Dom bezpieczny i inteligentny

Zewnętrzna instalacja alarmowa - elementy ochrony posesji Dom bezpieczny i inteligentny

Alarm zamontowany wewnątrz budynku może spłoszyć intruza, ale zanim do tego dojdzie, włamywacz może wyrządzić sporo szkód. Przykładowo naprawa zniszczonych drzwi tarasowych oznacza poważny wydatek. Aby tego uniknąć, warto rozszerzyć ochronę także na teren posesji.

TAP-RADIO - bezprzewodowa technologia sterowania budynkiem Dom bezpieczny i inteligentny

Rozwiązanie TAP-RADIO wykorzystuje niezawodną oraz ujednoliconą na całym świecie bezprzewodową technologię komunikacji EnOcean w pasmie 868 MHz.

Multiłącznik PRESTO - przejmij kontrolę nad domowymi instalacjami Dom bezpieczny i inteligentny

Multiłącznik PRESTO marki Ospel jest urządzeniem montowanym w miejscu tradycyjnych łączników i przystosowanym do instalacji w ramkach podwójnych z serii Sonata firmy Ospel. Zarządzanie poszczególnymi modułami, czyli np. oświetleniem lub temperaturą, odbywa się z wykorzystaniem pokrętła lub za pomocą dedykowanego pilota zdalnego ...

Nowość SATEL, czujki OPAL Plus oraz AOD-200 Dom bezpieczny i inteligentny

Najważniejszym zadaniem systemu alarmowego jest wykrycie złodzieja jeszcze zanim włamie się do naszego domu. Dlatego warto instalować elementy tworzące ochronę zewnętrzną, takie jak czujki OPAL Plus oraz AOD-200 firmy SATEL.

Policja radzi, jak zabezpieczyć się przed włamaniem Dom bezpieczny i inteligentny

Odpowiada sierżant sztabowy Michał Gaweł z Zespołu Prasowego Komendy Głównej Policji.

Z czego się składa i jak działa domowa instalacja alarmowa? Dom bezpieczny i inteligentny

W nowych domach alarm pojawia się coraz częściej. Instalację tworzą czujniki, urządzenia sterujące, centrala i sygnalizator, czyli syrena. Jeżeli instalację zaplanujemy na etapie budowy domu, to jej elementy można połączyć przewodami ukrytymi pod tynkiem. Jeśli chcemy założyć ją później, możemy wybrać droższe urządzenia ...

Na przyjazd załogi czekałem dwadzieścia kilka minut! Dom bezpieczny i inteligentny

To było typowe włamanie do domu na warszawskiej Białołęce. Takiego, jakich wiele dookoła: ani większego ani bogatszego.

Czy warto ubezpieczyć dom i ile to kosztuje? Dom bezpieczny i inteligentny

Swoje domy i mieszkania ubezpiecza 2/3 Polaków. Ale czy warto ubezpieczyć dom i ile to kosztuje? Czy warto korzystać z usług agencji ochrony? O czym trzeba pamiętać, gdy się ubezpieczamy? Czy sejf jest potrzebny? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Złoty Medal targów Securex dla systemu blueCompact Dom bezpieczny i inteligentny

28 kwietnia 2016 r. zakończyły się poznańskie targi Securex - największe wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce. Najnowszy produkt Winkhaus - system blueCompact - został nagrodzony Złotym Medalem targów.

Oprawy zewnętrzne Steinel z inteligentnym czujnikiem ruchu (IHF) Dom bezpieczny i inteligentny

Firma STEINEL opracowała technologię wysokiej częstotliwości do zastosowania na zewnątrz iHF (inteligent high frequency). Jako pierwsza wprowadziła na rynek zewnętrzne lampy z niewidocznym czujnikiem ruchu!

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom