Poznańska firma EUROSYSTEM dołącza do sieci centrów kompetencyjnych KRISPOL

Artykuł na: 4-5 minut
Poznańska firma EUROSYSTEM dołącza do sieci centrów kompetencyjnych KRISPOL
Do sieci centrów kompetencyjnych z rozwiązaniami przemysłowymi KRISPOL dołączyła poznańska firma EUROSYSTEM. Przedsiębiorstwo od ponad dwudziestu lat buduje silną pozycję na rynku budowlanym. Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogą skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

W 2018 roku firma KRISPOL uruchomiła dwa duże projekty biznesowe - pierwszy dotyczył innowacyjnych salonów stolarki otworowej KRISHOME, drugi zakłada rozwiązania dedykowane dla klienta biznesowego. Z założenia centra kompetencyjne są miejscami, w których inwestor biznesowy zrealizuje całe przedsięwzięcie.

Jednym z 14 centrów kompetencyjnych KRISPOL jest pochodząca z Poznania firma EUROSYSTEM. Wymagający klient biznesowy może tu liczyć na oferty dopasowane do wymagań projektu swojej inwestycji. - Każda koncepcja wymaga indywidualnego podejścia. Nie zdarza nam się nigdy realizować tego samego projektu po raz drugi, ale jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają. W naszym portfolio są takie firmy jak Eurocash, Lisner czy Kompania Piwowarska - mówi Renata Szczepańska z firmy EUROSYSTEM.

Każde zamówienie to indywidualnie rozpatrywany przez specjalistów projekt, który finalnie ma bezawaryjnie służyć na lata - Kiedy otrzymujemy zlecenie od Klienta, w pierwszej kolejności badamy potrzeby. Wysyłamy fachowców na miejsce inwestycji, aby dobrze zdiagnozować sytuację, dobrać produkty, które będą funkcjonalne w użytkowaniu. Następnie przygotowujemy kompletną ofertę, wskazując zalecenia naszych fachowców dotyczące nie tylko samej bramy przemysłowej, ale też odpowiedniej automatyki czy zabezpieczeń, tak ważnych dla sprawnego użytkowania na co dzień. - dodaje Szczepańska.

EUROSYSTEM oferuje bogatą ofertę bram segmentowych, bram i krat rolowanych, a także dopasowanych do inwestycji drzwi. Te produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, centralach logistycznych, rozwiązaniach dla rolnictwa, a także jednostkach szybkiego reagowania czy salonach sprzedaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również pełną ofertę automatyki, kurtyny świetlne, zabezpieczenia bram, sygnalizacje świetlne. Wszystko po to, by klient otrzymał produkt, który w stu procentach odpowiada jego potrzebom.
Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków dla biznesu jest bardzo ważne, bez względu czy zlecenie dotyczy małego warsztatu, wielkopowierzchniowej hali czy magazynu.

EUROSYSTEM oprócz bogatego wachlarza produktów świadczy również całodobowy serwis, a także usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. - Zależy nam, żeby Klient miał świadomość, że w naszym centrum kompetencyjnym nie kupuje tylko bramy. Nasz rozbudowany system serwisowy pozwala na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, które choć rzadkie, zdarzają się na halach produkcyjnych czy magazynach, gdzie bramy są intensywnie eksploatowane każdego dnia. Na ten moment standardowe usterki jesteśmy w stanie zlikwidować w ciągu godziny lub dwóch od uzyskania zgłoszenia. Szybki czas reakcji to nasza przewaga konkurencyjna, którą doceniają inwestorzy. - mówi Renata Szczepańska.

Firma KRISPOL, która już od prawie trzydziestu lat produkuje bramy i kraty przemysłowe, jest zadowolona z efektywnej współpracy z EUROSYSTEM - Cieszy nas, że do naszej sieci centrów kompetencyjnych dołączyły firmy, których solidność i kompleksowa obsługa klienta odpowiada wartościom reprezentowanym przez KRISPOL. EUROSYSTEM to dystrybutor, którego możemy zarekomendować najbardziej wymagającym przedsiębiorcom i projektom. - mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

Firma powiązana: Krispol
aktualizacja: 2018-12-14

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Przy dwóch uchylnych bramach garażowych najbardziej brakuje nam automatyki! Garaż
Kiedy w 2003 r. wyposażaliśmy wolno stojący nieogrzewany garaż, nie myśleliśmy wtedy dość perspektywicznie. Po pierwsze, nie doprowadziliśmy obwodu elektrycznego ...
Szeroka brama segmentowa z napędem ma tylko jedną wadę! Garaż
Otwór wjazdowy - szeroki i wysoki - zapewnia komfort, wrotom segmentowym z napędem też niczego nie możemy zarzucić. Dobrze przylegają do nadproża, są szczelne z każdej ...
Wybierając bramę garażową kierowałem się opiniami z forum dyskusyjnego Garaż
Wybrałem bramę segmentową z napędem, bo zależało mi na dobrej termoizolacyjności, jakości i atrakcyjnym wyglądzie wrót, długowieczności, możliwie najdłuższej ...
Do zakupu konkretnej bramy garażowej zachęciły nas jej dobre współczynniki Garaż
Nasza brama garażowa jest świetnie uszczelniona na całym obwodzie, do górnego panelu producent przytwierdził szeroką i elastyczną uszczelkę, która odpowiednio zamyka ...
Podstawowe informacje dotyczące segmentowych bram garażowych Garaż
Spośród wszystkich modeli bram garażowych, segmentowe cieszą się w tej chwili największą popularnością.
Koszt bramy segmentowej - porównanie 4 producentów Garaż
Przedstawiamy wycenę wykonania bramy garażowej segmentowej górnej. Wycenie zostały poddane bramy garażowe następujących firm: Hörmann, Krispol, Novoferm i Wiśniowski.
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom