Dachy i rynny

Prefabrykowana więźba dachowa staje się standardem Dachy i rynny

Prefabrykacja konstrukcji dachowych staje się standardem także polskiego rynku. Zadecydowali o tym inwestorzy i wykonawcy. To oczywiste, skoro przygotowanie konstrukcji dachowych przy wykorzystaniu maszyn zapewnia oszczędność czasu i kosztów, wysoką jakość oraz niezwykłą precyzję.

Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów Dachy i rynny

Liderem rankingu A jest firma Dupont (Tyvek) (36,3%). Kolejne miejsca zajmują CB SA i Dorken Delta Folie - te marki rozpoznaje średnio co trzeci ankietowany. Zwycięzcą rankingu B jest CB SA - blisko co piąty respondent zastosował lub zastosuje wyroby tego producenta. Drugie miejsce zajęła firma Dupont (Tyvek). Znaczący udział ...

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2018 Dachy i rynny

Znamy wyniki XIV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest markom cieszącym się największym uznaniem wykonawców. Marka Braas już trzeci rok z rzędu została laureatem w kategorii "Pokrycia Dachowe Ciężkie" i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018.

Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów Dachy i rynny

Liderem rankingu A jest Icopal. Ponad 4 na 10 respondentów rozpoznaje tę markę. Dużą rozpoznawalność mają też firmy: Onduline, Izolmat (Izohan), Owens Corning (Scala Plastics) i Matizol (Grupa Selena). Co piąta osoba zastosuje lub zastosowała podczas budowy swojego domu produkty Icopal i Onduline, niewiele mniej Izolmat (Izohan).

Nowość od Galeco - podsufitka Nova Dachy i rynny

Podsufitka to element zabezpieczający konstrukcję dachu, ale również ozdoba, która podkreśla wygląd domu i nadaje mu oryginalny styl. Najnowszy model NOVA, dzięki łączonym zamkom zabezpieczonym na tzw. click, jest niezwykle łatwy w montażu, a znacznie sztywniejsze panele gwarantują mu większą wytrzymałość.

Firma Budmat zmieniła logo Dachy i rynny

Firma Budmat postanowiła zmienić swój wizerunek. Dotychczasowe logo firmy, które powstało dokładnie 27 lat temu, subtelnie zmieniło się, ewoluowało na przestrzeni tych lat.

System rynnowy NIAGARA firmy Blachy Pruszyński Dachy i rynny

Rynny NIAGARA firmy Blachy Pruszyński to kompletny systemem odwadniania idealny dla każdego dachu. Przeznaczony jest on zarówno dla nowych, jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia.

Jednomodułowa blachodachówka płaska TYSENIA Dachy i rynny

Tysenia to jedna z tegorocznych nowości w ofercie firmy Blachotrapez. Jednomodułowa blachodachówka płaska w niezwykle subtelny sposób wpisuje się w aktualne kierunki współczesnej architektury.

Dachówka kształtowa Braas z kominkiem wentylacyjnym Dachy i rynny

Wentylacja to podstawa dla bezpieczeństwa całej konstrukcji dachowej. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla zapewnienia prawidłowej cyrkulacji powietrza są kominki wentylacyjne. Marka Braas, która znana jest z rozwiązań systemowych, wzbogaciła w tym roku asortyment o nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym.

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas Dachy i rynny

Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość - blachodachówki panelowe.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom