Dachy i rynny

W zimie zauważyłem, że na spodniej stronie blachodachówki pojawiły się krople wody. Co robić? Dachy i rynny

W okresie zimy zauważyłem, że na spodniej stronie blachodachówki pojawiły się krople wody. Dach przykrywa niskie, nieużytkowe poddasze, a ocieplenie ułożone jest tylko na stropie ostatniej kondygnacji. Zamierzam więc ocieplić połać dachową, co powinno uchronić przed skraplaniem się wilgoci. Czy takie rozwiązanie wystarczy ...

Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach Dachy i rynny

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.

Blachy Pruszyński sponsorem Polskiej Siatkówki Dachy i rynny

Pod koniec maja 2017 r. firma Blachy Pruszyński zawarła umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, stając się w ten sposób sponsorem i sojusznikiem Polskiej Siatkówki.

Nowe rodzaje gontów KATEPAL: 3T i MANSION Dachy i rynny

W nadchodzącym sezonie firma STEMA oferuje dwa nowe rodzaje gontów KATEPAL - 3T i MANSION - oraz nowatorski trójwymiarowy system krycia kalenicy i naroży - TopRidge.

Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie Dachy i rynny

Budujesz dom? Wymieniasz dach? Doskonale! Wybierz dach Ruukki Finnera, wejdź na stronę mojafinnera.pl i weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest projekt aranżacji wybranego pomieszczenia w Twoim domu pod dachem Finnera wykonany przez Dorotę Szelągowską oraz 20 000 zł na jego realizację.

Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet Dachy i rynny

DACHY Regamet to jeden z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w Polsce. W swojej ofercie ma także bogaty wybór akcesoriów dachowych i obróbek blacharskich, wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów.

Po 10 latach użytkowania drewniane okna dachowe wyglądają jak nowe Dachy i rynny

Minęło 10 lat, a okna w dachu wyglądają jak nowe. Drewno nie wymaga konserwacji, uszczelki nie sparciały, zawiasy się nie rozregulowały. Klamka na dolnej ramie okna lekko działa... - mówi Adam, Członek Klubu Budujących Dom, który okna dachowe użytkuje od 2007 r.

Okna dachowe montowane w istniejący dach Dachy i rynny

Monter najpierw wyciął w ustalonym miejscu otwory w blachodachówce i dachu, zrzucił obcięte resztki na ziemię, a dopiero potem pojechał po okna. Przywiózł jednak model z otwieraniem górnym i tu nastąpił zgrzyt, bo nie tak się umawialiśmy. Byłem zły, bo jedno z okien ma nietypowe wymiary i musiałbym na nowe czekać kilka ...

Polecam wszystkim okna dachowe z automatyką Dachy i rynny

Okna dachowe z automatyką, czyli z pilotem i czujnikiem deszczu, fantastycznie się sprawdzają. Raz się zdarzyło, że gdy syn zaciągnął roletę na dłuższy czas w lecie, potem nie zareagowała na pilota. Wezwałam montera, który poinstruował, w jaki sposób możemy ją sami odblokowywać pilotem. Zdalne sterowanie polecam wszystkim ...

Dlaczego wybraliśmy wysokoosiowe okna dachowe? Dachy i rynny

Okna są duże, a w sypialniach połączone w duet, więc widok jest szerszy i we wnętrzach jest jasno. Klamka w dole skrzydła pomaga wygodnie operować wszystkimi funkcjami okna, czyli m.in. otwierać i zamykać, ustawiać szczelinę wentylacyjną, obracać do mycia... - mówi Kasia, Czytelniczka Budujemy Dom, która okna dachowe użytkuje ...