Garaż

Hörmann: relacja z targów BUDMA 2018 Garaż

Aż cztery produkty marki Hörmann nagrodzone zostały Złotymi Medalami MTP targów Budma 2018. Tej rekordowej liczbie medali odpowiadała wielkość stoiska – w tym roku firma prezentowała się na powierzchni aż 500 m².

Wiśniowski trzykrotnie nagrodzony Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich Garaż

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Grono ekspertów przyznaje je wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W 2018 roku eksperci nagrodzili nimi aż trzy produkty marki WIŚNIOWSKI: system inteligentnego sterowania domem smart-CONNECTED, bramę ...

Hörmann na targach BUDMA 2018 Garaż

Aż cztery nagrody zdobyła firma Hörmann w konkursie o Złoty Medal MTP w ramach targów BUDMA 2018. Złote Medale wręczone zostaną podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, które potrwają w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego 2018 r.

Novoferm oferuje bramy w okleinach drewnopodobnych w najmodniejszych odcieniach Garaż

Novoferm - producent bram, drzwi i napędów - stale poszerza swoją ofertę wykończeń bram garażowych, oferując swoim klientom nowości kolorystyczne np. hit sezonu: malowanie strukturalne w odcieniu Satin Window Grey, wpisujące się w coraz bardziej industrialne i modernistyczne projekty domów.

Nowość Novoferm - narożna ochrona prowadnicy bram garażowych Garaż

Wyróżnikami bram garażowych Novoferm są jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. W trosce o zapewnienie jak najwyższego komfortu korzystania z bramy, firma wprowadziła nowość - narożną ochronę prowadnicy.

Pół miliona złotych od firmy WIŚNIOWSKI na ratowanie życia dzieci Garaż

We wrześniu 2017 r. firma WIŚNIOWSKI ruszyła z akcją "Razem ratujmy małe serduszka". Jej celem było zebranie funduszy na specjalistyczny sprzęt do ratowania życia małych pacjentów Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie. Do akcji dołączyło 155 partnerów handlowych firmy z całej Polski. Razem przekazali klinice pół ...

Jak wygląda typowa wymiana bramy garażowej? Garaż

Starą bramę, skrzydłową albo uchylną zastępuje nowszy model tej ostatniej albo brama segmentowa, najchętniej z napędem. Podstawowe powody remontu są następujące: wygoda obsługi wersji z napędem, docieplenie budynku bądź względy natury estetycznej, np. dopasowanie bramy do nowej elewacji.

Promocja smartCONNECTED od firmy WIŚNIOWSKI tylko do końca listopada Garaż

To ostatnie chwile, by skorzystać z oferty specjalnej smartCONNECTED firmy WIŚNIOWSKI. Świat inteligentnych bram, drzwi i ogrodzeń dostępny jest w promocyjnej cenie tylko do końca listopada. Dodatkowo to ostatnia szansa, by kupując produkty tej marki, dołożyć swoją cegiełkę do zakupu specjalistycznego sprzętu do ratowania ...

Ponad 150 firm wspiera markę WIŚNIOWSKI w akcji Razem ratujmy małe serduszka Garaż

Ponad 150 firm postanowiło dołączyć do ogólnopolskiej akcji "Razem ratujmy małe serduszka" i wspólnie z marką WIŚNIOWSKI wesprzeć klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Prokocimiu. Razem zbierają pieniądze na specjalistyczny sprzęt do ratowania życia. Jeszcze tylko do końca listopada klienci marki mogą pomóc osiągnąć ...

Hörmann Polska uruchamia całodobową infolinię serwisową Garaż

Uruchomiona właśnie infolinia serwisowa firmy Hörmann będzie działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku. Dzięki temu jej klienci mogą mieć pewność, że w różnych awaryjnych sytuacjach w każdej chwili liczyć mogą na fachową konsultację i natychmiastową pomoc.