym poziomie. To tylko kilka liczb symbolizujących rozwój firmy Blachotrapez i jej sukces wśród producentów pokryć dachowych, zarówno ...

Podsumowanie konkursu #mojaFinnera z Dorotą Szelągowską Dachy i rynny

"Marzenia się spełniają i nigdy nie jest za późno na ich realizację" - o czym przekonał się Pan Zbigniew Załęski z Ostrołęki, zwycięzca konkursu #mojaFinnera, zorganizowanego przez firmę Ruukki Polska, producenta kompletnych systemów dachowych.

Podsufitki GAMRAT z PVC - trwałość i estetyka na lata Dachy i rynny

Jedną z najważniejszych decyzji dotyczącą prac wykończeniowych podczas budowy domu, jest wybór odpowiedniego materiału do zabudowy okapu dachu budynku. Coraz większą popularnością cieszą się podsufitki wykonane z PVC.

Jak układać papy? Dachy i rynny

Papy układa się na sztywnym i równym podłożu z desek łączonych na pióro i wpust, płyt OSB lub sklejki. Pod papę ułożoną jako pokrycie tymczasowe wystarczy poszycie z desek łączonych na styk.

Wystartował Konkurs Galeco dla architektów! Dachy i rynny

Projekty architektoniczne to Twoja codzienność? Tworzysz bryły wyróżniające się nietuzinkowością, oryginalnością, a przy tym wyjątkową funkcjonalnością? Sprawdź swoje siły, weź udział w konkursie Galeco i odbierz voucher wartościowy do zrealizowania w sklepie procad.pl.

Blachodachówka Bella Sara w nowej odsłonie! Dachy i rynny

Firma Budmat przedstawia nową wersję blachodachówki modułowej Bella Sara. Nowa odsłona blachodachówki to klasyczny kształt oraz legendarna jakość.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom