Dom bezpieczny i inteligentny

Cztery czujki alarmowe od firmy Satel Dom bezpieczny i inteligentny

Decyzja o rozbudowie systemu alarmowego często zapada przy okazji planowania dobudówki, garażu lub zagospodarowania niewykorzystywanej kondygnacji, np. poddasza. Rozbudowa systemu bezprzewodowego nie wymaga prac remontowych, można więc dodać urządzenia w dowolnej chwili.

Wiosenna promocja na system inteligentnego sterowania smartCONNECTED firmy WIŚNIOWSKI Dom bezpieczny i inteligentny

Coraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem w swoich czterech kątach inteligentnych technologii - takich jak smartCONNECTED marki WIŚNIOWSKI. Od teraz w wiosennej ofercie promocyjnej!

Nowy manipulator INT-TSI firmy SATEL Dom bezpieczny i inteligentny

Obsługa systemu alarmowego stanie się niezwykle prosta i szybka, dzięki zastosowaniu inteligentnego manipulatora INT-TSI firmy SATEL. Dotykowy wyświetlacz oraz intuicyjny interfejs to cechy, które czynią korzystanie z urządzenia nie tylko łatwym, lecz również przyjemnym.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART Dom bezpieczny i inteligentny

Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ...

Centralne zarządzanie temperaturą i jakością powietrza w inteligentnym domu ABB Dom bezpieczny i inteligentny

Wiele osób zastanawiających się nad montażem systemów inteligentnego ogrzewania obawia się, że tego typu instalacje mogą być kosztowne. Niesłusznie, ponieważ inwestycja w smart home potrafi generować spore oszczędności.

Przykładowy system zabezpieczenia domu Dom bezpieczny i inteligentny

Ochrona posesji i domu przed wandalizmem lub włamaniem powinna być uwzględniona już przy projektowaniu i realizacji inwestycji. Stopień ochrony dostosowuje się do potencjalnego zagrożenia. Okna i drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, to tylko część systemu ochrony, który warto rozszerzyć o instalację alarmową i monitoring ...

Fakro smartHome ze Złotym Medalem MTP Dom bezpieczny i inteligentny

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości, wytwarzanych w oparciu o najwyższej klasy technologie. W tym roku Sąd Konkursowy nagrodził Złotym Medalem nowatorski system FAKRO smartHome.

Bezprzewodowa czujka dymu ASD-150 Dom bezpieczny i inteligentny

W czasie sezonu grzewczego warto zadbać o zabezpieczenie się przed ewentualnymi skutkami wadliwej instalacji, w której mamy do czynienia z ogniem. Jednym z takich rozwiązań jest czujka dymu ASD-150, umożliwiająca szybką i pewną detekcję już pierwszych oznak pożaru. Urządzenie może pracować samodzielnie, bez konieczności ...

Inteligentny dom sterowany smartfonem Dom bezpieczny i inteligentny

Inteligentne domy stają się coraz bardziej popularne i dostępne. Domy przyszłości przechodzą do teraźniejszości, a na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań dla takiego budownictwa.

Jak dobrać instalację alarmową? Dom bezpieczny i inteligentny

Specjaliści od zabezpieczeń twierdzą, że najlepszą ochronę domu zapewni odpowiednio dobrana instalacja alarmowa i... czujny sąsiad. Na sąsiedztwo dużego wpływu nie mamy, za to na wybór dopasowanego do naszego poziomu zagrożenia systemu ochrony - jak najbardziej.