Garaż

Jakimi parametrami powinna charakteryzować się brama garażowa do domu energooszczędnego? Garaż

Odpowiedź eksperta: Brama garażowa tak jak drzwi zewnętrzne powinna chronić przed stratami ciepła w budynku. Jeżeli garaż znajduje się w bryle domu czy chcemy zamontować w nim ogrzewanie, warto pomyśleć o bramie zapewniającej odpowiednią izolację cieplną. Pozwoli to ograniczyć straty ciepła, a zatem i zaoszczędzić zużycie ...

WIŚNIOWSKI Orłem Polskiej Stolarki w kategorii Kreator Trendów Garaż

17 maja 2018 r. w Iławie podczas uroczystej Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej wręczono nagrody Orzeł Polskiej Stolarki - Kreator Trendów. Laureatem została marka WIŚNIOWSKI, która od lat wyznacza kierunki branży.

Pakiet zabezpieczający przed włamaniem WK2/RC2 od Novoferm Garaż

Brama garażowa to nie tylko wygodne zamknięcie garażu, ale także rozwiązanie bezpieczne dla domu - chroni przed utratą ciepła, hałasem z zewnątrz itp. Warto, aby zabezpieczała także przed niepożądanymi gośćmi. Takie rozwiązanie oferuje Novoferm - to specjalny pakiet antywłamaniowy WK2/RC2.

Bramy garażowe i drzwi wejściowe Hörmann - bezpieczeństwo i komfort Garaż

W czasach budownictwa energooszczędnego coraz częściej przywiązujemy wagę do izolacyjności cieplnej stolarki otworowej. Dlatego bramy garażowe w tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann są grubsze i cieplejsze od tych z ubiegłorocznej promocji.

Wiosenna promocja w firmie Hörmann. Bezpieczny napęd ProMatic za pół ceny! Garaż

Kupując dobrze ocieploną bramę garażową w firmie Hörmann, możemy jednocześnie nabyć do niej napęd za pół ceny. Powodzenie jesiennej promocji skłoniło tego producenta bram i napędów do powtórzenia oferty na wiosnę. Obowiązuje ona od 15 maja do 15 lipca.

Firma WIŚNIOWSKI udostępniła spot promujący system smartCONNECTED Garaż

WIŚNIOWSKI w swojej najnowszej kampanii przekonuje, że z technologią smartCONNECTED każdy dzień będzie udany. Promocja, która ruszyła w połowie kwietnia, pokazuje, jak w łatwy sposób można poczuć się bezpiecznie za pomocą innowacyjnego systemu kontroli dostępu do domu.

Kolekcja Home Inclusive 2.0 - bramy, drzwi i ogrodzenia w jednym designie Garaż

Kolekcja Home Inclusive 2.0 to nowa generacja znanej od 2014 roku kolekcji bram, drzwi i ogrodzeń w jednym designie.

Jak zbudować kanał w garażu, służący do naprawy samochodów? Garaż

Planuję zbudować w garażu kanał, który umożliwia naprawy samochodu. Obecnie jestem na etapie prac fundamentowych i sądzę, że już teraz powinienem zrobić wykop i obmurowanie. Jakie wymiary zagłębienia przyjąć i z czego postawić ścianki?

Brama zastępcza na czas budowy w ofercie Novoferm Garaż

Novoferm, producent bram, drzwi i napędów wprowadził na stałe do swojej oferty rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy właśnie są w trakcie budowy domu lub remontu garażu.

Promocja na podsufitowy napęd Novomatic 563 S Garaż

Napęd Novomatic 563 S teraz taniej nawet o 615 złotych przy zakupie wraz z dowolną bramą Novoferm iso 45! Promocja "Automatycznie taniej" trwa do 30.05.2018 r.