COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych
COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.

Niedawno do tej szerokiej gamy produktów dołączył nowy model o niespotykanej dotąd jakości i funkcjonalności. Monitor COMMAX CDV-704MA z panoramicznym ekranem wielkości 7” wyświetla obraz z paneli wejściowych wyposażonych w optykę HD 960p (1,3MPx) co przekłada się na 3-4-krotnie większą szczegółowość obrazu w porównaniu do standardowych kamer analogowych. Zwiększenie jakości toru wideo nie wymaga dodatkowych zabiegów instalacyjnych - system pracuje poprawnie na standardowym oprzewodowaniu.

Monitor ma również możliwość wyświetlenia dodatkowych kamer obserwacyjnych pracujących również w rozdzielczości AHD 1,3MPx. Dedykowany do zabudowy jednorodzinnej system umożliwia rozbudowę do 4 monitorów zapewniając pomiędzy nimi selektywną łączność interkomową. Wbudowany moduł pamięci umożliwiający rozbudowę o karty microSD zapisze zdjęcia lub filmy podczas wywołania monitora oraz w przypadku wykrycia ruchu na wybranej kamerze. Obsługę ułatwia dotykowy ekran.

Monitor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej - biało-perłowej oraz designerskiej - ciemno szarej z granatowym akcentem wokół ekranu.

Panele wejściowe COMMAX

Monitor obsługuje panele wejściowe COMMAX - zarówno analogowe jak i szeroką gamę paneli z optyką HD 1,3MPx. Użytkownik może wybrać modele dedykowane na wąskie słupki (np. DRC-4CPHD) lub klasyczne (np. DRC-41UNHD) oraz wyposażone w czytnik kart/breloków i/lub klawiaturę kodową umożliwiające otwarcie furtki i bramy za pomocą kodu i/lub transpondera zbliżeniowego (np. DRC-40DKHD).

Słów kilka o firmie COMMAX:

Siedziba firmy COMMAX

Firma COMMAX została utworzona 1 kwietnia 1968 roku jako "JoongAng Electronics Co.", kiedy koreański przemysł elektroniczny był jeszcze w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Od początku firma mierzyła bardzo wysoko i prowadziła ekspansję na rynki międzynarodowe stając się pierwszym koreańskim eksporterem domofonów. Wkrótce firma COMMAX stała się jednym z wiodących firm eksportowych w Korei.

Jako pierwsza na świecie uzyskała certyfikaty UL i TUV dla wideodomofonów. Dodatkowo przez pięć kolejnych lat (od 1999 do 2003) firma znalazła się gronie 50 przedsiębiorstw reprezentujących doskonałość w zakresie jakości i konkurencyjności; co potwierdza jej pozycję jako wiodącego przedsiębiorstwa w branży telekomunikacyjnej o bardzo solidnych podstawach technologicznych.

W 1999 roku nazwa firmy została zmieniona na COMMAX Ltd w celu zintegrowania wizerunku spółki. Dodatkowo, jako dowód jej integralności i przejrzystości w zakresie zarządzania, od stycznia 2000 roku firma jest notowana na giełdzie KOSDAQ. Firma przeznacza 20% swoich dochodów na prace badawczo-rozwojowe działu R&D. Efektem jest wprowadzanie na rynek 30~40 nowych produktów rocznie. Aktualnie firma produkuje ponad 400 modeli urządzeń.

COMMAX - 50 lat istnienia

W roku 2018 firma COMMAX obchodziła 50-lecie istnienia. Na lokalnym, koreańskim rynku należy już do elitarnego grona czterech firm, które mogą poszczycić się nieprzerwaną działalnością od 50 lat.

Logotyp GDE
GDE POLSKA
Włosań, ul. Świątnicka 88
32-031 Mogilany
tel. 12 256 50 35
biuro@gde.pl
www.gde.pl
www.commax.pl
aktualizacja: 2018-12-12
Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Domofony i wideofony - w czym możemy wybierać? Dom bezpieczny i inteligentny
Sam dzwonek przy furtce to już przeżytek. Teraz każdy wyposaża dom w domofon lub wideofon: zanim otworzy furtkę i wpuści gościa, może go usłyszeć i zobaczyć.
Montaż domofonu i instalacji alarmowej w istniejącym budynku Dom bezpieczny i inteligentny
Montaż zabezpieczeń elektronicznych - domofonu czy instalacji alarmowej - w istniejącym budynku zawsze jest możliwy, jednak zakres i stopień skomplikowania związanych ...
Jakie możliwości daje system inteligentny? Dom bezpieczny i inteligentny
Remont to świetna okazja, żeby unowocześnić dom. Tym bardziej, że standardy wyposażenia bardzo się podniosły. A zamiast biegać po budynku i zmieniać ustawienia rozmaitych ...
Porównanie 42 modeli domofonów i wideodomofonów Dom bezpieczny i inteligentny
Współczesne domy mają rozmaite zabezpieczenia elektroniczne. Podstawowe i najprostsze to domofon, chroniący wejście na działkę. Jednak przed zakupem takiego urządzenia ...
Okna, okucia, rolety i drzwi antywłamaniowe, czyli zabezpieczamy dom przed włamaniem Dom bezpieczny i inteligentny
Do każdego domu da się włamać - kwestią jest tylko, ile złodziej będzie potrzebował na to czasu. Aby maksymalnie go wydłużyć, warto zabezpieczyć obwód budynku, ...
Jakie wybrać okna i drzwi, by zabezpieczyć dom przed włamaniem? Dom bezpieczny i inteligentny
W artykule odpowiadamy na pytania, jakie wybrać drzwi wejściowe i okna, by zminimalizować ryzyko włamania. Podpowiadamy także, czy lepiej zamontować antywłamaniowe ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom