Dom bezpieczny i inteligentny

Router Nighthawk X6 R8000 od Netgear Dom bezpieczny i inteligentny

Router Nighthawk X6 R8000 z przełomową technologią trzyzakresowej łączności WiFi został tak zaprojektowany, aby możliwe było podłączenie każdego urządzenia w domu w sposób automatyczny i równoczesny.

Router WiFi Nighthawk X10 Smart firmy Netgear Dom bezpieczny i inteligentny

Czy odpowiedni router może wpłynąć na komfort naszego życia? Oczywiście, bo jak bowiem wyobrazić sobie bezstresowe surfowanie po sieci bez szybkiej i bezpiecznej łączności?

Router Orbi - Internet w całym domu Dom bezpieczny i inteligentny

Orbi to trójzakresowy system WiFi, który zapewnia Internet z maksymalną prędkością, niezależnie od liczby podłączonych urządzeń.

Modułowe łączniki i osprzęt marki Livolo Electric Dom bezpieczny i inteligentny

W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większe znaczenie mają funkcjonalność i estetyka wykonania. Modułowa budowa łączników i osprzętu marki Livolo Electric pozwala na zaspokojenie wyszukanych potrzeb wymagających inwestorów, co przekłada się na wielorakość dostępnych konfiguracji.

Jak zabezpieczyć dom przed pożarem? Dom bezpieczny i inteligentny

Przed zimnem najlepiej skryć się w domowym zaciszu. Sezon zimowy to czas, gdy urządzenia grzewcze pracują na pełnych obrotach.  To także czas wzmożonego ryzyka powstania pożaru w domu. Według statystyk w roku 2015 w domach jednorodzinnych miało miejsce 12 816 pożarów. Dużej części z nich dałoby się uniknąć, gdyby właściciele ...

Czujnik tlenku węgla i gazu CTG-01 Dom bezpieczny i inteligentny

Czujnik CTG-01 przeznaczony jest do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla i gazu ziemnego oraz LPG w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny.

Z czego się składa i jak działa instalacja inteligentna? Dom bezpieczny i inteligentny

Nowoczesny dom sam nie wyrzuci śmieci, ale przypomnieć o terminie ich odbioru, jak najbardziej może. Podobnie jak powiadomi o zapełnieniu szamba, sam podleje ogród, przysłoni okna w upalny dzień. Możliwości nowoczesnej automatyki są naprawdę duże, a do tego nie kosztuje już ona bajońskich sum.

SafeHOME - nowatorski system bezpiecznego domu od KRISPOL Dom bezpieczny i inteligentny

KRISPOL, producent najwyższej jakości osłon i stolarki, wprowadza na rynek produktów dla domu unikalne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa. Przełomowy system SafeHOME obejmuje nowoczesne czujniki alarmowe, montowane fabrycznie w produktach z oferty HOME: bramach, oknach, roletach i drzwiach wejściowych.

Dlaczego warto stosować elementy ochrony zewnętrznej domów jednorodzinnych? Dom bezpieczny i inteligentny

Odpowiedź eksperta: Wybierając system alarmowy opieramy się zwykle na elementach pochodzących od jednego producenta, aby uniknąć problemów z instalacją. W ten sposób uzyskujemy dość szeroki wybór wewnętrznych czujek ruchu, lecz ograniczoną ofertę rozwiązań zewnętrznych. Paradoksalnie dobre czujki zewnętrzne oferują firmy, ...

VarioControl VC4200B - nowy odbiornik radiowy z serii B-Tronic firmy Becker Dom bezpieczny i inteligentny

Jak włączyć ogrzewanie z dala od naszego mieszkania? To wszystko może ułatwić nowy odbiornik radiowy z serii B-Tronic firmy Becker – VarioControl VC4200B.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom