Dom bezpieczny i inteligentny

Centrala YOODA Smart Control Dom bezpieczny i inteligentny

Centrala YOODA Smart Control - nowość w ofercie marki YOODA - służy do integracji domowego systemu automatyzacji w jednym urządzeniu sterowanym bezprzewodowo smartphonem lub tabletem.

Zestaw do monitoringu - ViDiLine Smart IP Set Dom bezpieczny i inteligentny

Produkty serii Smart IP Set, to samokonfigurujące się zestawy do monitoringu IP. Wystarczy połączyć ze sobą wszystkie urządzenia przy pomocy dołączonego okablowania. Rejestrator automatycznie wykryje wszystkie kamery i samodzielnie przydzieli im adresy IP.

Nowa generacja odbiorników sterujących EATON Dom bezpieczny i inteligentny

Firma Eaton wprowadza na rynek nową generację odbiorników sterujących opracowanych dla sprawdzonego systemu bezprzewodowego xComfort. Urządzenia te umożliwiają szybszą i bardziej efektywną instalację systemów automatyki budynkowej w domach prywatnych jak również w małych i średnich budynkach komercyjnych lub biurowych.

EXTA FREE CONTROLLER mini EFC-02 firmy ZAMEL Dom bezpieczny i inteligentny

Firma ZAMEL wprowadziła do oferty jednostkę centralną EXTA FREE CONTROLLER mini EFC-02. Dzięki jednostce centralnej EFC-02 system EXTA FREE to już nie tylko system bezprzewodowego sterowania, ale inteligentny dom oznaczający innowacyjną technologię i komfort za przystępną cenę.

Dobór instalacji alarmowej - rozmowa z fachowcem Dom bezpieczny i inteligentny

Niezwykle istotną kwestią w doborze instalacji alarmowej jest rozmowa z fachowcem. Żeby czuli się Państwo pewniej w takiej sytuacji, zapytaliśmy Aleksandra Webera z firmy montującej alarmy, na co zwrócić uwagę podczas rozmowy z wykonawcą.

Instalacja alarmowa przewodowa czy bezprzewodowa? Dom bezpieczny i inteligentny

W wykończonym domu możemy zamontować bezprzewodowy lub przewodowy system alarmowy. Który rodzaj instalacji będzie korzystniejszy i jakie są zalety tych dwóch systemów?

Montaż i dobór instalacji alarmowej - rozmowa ze specjalistą Dom bezpieczny i inteligentny

Kluczowe znaczenie na etapie opracowywania projektu instalacji alarmowej ma sprawna komunikacja ze specjalistą, który rozpozna nasze potrzeby.

Czujka ruchu AMBER firmy SATEL Dom bezpieczny i inteligentny

Czujka ruchu AMBER firmy SATEL przeznaczona jest do ochrony małych i średniej wielkości pomieszczeń. Jej wymiary porównywalne są do pudełka zapałek! Dzięki temu idealnie wkomponowuje się w każde pomieszczenie, nie zaburzając przy tym aranżacji wnętrza.

Smart Home Controller - nowa aplikacja Eaton Dom bezpieczny i inteligentny

Nowy produkt firmy Eaton umożliwia sterowanie, wizualizacje oraz zarządzanie systemu xComfort z dowolnego miejsca na świecie.

Nowa generacja zewnętrznych czujek ruchu Optex Dom bezpieczny i inteligentny

OPTEX wprowadza na rynek serię VX INFINITY - następcę klasycznego modelu VX-402 - najpopularniejszej na świecie zewnętrznej czujki ruchu do systemów alarmowych.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom