Dom bezpieczny i inteligentny

COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych Dom bezpieczny i inteligentny

COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.

Domofony i wideofony - w czym możemy wybierać? Dom bezpieczny i inteligentny

Sam dzwonek przy furtce to już przeżytek. Teraz każdy wyposaża dom w domofon lub wideofon: zanim otworzy furtkę i wpuści gościa, może go usłyszeć i zobaczyć.

Montaż domofonu i instalacji alarmowej w istniejącym budynku Dom bezpieczny i inteligentny

Montaż zabezpieczeń elektronicznych - domofonu czy instalacji alarmowej - w istniejącym budynku zawsze jest możliwy, jednak zakres i stopień skomplikowania związanych z tym robót w dużej mierze zależy od tego, jaki rodzaj urządzeń wybierzemy.

Jakie możliwości daje system inteligentny? Dom bezpieczny i inteligentny

Remont to świetna okazja, żeby unowocześnić dom. Tym bardziej, że standardy wyposażenia bardzo się podniosły. A zamiast biegać po budynku i zmieniać ustawienia rozmaitych urządzeń, dużo lepiej powierzyć to zadanie automatyce. Taki system to właśnie instalacja inteligentna.

Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Dom bezpieczny i inteligentny

Bramka IP do zestawów domofonowych lub wideodomofonowych przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS, umożliwia odbieranie połączeń z panelu zamontowanego na furtce czy drzwiach do domu przy pomocy telefonu lub tabletu.

Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL Dom bezpieczny i inteligentny

Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby budownictwa jedno- oraz dwurodzinnego.

Porównanie 42 modeli domofonów i wideodomofonów Dom bezpieczny i inteligentny

Współczesne domy mają rozmaite zabezpieczenia elektroniczne. Podstawowe i najprostsze to domofon, chroniący wejście na działkę. Jednak przed zakupem takiego urządzenia warto dobrze rozeznać się w ofercie rynkowej.

Jakie są rodzaje sejfów domowych i kiedy warto w nie zainwestować? Dom bezpieczny i inteligentny

Choć sejfy kojarzą się raczej z bankami, coraz częściej można je spotkać również w prywatnych domach. Są bardzo przydatne do przechowywania nie tylko kosztowności, dział sztuki, biżuterii czy gotówki, ale także ważnych dokumentów.

Okna, okucia, rolety i drzwi antywłamaniowe, czyli zabezpieczamy dom przed włamaniem Dom bezpieczny i inteligentny

Do każdego domu da się włamać - kwestią jest tylko, ile złodziej będzie potrzebował na to czasu. Aby maksymalnie go wydłużyć, warto zabezpieczyć obwód budynku, czyli okna i drzwi, które są miejscami newralgicznymi z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Jakie wybrać okna i drzwi, by zabezpieczyć dom przed włamaniem? Dom bezpieczny i inteligentny

W artykule odpowiadamy na pytania, jakie wybrać drzwi wejściowe i okna, by zminimalizować ryzyko włamania. Podpowiadamy także, czy lepiej zamontować antywłamaniowe okno, czy roletę i jak zabezpieczyć naszą bramę garażową.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom