Dachy i rynny

Folie dachowe CREATON Dachy i rynny

Folie dachowe CREATON to rozwiązanie zapewniające skuteczną izolację i bezpieczeństwo nawet przy dachach o małym kącie nachylenia, bez konieczności skomplikowanej rozbudowy konstrukcji nośnej.

Rynny i akcesoria dachowe - podstawowe informacje Dachy i rynny

Najważniejszym uzupełnieniem pokrycia dachowego są akcesoria dachowe oraz odpowiedni system rynnowy. Dopiero razem te elementy zapewniają długoletnią bezproblemową eksploatację i obsługę dachu.

MEDAL EUROPEJSKI 2017 dla PIRTECH firmy Blachy Pruszyński Dachy i rynny

7 czerwca 2017 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie odbył się finał 28 Edycji Medalu Europejskiego. Podczas prestiżowej Gali Firma Blachy Pruszyński została nagrodzona Medalem Europejskim Business Centre Club za systemy ścienne i dachowe płyt warstwowych PIRTECH.

Płyty termoizolacyjne THERMANO Dachy i rynny

THERMANO to płyty termoizolacyjne zapewniające najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród powszechnie stosowanych materiałów w budownictwie. λ=0,023 (W/mK) gwarantuje superdocieplenie każdego budynku przy zastosowaniu prawie dwukrotnie mniejszej grubości izolacji.

Blachy, blachodachówki, gonty i płyty - czym się charakteryzują i ile kosztują? Dachy i rynny

W grupie lekkich pokryć dachowych najpopularniejsze są blachodachówki, blachy płaskie (najczęściej układane na rąbek stojący) oraz gonty bitumiczne. Rzadziej stosuje się faliste płyty bitumiczne i płyty włóknowo-cementowe.

Charakterystyka i koszty dachówki ceramicznej, cementowej, strzechy i łupka kamiennego Dachy i rynny

W przeciwieństwie do pokryć lekkich, którymi można wykańczać wszystkie dachy, materiały ciężkie należy układać tylko na odpowiednio wytrzymałych konstrukcjach. Odstępstwo od tej zasady może grozić ugięciem krokwi, a nawet zniszczeniem całej więźby dachowej.

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2017 Dachy i rynny

Podczas XIII edycji Gali "Budowlana Marka Roku" przyznano wyróżnienia markom przez lata cieszącym się uznaniem wykonawców. Również w tym roku Braas zajął najwyższą pozycję w rankingu w kategorii "Pokrycia Dachowe Ciężkie" i otrzymał tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017. To szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ ...

Systemy rynnowe Plastmo Polska - zaprojektowane dla polskiego klimatu Dachy i rynny

System rynnowy, poza funkcją dekoracyjną, to ważny czynnik, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie każdego budynku. To on chroni elewację zewnętrzną przed wodą, a w następstwie przed wilgocią i niszczeniem tynku.

Akcesoria dachowe i system rynnowy udały się na... 99% Dachy i rynny

Na ogrodowej połaci dachu śnieg niekiedy wyłamuje fragmenty koszy i rynny, a spadając na ziemię niszczy rośliny. U mnie elementy miedziane nie są gotowe, tylko obrabiane ręcznie i dekarz musiał je naprawiać dwa razy - mówi Jola, Czytelniczka Budujemy Dom, która system rynnowy i akcesoria dachowe ułożyła w 2006 r.

System rynnowy z PVC czyszczę tylko raz w roku Dachy i rynny

Z dachem i systemem rynnowym nie mam żadnego problemu. Rynny i rury spustowe są całe i drożne, nie potrzebują wymiany haków, obejm. Choć mam lęk wysokości, raz w roku wychodzę na dach i wyjmuję siatkę z rynny... - mówi Kuba, Członek Klubu Budujących Dom, system rynnowy i akcesoria dachowe założył w 2014 r.