Działka

Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+ Działka

"Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Efektem wspólnej pracy jest ekonomiczna w budowie nowoczesna parterówka, o powierzchni użytkowej do 100 m2, która jest interesującą alternatywą dla ...

Jak długo ważne są warunki zabudowy? Działka

Dla mojej działki wydano decyzję o warunkach zabudowy. Jednak z powodu różnych zawirowań życiowych nie przystąpiłem do dalszych formalności i nie uzyskałem pozwolenia na budowę. Prawdopodobnie, wkrótce dla terenu na którym znajduje się moja działka zostanie uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Czy to ...

Skorzystaj z promocji w Archon+ Działka

Właśnie teraz jest najlepszy moment, by zacząć realizować marzenia o własnym domu! Do 23 października 2017r., do godz: 8:00  w ARCHON+ trwa wyjątkowa promocja "ZDĄŻYĆ PRZED ZIMĄ!". W ofercie promocyjnej można kupić dowolny projekt domu ARCHON+ taniej o 200 zł.

Promocja na powitanie jesieni w  ARCHON+! Działka

Przypominamy, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa PROMOCJA NA POWITANIE JESIENI. Tylko do 2 października 2017 r., do godz. 8:00 można kupić każdy projekt domu z kolekcji ARCHON+ z RABATEM 200 zł!

Promocja na zakończenie lata w ARCHON+ Działka

Tylko do poniedziałku 4 września, do godz. 8:00 można kupić dowolny Projekt Domu z oferty ARCHON+ TANIEJ o 200 zł.

Jakie opłaty trzeba będzie wnieść w trakcie kompletowania dokumentów i na samo pozwolenie? Działka

Na podstawie Ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz.U. 2006 nr 225 poz. 1635) nie podlega tej opłacie dokonanie czynności urzędowej, wydanie zaświadczenia oraz zezwolenia (pozwolenia) w sprawach budownictwa mieszkaniowego.

Czy istnieją skuteczne sposoby na pozbycie się kreta z działki? Działka

Odpowiedź eksperta: Krety to zwierzęta objęte ścisłą ochroną dlatego dopuszczalne jest ich odstraszanie albo wyłapanie i wyniesienie poza teren działki. Są one wrażliwe na drgania ziemi oraz hałas.

Ściany zewnętrzne w domach energooszczędnych Działka

Energooszczędność domu zależy od wielu czynników, które w różnym stopniu wpływają na jego końcowy standard energetyczny. Polska, jako kraj członkowski Unii Europejskiej, została zobligowana do podnoszenia efektywności energetycznej budowanych domów.

Działka bez dostępu do mediów - wada działki budowlanej Działka

Przy zakupie działki nieuzbrojonej kluczowa jest jej niższa cena.

Złe warunki gruntowe - wada działki budowlanej Działka

Najlepsze do posadowienia domu są grunty jednorodne i przepuszczalne, np. piaski i żwiry. Budynek nierozważnie wzniesiony na gruntach organicznych (torfy), będzie osiadał i pękał.