Dom bezpieczny i inteligentny

Yooda Smart Control - nowy model centrali sterującej Dom bezpieczny i inteligentny

W ofercie YOODA jest już nowy model centrali sterującej inteligentnym domem. Teraz urządzenie dostępne jest nie tylko w kolorze białym, ale także czarnym matowym. Najważniejsze zmiany nastąpiły jednak w aplikacji.

Wideofon Panasonic VL-SWD501EX / UEX z funkcją security Dom bezpieczny i inteligentny

Zestaw wideofonowy Panasonic oferowany przez firmę ELFON cechuje prostota instalacji, wysoka jakość wykonania i ponadprzeciętne parametry techniczne. System obsługuje do 6 bezprzewodowych monitorów - słuchawek z zasięgiem do 300m, które zapewniają duży komfort użytkowania i dostęp do wszystkich funkcji systemu z każdego miejsca ...

Nowy system free@home oferuje zarządzanie budynkiem za pomocą głosu Dom bezpieczny i inteligentny

ABB, dostawca technologii energetyki i automatyki, zaprezentowała najbardziej zaawansowany na świecie zautomatyzowany system do inteligentnego zarządzania budynkami z funkcją aktywacji głosowej. Opcja sterowania głosem zastosowana w innowacyjnym systemie free@home obejmuje ponad 60 zautomatyzowanych funkcji.

Kup Danfoss Link™ i odbierz kartę przedpłaconą o wartości 400 zł Dom bezpieczny i inteligentny

Danfoss oferuje wszystkim, którzy kupili system sterowania ogrzewaniem Danfoss Link™ kartę przedpłaconą o wartości 400 zł. Promocja trwa do końca grudnia 2015 r.

Bezprzewodowy wideofon w ofercie OPTEX Dom bezpieczny i inteligentny

W sprzedaży pojawił się nowy wideodomofon iVision+ firmy OPTEX przeznaczony do zastosowań domowych, biurowych i komercyjnych. Wideodomofon przechowuje zdjęcia osób, które naciskały dzwonek, pozwalając użytkownikowi sprawdzić jacy goście pojawiali się podczas jego nieobecności.

Zestaw Wideodomofonowy PANASONIC VL-SF70 Dom bezpieczny i inteligentny

Panasonic wprowadza na rynek kolejny zestaw wideodomofonowy - PANASONIC VL-SF70, który jest produktem z niższego segmentu cenowego, zachowującym jednak typową japońską jakość.

Nowość Satel: czujki z serii OPAL do ochrony posesji Dom bezpieczny i inteligentny

Planując system alarmowy, najczęściej skupiamy się na wykrywaniu obecności intruza wewnątrz naszego domu. Tymczasem równie ważne - a może nawet ważniejsze - jest to, by wychwycić włamywacza jeszcze zanim spowoduje szkody w budynku lub na przyległym mu terenie. W tym celu stosuje się urządzenia wykrywające próbę przedostania ...

Wideodomofon Kenwei w ofercie Elfon Dom bezpieczny i inteligentny

Wideomonitor KW-702C/W200 wyposażony jest w 7-calowy ekran LCD oraz podświetlane klawisze dotykowe. Umożliwia pełną obsługę do 4 wejść oraz sterowanie bramą automatyczną (przy użyciu KW-EX1). Dodatkowo ma 2 wejścia dla kamer przemysłowych, co w rezultacie daje możliwość podglądu z 6 różnych źródeł obrazu.

Ascom - sprawna organizacja pomocy w razie wypadku pracownika Dom bezpieczny i inteligentny

Firma KONTEL, wiodący dystrybutor nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, prezentuje ofertę marki Ascom – telefony i pagery, które jako część zintegrowanego systemu komunikacji bezprzewodowej zapewniają bezpieczeństwo pracownikom w różnego rodzaju obiektach, tam gdzie ich życie lub zdrowie może być zagrożone w wyniku wypadku.

System PRESTO firmy OSPEL Dom bezpieczny i inteligentny

System PRESTO od firmy OSPEL to jeden z najnowocześniejszych systemów sterowania budynkiem, który stale może czuwać nad bezpieczeństwem Twojego domu.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom